Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

A na Premium'a zrzutka możliwa ? Czy Panowie z Dice coś wykombinowali ;]

wymagacie od firmy zeby naprawiali gre a chcecie ja wydymac jak to jest tylko mozliwe? tak jak ktos juz dzis napisal dice dostaje z tego maly procent wiec miecie choc troche godnosci i albo kupice premium za full ceny(macie 5 dodatow w cenie 3),albo kupice kazdy dlc ze skladki i w ten sposob wiecej zarobia.albo robcie ich w (pipi) i przestancie plakac,ze sa z gra problemy.

 

p.s skladajcie sie dalej to wydawcy zobacza kurde ale mamy pobran,walic plyty idziemy tylko w cyfrowa. i wtedy bedzie placz bo gry beda za 260zl w cyfrowej.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie zaczynam pobierac CQ.

 

To co Zaqu, sciagamy i wbijamy na serwa robic dym. :) A ty tommi sie nie ociagaja. :)

Melduje sie na rozkaz! ;) U mnie tez juz sie pobiera (1,1 GB, szacowany pozostaly czas: ok. 130 min :D), sa 4 nowe zadania "ekskluzywne dla czlonkow premium", ale proste jak barszcz (np. 50 killi PKP i 50 zaopatrzen druzynowych dla supporta, assault musi F2000 zabijac, inzynier SCAR-em, a zwiadowca chyba L96 czy jak mu tam, plus czynnosci wsparcia odpowiednie), i menu sie jakies takie premiumowe zrobilo ;)

Po 22. powinienem do Was dolaczyc- walic jakies konferencje, czas zabijania nadchodzi ;)

 

Pozdro, żołnierze, i do zobaczenia na placu boju!

Tommi bez odbioru.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

uuuuu grubiutko - nowe tryby są. fajny jest ten MISTRZ BRONI - po kolei w czasie gry się awansuje dostając nowy rodzaj broni a na końcu jest już tylko nóż :) choć narazie są mega problemy z połączeniem. ale dodatki ściągnął i zainstalował bez problemu. idę kąpać dzieci i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Kur....wchodzę do sklepu z poziomu konsoli, wybieram Premium, chce zapłacić kartą, pyta się czy mam obciążyć kartę o numerze takim a takim (konsola zapamiętała z poprzednich zakupów), daje OK i wyskakuje mi Card Valid i, że jak chce edytować informacje to mam iść do zarządzania kontem i tam pozmieniać. Ale gdzie dokładnie??? Jak wymazać z pamięci stary numer karty? Ja pier....zaraz zwariuje.

Odnośnik do komentarza

Kur....wchodzę do sklepu z poziomu konsoli, wybieram Premium, chce zapłacić kartą, pyta się czy mam obciążyć kartę o numerze takim a takim (konsola zapamiętała z poprzednich zakupów), daje OK i wyskakuje mi Card Valid i, że jak chce edytować informacje to mam iść do zarządzania kontem i tam pozmieniać. Ale gdzie dokładnie??? Jak wymazać z pamięci stary numer karty? Ja pier....zaraz zwariuje.

 

http://manuals.playstation.net/document/pl/ps3/current/account/accountinfo.html

Odnośnik do komentarza

Gesior, trzymam kciuki, ale wyglada mi na to, ze bedziesz takie same posty jak ja pisal za chwile :confused: Jak wezmiesz szybko zdrapke w tym sklepie na allegro, to moze jeszcze dzis zagrasz...

 

A nr karty i wszytkie pozostale dane zmieniasz tam:

https://account.sony...pc/login.action

logujesz sie normalnie danymi z PSN, w zakladce Konto masz wszystko.

 

powodzenia!

 

e: U mnie za pierwszym podejsciem sciagniete i zainstalowane, nowe mapy widoczne w wyszukiwarce serwerow, ale jeszcze nie probowalem sie laczyc,najpierw obowiazki domowe :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...