Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

to w batylfildzie są samoloty ? :D mnie nie kręci to żelastwo, ogólnie max moich możliwości i chęci to czołg/jeep/buggy. resztę wolę lać na nogach. ale lubię mieć w teamie dobrego pilota, bo znaaaacznie ułatwia sprawę w meczu.

 

w ogóle coś mnie rush trochę znów wkręca - jako atakujący lubię te akcje, gdzie obrońcy mają gigantyczną przewagę (szybciej są przy mcomach, mają już przyjęte pozycje) i walczy się o przewagę i powoli przebija dalej. mecz z wyrównanymi drużynami są super, najgorzej jak jedna drużyna miażdży drugą - wtedy nudno jest niezależnie od strony dla jakiej gram

Odnośnik do komentarza

na 30 znajomych z battleloga jestem na 3 miejscu w smolotach i tylko 1 kill mniej niz drugie miejsce wiec jakos nie narzekam ;p

zreszta nie gralem w BF od 2 tyogdni chyba

Nie przyrównuj się do swojego wąskiego grona tylko do lepszych.

to w batylfildzie są samoloty ? :D mnie nie kręci to żelastwo, ogólnie max moich możliwości i chęci to czołg/jeep/buggy. resztę wolę lać na nogach. ale lubię mieć w teamie dobrego pilota, bo znaaaacznie ułatwia sprawę w meczu.

 

w ogóle coś mnie rush trochę znów wkręca - jako atakujący lubię te akcje, gdzie obrońcy mają gigantyczną przewagę (szybciej są przy mcomach, mają już przyjęte pozycje) i walczy się o przewagę i powoli przebija dalej. mecz z wyrównanymi drużynami są super, najgorzej jak jedna drużyna miażdży drugą - wtedy nudno jest niezależnie od strony dla jakiej gram

Ostatnio chciałem zobaczyć czy dobry(głupo tak o sobie pisać)pilot może zmienić wynik meczu.I tak odpuściłem pierwszą i drugą bazę na Kaspijskiej z lataniem i nas pojechali masakrycznie,w trzeciej wsiadłem do Frogfoota i chłopy nie mogli czymkolwiek wyjechać z respa,heli,czołgi,samoloty,nawet jeepy :P masakrował karabinek mojego samolotu,ci co po ziemi jakoś się przedostali do bazy nie mieli szans,bo moi siedzieli już okopani na skałach,czyli mimo iż to gra zespołowa,jeden gracz pomaga przechylić zwycięstwo.

 

 

Właśnie jestem po 2 zgonach,gdy starałem się rozstawić moździerz,nagle ginę,pojawia się statyw i napis pech,o co tym razem chodzi?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Oto czym zajmują się chłopaki z DICE... Zamiast naprawą voicechatu i innych ważnych rzeczy

 

 

 

DICE’s Alan Kertz took to Reddit the other day to share his thoughts on the current Battlefield 3 weapon accessories and what he feels needs to be tweaked.He asked for community feedback on specific accessories such as the suppressor, heavy barrel, foregrip, etc. Here are some of his thoughts:

  • Foregrip: plans on adjusting the foregrip on a per-weapon basis, adding 34% reduction in horizontal recoil, based on the gun, and -20% “penalty to base accuracy when aimed”.
  • Bipod: a buff for the bipod is likely, since it has to be set up in order to receive the benefits (less recoil, less bullet spread)
  • Suppressor: added -50% “penalty to base accuracy from the hip”, +25% bonus to base accuracy when aimed and +10% reduced vertical recoil. Overall, Kertz points out that the suppressor will receive a minor nerf.
  • Heavy Barrel: increased max range (damage stays the same), +50% bonus to base accuracy when aimed, -25% penalty to base accuracy from the hip. Overall, the heavy barrel will have less recoil than currently.
  • Flash suppressor: Kertz points out that the flash suppressor is “underwhelming” and as a result, it’ll will receive +20% reduced vertical recoil, while getting a -20% penalty to base accuracy from the hip.

 

 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

ja cierpie jeszcze przez stacjonarne :( moze zrobimy ustawke na squad rush? :D wydaje mi sie ze tutaj latwiej bo jakos mniej ludzi. Bede probowac nadal. Wkurzają mnie takie debilizmy

 

wystarczy miec szczęscie :P i upolowac stacjonarką czołg ze składem dwu osobowym :D najlepiej na caspijskiej

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
Przed chwilą mi wpadła obrona na opisywanym przeze mnie demawendu i także tam stacjonarka,także zlicza,pamiętajmy by przy podkładaniu dać ułamek sekundy napastnikowi postać przy mcomie,by mógł zacząć podkładać.

 

Na zwyklym rushu na demawand?

Tak jak pisałem stronę wcześniej,rush na hc,tak by nie było widać że tam leżysz.

Odnośnik do komentarza

Ja morduję się właśnie z M-Comami i nożem :ph34r: . Kierwa już nie mam siły na ta beretkę. Dobiłem ostatnio do trzech sztuk na TDM i czas się skończył. Fak!!!

 

Dzisiaj miałem życiówkę jeśli chodzi o kille. Wpadły 33 sztuki co dla większości nie jest niezwykłym wyczynem, ale ja tej bariery 30-stu nie mogłem przekroczyć http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/18177693/4/228767929/ Na Bazarze oczywiście za pomocą USAS. Ja pier...jak to młóci. 3,4 typa za jednym pociągnięciem.

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Oto czym zajmują się chłopaki z DICE... Zamiast naprawą voicechatu i innych ważnych rzeczy

 

 

 

DICE’s Alan Kertz took to Reddit the other day to share his thoughts on the current Battlefield 3 weapon accessories and what he feels needs to be tweaked.He asked for community feedback on specific accessories such as the suppressor, heavy barrel, foregrip, etc. Here are some of his thoughts:

  • Foregrip: plans on adjusting the foregrip on a per-weapon basis, adding 34% reduction in horizontal recoil, based on the gun, and -20% “penalty to base accuracy when aimed”.
  • Bipod: a buff for the bipod is likely, since it has to be set up in order to receive the benefits (less recoil, less bullet spread)
  • Suppressor: added -50% “penalty to base accuracy from the hip”, +25% bonus to base accuracy when aimed and +10% reduced vertical recoil. Overall, Kertz points out that the suppressor will receive a minor nerf.
  • Heavy Barrel: increased max range (damage stays the same), +50% bonus to base accuracy when aimed, -25% penalty to base accuracy from the hip. Overall, the heavy barrel will have less recoil than currently.
  • Flash suppressor: Kertz points out that the flash suppressor is “underwhelming” and as a result, it’ll will receive +20% reduced vertical recoil, while getting a -20% penalty to base accuracy from the hip.

 

 

 

Jak nie naprawią komunikacji głosowej w następnym patchu, to wykładam knagę na tę grę.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miałem życiówkę jeśli chodzi o kille. Wpadły 33 sztuki co dla większości nie jest niezwykłym wyczynem, ale ja tej bariery 30-stu nie mogłem przekroczyć http://battlelog.bat...93/4/228767929/ Na Bazarze oczywiście za pomocą USAS. Ja pier...jak to młóci. 3,4 typa za jednym pociągnięciem.

Dwa dni wcześniej miałem podobną rundę: http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/18005457/4/194180605/ 32 kille, głównie USASem. Lofciam go ;] Tyle razy wcześniej od niego zginąłem, że teraz się odgryzam :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...