Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Komu jak komu,akurat tobie nie muszę udowadniać ile jestem na ziemi wart.Zresztą na kaspianie i na ziemi ci dołożyłem.

no te 1 zabojstwo w ostatnich 10 sekundach gry gdy twoja druzyna jak zwykle przegrala mimo twego panowanie w przestrzeni powietrznej :)
Odnośnik do komentarza

Komu jak komu,akurat tobie nie muszę udowadniać ile jestem na ziemi wart.Zresztą na kaspianie i na ziemi ci dołożyłem.

no te 1 zabojstwo w ostatnich 10 sekundach gry gdy twoja druzyna jak zwykle przegrala mimo twego panowanie w przestrzeni powietrznej :)

 

Ach te wyrzucanie z pamięci traumatycznych wspomnień,3 razy pod rząd ciebie zabiłem.

 

Łebi ogólnie mam w doopie takie udowadnianie komuś jakiej długości mam e-penisa,ale wkurzają mnie tacy gracze,którzy nie wiele sobą prezentują a docinać próbują innym.

Odnośnik do komentarza

Łebi ogólnie mam w doopie takie udowadnianie komuś jakiej długości mam e-penisa,ale wkurzają mnie tacy gracze,którzy nie wiele sobą prezentują a docinać próbują innym.

Eno weź przestań, jesteś lama w powietrzu i tyle :) Panowie czyli podsumowując - jutro wychodzi premium i od jutra jak go kupię moje ciupać w dodatek, ja?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Łebi ogólnie mam w doopie takie udowadnianie komuś jakiej długości mam e-penisa,ale wkurzają mnie tacy gracze,którzy nie wiele sobą prezentują a docinać próbują innym.

Eno weź przestań, jesteś lama w powietrzu i tyle :) Panowie czyli podsumowując - jutro wychodzi premium i od jutra jak go kupię moje ciupać w dodatek, ja?

Tak. Ale moze byc tak ze w pl bedzie po 24 jak go dadza

Odnośnik do komentarza

licze na obiektywne opinie odnsnie dodatku:) DICE zszargalo swoj wizerunek odwalajac totalna fuszerke w wersji na konsole dlatego tym razem daje na wstrzymanie (z bolem bo wiem ze zacna ekipa bedzie ciupac).

 

ależ Danielu... oboje dołączymy do tego "zacnego" grona psujących rynek koleżków :) tyle, że jak rozsądni ludzie - ze tydzień lub dwa... kupując coś o czym będziemy mieli jakiekolwiek pojęcie...

Niech jeszcze usłyszę od któregoś w czasie grania jakiekolwiek marudzenie, że Dice/EA jest złe a rynek gier schodzi na psy to mnie własna krew zaleje od stóp aż do głów...

 

wspomnicie moje słowa gdy przy okazji premiery BF4 dostaniemy singla i multi bez map... te sobie zakupimy w pakiecie premium... chyba, że łaskawie damy im pieniądze z góry zamawiając preorder...

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...