Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge spowodowac, aby Dice upadlo to staram sie aby ludzie olali ich gry xD

 

nawet bez Twojej inicjatywy już olałem tą gre. Choć czasami jeszcze wejdę zobaczyć czy coś się zmieniło to zawsze to się kończy bluzgami skierowanymi do kodu gry który zawodzi na całej linii.

 

ja mam podobnie. dziś pograłem dwie mapki i jakoś magia uleciała z tej gry, będę od czasu do czasu zaglądał ale nie wróżę dłuższego posiedzenia jak kiedyś. a przy tym czytając posty to jeszcze bardziej się odechciewa grać... więcej narzekania niż zachwytów, a i sam poziom graczy nie jest za wysoki

Odnośnik do komentarza

nie moge spowodowac, aby Dice upadlo to staram sie aby ludzie olali ich gry xD

 

nawet bez Twojej inicjatywy już olałem tą gre. Choć czasami jeszcze wejdę zobaczyć czy coś się zmieniło to zawsze to się kończy bluzgami skierowanymi do kodu gry który zawodzi na całej linii.

 

Hehe... Mam to samo... Jak przy okazji łikendu zobaczę w grze jakichś znajomych (a jest z tym wielka bieda!) to mimo wszystkich złych doświadczeń daję grze kolejna szansę... i za góra godzinkę wyłączam konsolę w(pipi)iony i roztrzęsiony :) Ostania próba z kozbinio, Danielskim i Tommim wyglądała następująco - nieudane wejście na serwer - każdy w innej drużynie, jak się pozbieraliśmy to w przeciągu 5 minut z gry wywaliło tommiego, Danielskiego a potem mnie (utracono łączność z sesją czy cuś). Kolejne podejście - mozolne wbijanie się na serwer (kolejka - jesteś 4 z 4) - udało się zagrać jedną mapę - (pipi)udu - zwis konsoli! no ja pier#@$@$#@... Podziękowałem za grę. Dodatkowo pech chciał, że aż 3 z 4 osób miały headsety :) Komunikacją wyglądałą następująco: "TO g.... idzi....? Prop.... zaj..... B! Co? D? ....... A.. pierd...." :) Gratulacje Dice... PS3 żondzi!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

dlatego teraz można mnie częściej spotkać w CoD tak jak mówiłem mam większy fun z tej gry... ostatnio nawet odpaliłem BC2 i QS jest tam ciągle piękne ale z ilością ludzi jest kiepskawo.

 

tak psioczyłem na nią a teraz ... heh świat się kończy ;l

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Trafił mi się dobry pilot a i drużyna przeciwna nie bardzo wiedziała co się dzieje,co widać po levelach :P

 

http://battlelog.bat...37/4/179749130/

 

Ja powoli się przekonuję do MP7,odkąd przestałem grać z tłumikami(po co obniżać siłę strzału,skoro i tak widać na mini mapie)to ta broń coś tam strzela,chociaż brakuje jej do PDW-R.Jeszcze 150 tys i będę miał złote skrzydła :P Miałem dzisiaj fajną akcję na Sekwanie,widzę an mini mapie że 3 kolesi jest przed budynkiem,ale nei ma sensu wychodzić prosto na nich,więc strzeliłem z RPG wewnątrz w poddasze i gruz na nich spadł :P 3bój miły jest

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

nie moge spowodowac, aby Dice upadlo to staram sie aby ludzie olali ich gry xD

Premiera dawno temu a oni nie potrafią naprawić tego skaszanionego input laga. Gawiedź gra więc po co poprawiać?!

Napisałem kiedyś, że DICE nie są zdolni do skodowania rewelacyjnej grafy w grze na konsole.

Myliłem się...oni maja problem z kodowaniem gier w ogóle.

Odnośnik do komentarza

Ehehehe, nie chce krakać, ale zaczekajcie na BC3 albo BF4, a jeszcze zapłaczecie za BF3 ;)

 

Kurde, od paru dni ciagle jak jestem zajety gdzies w domu, to przychodzi mi do glowy, ze musze was o cos zapytac, a jak akurat siedze przy kompie, to za cholere nie moge sobie przypomniec, o co chodzilo... Starość nie radosc :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ehehehe, nie chce krakać, ale zaczekajcie na BC3 albo BF4, a jeszcze zapłaczecie za BF3 ;)

 

Kurde, od paru dni ciagle jak jestem zajety gdzies w domu, to przychodzi mi do glowy, ze musze was o cos zapytac, a jak akurat siedze przy kompie, to za cholere nie moge sobie przypomniec, o co chodzilo... Starość nie radosc :D

szczerze zastanawiam sie nad odkladaniem kasy na pc aby grac w BF'a

krew mnie zalewa jak gram na kaspianie 12vs12 jestem najlepszy i mam 4 fragi, a przeciwnika nie widzialem przez ostatnie 15 minut rundy...

tam przynajmniej sa 64 osoby

Odnośnik do komentarza

tam przynajmniej sa 64 osoby

I ogrooooooooomny clusterfuck.

Nie grasz metra i po problemie... Przeciez na ps3 na metrze czy bazarze wcale nie ma lepiej. wszyscy sie skupiaja w jednym miejscu a polowa ma usasy...

Brakuje mi na ps3 np serwera Wyspa Chark i 1000 ticketów. Czasami te 250 spada zbyt szybko

Odnośnik do komentarza

ja dzis wprowadzilem w zycie swoj chytry plan.

Zabijam swoich na SC xD niszcze pojazdy w bazie

moze wtedy ludzie sie w(pipi)ia i oleja tą gre i nikt nie bedzie gral w tego szita :D

To chyba z Toba gralem, bo jakis troll wlasnie przejechal mnie jeepem 5 razy. Faktycznie ubaw.

 

Nie wiem skad te Wasze problemy. Mi gra sie w gre bardzo dobrze. Owszem trafiaja sie jakies trolle czy bugi, ale kompletnie mi one nie przeszkadzaja. Nie podobaja mi sie jedynie ciagle zmiany DICE w kodzie. Jak np. swiecace sie jak psu jajca claymory czy miny. Input laga nie mam, Voip mnie mnie obchodzi, bo nie korzystam, a polaczenia z serwerami nie stanowia problemu jak lacze sie przez wyszukiwarke.

 

krew mnie zalewa jak gram na kaspianie 12vs12 jestem najlepszy i mam 4 fragi,

To faktycznie za duza mapka na PS3. Zwiekszyl bym do 32 graczy maks. Jak bym zwiedzal zamiast walczyc. Ale 11K uzyskalem raz jezdzac z flagi do flagi. :D

 

Reszta mapek mi odpowiada. :)

 

Jak dla mnie jeden z lepszych multi w jaki gralem. Zaraz po Killzonie 2/ BC2.

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

ee tam gadacie, jak sie wykorzystuje pojazdy to cospian border nie wydaje sie taki duży, zwłaszcza kiedy walka dzieje się między B a C, może mi sie ta wydawać bo w większosci jeżdże przez całą runde czołgiem :D Ale co do wielkości map to np. tez na conquet na khargar island gdy sie troche pojeździ po mapie to można natrafić na fajne miejscówki których kompletnie nie wykorzystano, wydaje mi sie że ta mapka jest na konsolkach wykorzystana tylko w 1/2 swojej wielkości :)

Odnośnik do komentarza

ee tam gadacie, jak sie wykorzystuje pojazdy to cospian border nie wydaje sie taki duży, zwłaszcza kiedy walka dzieje się między B a C, może mi sie ta wydawać bo w większosci jeżdże przez całą runde czołgiem :D Ale co do wielkości map to np. tez na conquet na khargar island gdy sie troche pojeździ po mapie to można natrafić na fajne miejscówki których kompletnie nie wykorzystano, wydaje mi sie że ta mapka jest na konsolkach wykorzystana tylko w 1/2 swojej wielkości :)

co nie zmienia faktu ze kharg tez jest troche zwalony, ulozenie AA jest tak z dupy ze sie pochlastac mozna,

amerykanskie moze co najwyzej strzelac sobie w wydmy bo kolo niego zwykle nic sie nie dzieje, natomiast ruskie oslania praktycznie 3 pkt i zgarnia wiekszosc heli

Odnośnik do komentarza

Coraz popularniejsze staje się to co zapoczątkowałem jak nie liczyło mi killi na thunderze,czyli kradzież froga :P Wczoraj na kaspianie trafiłem na ogarniętą ekipę,która zakosiła nam samolot,więc latali na 2 i mieli 3 czołgi,masakra,a jeden z pilotów miał ponad 8 tys killi z myśliwców,gdzie tam moje 2 tys do niego.Chciałem się z nim zmierzyć w powietrzu,ale nie było jak,więc wyszedłem z meczu by się nie stresować.

 

Nie wiem jak można trafić coś ponad kilometr ze snajpy,ja dziś strzeliłem na 912.32m i ledwo co widziałem,a kolo na battlelogu ma 2,800m,to chyba tylko na ustawce można.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Musisz się tutaj zarejestrować : https://pl.gravatar.com/site/signup/

Email musi być ten sam co konto EA

dzieki- mialem nadzieje, ze da sie jakos bez tego- nie chce mi sie maila w jakims kolejnym (pipi) serwisie podawac...

 

Kurcze, klade sie właśnie spac, a tu sie widze coraz konkretniejsza ekipa na PSN pojawia- az sie nie chce konsoli wyłączać, ale co zrobic...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...