Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@walek mam nabite ponad 250 godzin w BC2 i nie czuje roznicy poza tym, ze żołnierz w BF3 wydaje sie być lekko cięższy niż w BC2. Dla mnie to takie pitolenie jak było przy KZ2, ale jeśli innym ma to poprawić humor to ok. Oby tylko po zmianie ta nie zrobiła sie zupełnie COD stajl

 

 

No to ja cię przelicytuję i z całą stanowczością stwierdzam, że po 400h w BC2 przesiadka na BF3 była koszmarna - pisałem zresztą o tym w moich pierwszych postach na tym forum tylko wtedy zwyczajnie nie wiedziałem, że po fachowemu zwie się to input lagiem. Polega to na tym, że celownikiem specyficznie buja (nie wyhamowuje od razu) co jest cholernie denerwujące przy celowaniu na większe odległości. Myślałem, że to kwestia sensitivity ale jak by tego nie ustawiać - nie pomaga... po 5000 killi juz się przyzwyczaiłem (co jednak mocno nadwyrężyło moją wiarę w DICE) ale gdy raz na tydzień wracam do BC2 to czuję wyraźnie, że to 2 różne gry. Voice chatu nie skomentuję bo po 2 miesiącach od premiery na serwerach jest już momentami pustawo... Teraz się obudzili patałachy (pipi)e...

Odnośnik do komentarza

No moze ja po prostu tego nie czuję, gram jak jest, po prostu uznałem, że gra rozni sie od genialnej BC2 i tyle. A za ten wojsczat to autentycznie powinno im sie jaja urwac: gra wybitnie ustawiona na dzialania zespolowe i taka lipa. Ale jak sie robi gre glownie dla PC to tak to potem jest. Żenua

 

Ps. Ciekaw jestem czy bedzie jak z KZ3 - tam zanim naprawiono podstawowe bledy (czytaj obciecia wzgledem KZ2) ludzie przesiedli sie na inne tytuły. Oby w tym wypadku szybciej ruszyli d.upska

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

input lag to wtedy gdy jest opznienie miedzy naciskaniem guzikow a pojawianiem sie reakcji na telewizorze, kiwanie sie broni to dodatek realizmu

 

ja osobiscie nie widze zadnego laga, moze to serio tylko na niektorych telewizorach jest, bo ludzie pisali ze sie poprawia gdy sie zmniejszy rozdzielczość - kiwanie sie broni napewno nie zależy od rozdzielczosci :P

Odnośnik do komentarza

1:23 - Chamski sposób na rozwalanie heli i jety :D można wlatywać w nie MAV'em :P

Troche przeginka z tym :) Jak jet w heli bojowego wpada, to jet strąca heli, a jemu nic nie jest. Jak jet w malutkiego MAV-a uderza, to MAV leci dalej, a jet spada. Gdzie tu logika? Chyba nie o takie "kamien, papier i nozyczki" im chodzilo? :D Zreszta do tego heli bojowy musialby strącać MAV-a, a tez z nim przegrywa :)

 

Zarąbisty patent z tym zesnajpieniem pilota mysliwca i zajeciem jego miejsca :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj biegnę na wieży TV na Omanie do schodów i nagle pojawia się ściana,nie żyję i napis pech,o co chodzi jakby :P Dzisiaj miałem 2 okazje do rozjechania typa koparką,ale oczywiście od czego jest drużyna,jednego kolo mi zdjął jak byłem 2 metry od niego,a drugiego inny typ,gdy tez byłem 2 metry od niego a kolo czołgał się po ziemi,myślałem że wybiję drużynę.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

@walek mam nabite ponad 250 godzin w BC2 i nie czuje roznicy poza tym, ze żołnierz w BF3 wydaje sie być lekko cięższy niż w BC2. Dla mnie to takie pitolenie jak było przy KZ2, ale jeśli innym ma to poprawić humor to ok. Oby tylko po zmianie ta nie zrobiła sie zupełnie COD stajl

 

 

No to ja cię przelicytuję i z całą stanowczością stwierdzam, że po 400h w BC2 przesiadka na BF3 była koszmarna

O licytowanie to lubię :P Ja mam 1200 h i nie widzę problemu :P

Odnośnik do komentarza

Input lag występuje w grze. Jak przesuniecie gałkę od pada w lewo to nasza postać na ekranie wykona ten ruch milisekundy później.

Właśnie ten input lag spatchowało DICE.

W telewizorach z kolei to całkiem inna bajka : W najnowszych telewizorach LCD 200/400/600Hz z funkcjami motionflow, telewizor przerabia obraz tak aby ruch był płynniejszy. Pomiędzy klatkami w jakich chodzi gra lub film dorabia dodatkowe i wtedy np. z takich 30 klatek stwarza 200. Minusem tego rozwiązania jednak jest to że TV potrzebuje czasu na obrobienie go przez co obraz widzimy z lekkim opóżnieniem.

KAŻDY KTO GRA ONLINE NA TAKIM TELEWIZORZE POWINIEN WYŁĄCZYĆ TĄ FUNKCJĘ!

Odnośnik do komentarza

"

Console Gaming

 

Using the “Game” scene mode, we clocked game mode at 31ms, which is exactly what we measured from the HX923 model. This is enough to give a decent gaming experience, but for hardcore gamers who are used to playing games requiring fast reflexes, it’ll be teetering on the right side of acceptability. We can certainly feel the difference compared to a display with 16 or even 24ms of lag, for example, although this is highly dependent on the individual, and the Bravia KDL-40HX723 still provides a good gaming experience."

 

źródło: http://www.hdtvtest.co.uk/news/sony-kdl-40hx723-kdl40hx723-201108201357.htm

Odnośnik do komentarza

Mi coraz czesciej pojawiaja sie problemy ze stabilnościa gry (wersja PSN) w 2 przypadkach na 10 gra wiesza cała konsolę i zonk. Wczoraj miałem przy starcie gry dwa razy z rzędy zwis w tym samym momencie przy wczytywaniu gry. Ale najczęściej zdarza sie to w trakcie rozgrywki niekoniecznie wielkiej zadymy , ot jadę sobie LAV-em a tu nagle obraz staje i punkty lecą w niepamięć. Trochę staje sie to męczące. Ale tak poza tym to za(pipi)ista gra ;)

Odnośnik do komentarza

Mi coraz czesciej pojawiaja sie problemy ze stabilnościa gry (wersja PSN) w 2 przypadkach na 10 gra wiesza cała konsolę i zonk. Wczoraj miałem przy starcie gry dwa razy z rzędy zwis w tym samym momencie przy wczytywaniu gry. Ale najczęściej zdarza sie to w trakcie rozgrywki niekoniecznie wielkiej zadymy , ot jadę sobie LAV-em a tu nagle obraz staje i punkty lecą w niepamięć. Trochę staje sie to męczące. Ale tak poza tym to za(pipi)ista gra ;)

Może w 3mieście mamy zły net,bo ja mam tak samo :P

Odnośnik do komentarza

Ja raz tez sie strachu najadlem niedawno- uruchamiam konsole, odpalam BF3 i gra wiesza sie na pierwszym ekranie wczytywania przy uruchamianiu. Poprzednio tak mialem w kampanii, ale dopiero przy wczytywaniu zapisanego stanu gry- tam pomogl restart misji (na szczescie bylem na samym jej poczatku), ale tutaj w ogole sie jej nie dalo uruchomic, wiec troche w kropce bylem. Po kilku restartach konsoli dalej w kolko to samo :confused: Wtedy postanowilem na przetarcie cos innego na chwile odpalic- padlo na BF1943. To sie uruchomilo, zagralem jeden mecz, wyszedlem, sprobowalem znow z BF3 i na szczescie poszło, ale troche juz bylem wpieniony perspektywą użerania się z helpdeskiem EA albo Sony...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

te zadania mnie dobijaja, Jak mam wykonac te zadania jak polowa trybów to czysty rand() ;/

szturm w bf3 to jakies (pipi) z porownaniem tego co bylo w bc2.

a squad deathmatch to samo....

dzis na grze 4vs4 gosciowi same kile sie dodawaly mimo, ze nikogo z mojego squadu nie zabijal...

nastepnie przegralismy mimo, ze mielismy 51 killi a wygrani 50...

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Ja już zapomniałem dawno o zadaniach i mam nawet 100 killi z tego potwora MK3A1(moim zdaniem najmocniejszy shotgun),tylko wkurza mnie ze po ich wypełnieniu nie znika po meczy szablon z nimi.Podoba mi się PP19,ale to norma,bo jest zrobiony na podbudowie AK :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...