Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

ALE JAJA CHYBA SIĘ NIKT TEGO NIE SPODZIEWAŁ BF3 PREMIUM TYLKO 179 ZŁ

Tylko 180 zł, nieźle, wchodzę w to. Nie mówcie jeszcze, że można się jeszcze na ten zestaw dodatków złożyć, wtedy z dzika rozkoszą odegram się na EA za danie tym którzy kupili BF3 przez PSN i dostali B2K za free :]

Tylko mam mały problem z czasem zaraz po premierze, bo jutro mamy urodziny córki, a pojutrze śmigam na Slayerka do Ostrawy, ale później będę bardziej dostępny i chętnie poprzycinam z Wami.

przypisane do konta ma byc,z tego co wiem

Odnośnik do komentarza

patch ściągnięty. w menu głównym pojawiła się opcja PREMIUM, gdzie wszystko jest fajnie opisane. nie musiałem ściągać ponownie b2k. problem w tym, że ciągle wyskakuje mi informacja:

 

Your game version don't match server browser version. All servers will not be shown.

 

w server browser nie pojawia mi się żaden serwer, jedynie w zakładce history mam zapisane serwery na których wcześniej grałem, jednak nie ma żadnych graczy, wszystkie są puste, jak chce wejść w jakikolwiek to z kolei info:

 

The joined game is running an incompatible version. Please ensure that you have updated to the latest version and try again.

 

i pograne... :\

Odnośnik do komentarza

Wyszukiwac wyszukuje juz nowe serwery. Dokladnie sztuk jedna. Serwer oficjalny. Te prywatne (z zakladki historia) sa i maja sie dobrze tzn. goscie na nich siedza i graja. Tyle, ze dolaczyc sie juz do nich po aktualizacji nie mozna bo wyskakuje info, ze bleda wersja. I tyle... aha, sklep przebudowali i zniknal najblizszy dodatek. Link do Premium na razie daje wynik "pobieram w nieskonczonosc twoje dane"... EDIT: juz dziala link i jest tam troche informacji.

Odnośnik do komentarza

ehhh... chciałem pyknąć jakiegoś TDM coby blaszkę za 500 fragów M98B zgarnąć a tu: zero serwerów lub "masz wersję gry, która nam się nie podoba -wypier.dzielaj cwelu"... WTF?

 

tommi - łączę się z Tobą w bólu...

Dzieki, Kaczor... Wyglada na to, ze ja dzis odpadam, tzn. co najwyzej na normalnych mapkach zagram. PayU zadzialalo, ale przelew poszedl po poludniu i do tej pory gosc kasy nie dostal jeszcze. Pewnie dostanie dopiero jutro, wiec dopiero jutro to pierd.olone konto zaladuje i kupie ten cholerny shit. Odechciewa sie grac przez takie akcje.

Zaq, wbrew temu, co ostatnio gadalismy, przy nast. generacji jednak rozwaze multi na xboxie...

 

PS: Kaczor, 500 killi M98? Kurna, od kiedy Ty tak snajpisz ostro? ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

To jak jest z tym dodatkiem BTK bo u mnie nie kazało mi ściągać chyba że jak będę chciał zagrać na którejś mapie ?. Może w końcu dodatek będzie grywalny :)

 

 

PSS Podobno weekendy 2XP dla Premium będą raz w miesiącu :)

Jak nie pobrales ostatnio to teraz musisz

Odnośnik do komentarza

Dzieki, Kaczor... Wyglada na to, ze ja dzis odpadam, tzn. co najwyzej na normalnych mapkach zagram. PayU zadzialalo, ale przelew poszedl po poludniu i do tej pory gosc kasy nie dostal jeszcze. Pewnie dostanie dopiero jutro, wiec dopiero jutro to pierd.olone konto zaladuje i kupie ten cholerny shit. Odechciewa sie grac przez takie akcje.

 

Tommi a nie możesz zapłacić kredytową? No chyba, że nie masz. Ja też nie posiadam, ale zawsze jest do kogo się zgłosić.

 

szkoda myślałem że coś więcej grzebali przy dodatku i naprawili zwiechy :) ale i tak jest nadzieja, więc wieczorem jak będę grał na pewno to sprawdzę na tej cholernej mapie która tak mi zawiesza konsole

 

Ekhem...ja też nie instalowałem ponownie BtK bo nie miałem nigdzie takiego info, że muszę. Teraz się to pojawia? Skąd mam wiedzieć czy ściągać jeszcze raz czy nie?

Odnośnik do komentarza

Tommi a nie możesz zapłacić kredytową? No chyba, że nie masz. Ja też nie posiadam, ale zawsze jest do kogo się zgłosić.

Gesior, Ty czytales moje poprzednie posty w tym temacie w ogole? :rofl2: ;)

 

Kod przyszedl- jak sie cos nie spieprzy przy doladowywaniu czy kupowaniu premiuma, to dzis cisniemy na nowych mapach, łachudry!! Zdaje sie, ze dwa pelne sklady dzis uzbieramy- ustawi sie na serwerze zestaw map swiezutki i ogien!! :D

HELL YEAH!!!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...