Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Do posiadaczy plazmy 50": ile to pradu żre? Odczuliscie na rachunkach zakup tego sprzetu?

 

niestety żre ale szału nie ma. w okresie letnim mam rachunki 45zł na miesiąc więcej niż przy LCD. a kaczor 3,4m to idealny pokój do plazmy 50 cali w FULL HD, przy większej odległości rozdzielczość HD przestaje mieć znaczenie a 3d już w ogóle daje słaby wynik. także ja polecam.

 

pytanie: czyli podwójny XP mamy tylko do niedzieli rano? to kijowo bo dzisiaj nie pogram :(

 

Nie dapo sie pomylil. 2x xp jest od jutra 9:01 czasu PL do poniedzialku 8:59 chyba.

Odnośnik do komentarza

tommi... ale ty masz warunki na 50" plazme? pisze to bez złośliwości ale my tu w Polszy uważamy, że kto ma większy TV ten ma większy pe.nis... Nieważne ku.rwa, że mam salon o wymiarach 3 x 4m - 50 cali musi stać...

Spoko :) przy full hd polecaja optymalna odleglosc patrzenia: przekatna w m x 1,1 wiec luz

zastanawiam sie miedzy LED 3D 47" od phillipsa (z 2 player Fullscreen Gaming-Modus :) ) a plazma 3D 50" od samsunga w tej samej cenie... chyba zrezygnuje z tych 3 cali na rzeczy zuzycia prundu.

 

W ogole sorry za offtopa i prywate, ale w stresie jestem...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja mam plazmę Panasonica i już dawno mówiłem że laga nie odczuwam, a grając na niższej rozdziałce nie czułem różnicy oprócz brzydoty. Co do apetytu na prąd to nie przesadzajmy, teraz mamy nowe plazmy i tak samo jak dawniej był problem z wypalaniem się statycznych obrazów to teraz to nie występuję. Osobiście mam znajomych którzy po mojej namowie też kupili plazmy panasonica nie narzekają, a inna sprawa że nie każdemu pasuję prze-kolorowany obraz LCD.

Ale ile osób tyle opinie każdy musi podjąć sam decyzję, ja wiem jedno następny tv to też będzie plazma :) a co do 2XP to na twiterze też piszą że już liczą, więc nie wiem jak to jest naprawdę

 

 

PSS Jednak Tommi miał rację już liczy 2X punkty, informacja widnieje na battlelogu

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

bo mieliście przeciwko sobie inną zgraną ekipę i norma że po doopie.

Ciezko jest wygrac mecz jak mam sie 3 znajomych a oni od 7-9. i oni caly czas w czolgu a u nas grupka noobow ktora bierze czolgi i go zostawia bo i sie zaczeli palic.

 

exp 2x już jest naliczany

 

Serio?mialo byc od wczoraj nawalanie 2x xp. Chyba cos ci sie pomylilo,albo przez przypadek wlaczyli. Patrze na raport gesiora z przed 13min i 2x xp nie liczy.

 

Ale nas wczoraj je.bali http://battlelog.bat...49/4/228767929/

Niech świadczy o tym fakt, że nasz forumowy cyborg był na minusie.

Myślałem, że pada wy(pipi)ie przez okno. Nic nie można było zrobić

Yyy, bez jaj, Kabotyn na minusie?? I jeszcze Zaq i Ty?? Niemozliwe, manipulacja jakas... No, chyba, ze Kabotyn normalna rozdzielczosc w tym meczu testowal ;) Swoja droga patrzac po waszych ziomkach z druzyny, to wsparcia raczej za bardzo nie mieliscie...

 

Za cholere nie bylo wsparcia w 3 latalismy za czolgami. na 3 proby wysadzenia 1 sie udawala.

 

może... ale wbiłem dziś lvl w jednym meczu bądź co bądź było to metro na full ticketach ponad 100k pkt dostałem, a na końcu raportu wyświetliło się "naliczenie 2x"

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

bo mieliście przeciwko sobie inną zgraną ekipę i norma że po doopie.

Ciezko jest wygrac mecz jak mam sie 3 znajomych a oni od 7-9. i oni caly czas w czolgu a u nas grupka noobow ktora bierze czolgi i go zostawia bo i sie zaczeli palic.

 

exp 2x już jest naliczany

 

Serio?mialo byc od wczoraj nawalanie 2x xp. Chyba cos ci sie pomylilo,albo przez przypadek wlaczyli. Patrze na raport gesiora z przed 13min i 2x xp nie liczy.

 

Ale nas wczoraj je.bali http://battlelog.bat...49/4/228767929/

Niech świadczy o tym fakt, że nasz forumowy cyborg był na minusie.

Myślałem, że pada wy(pipi)ie przez okno. Nic nie można było zrobić

Yyy, bez jaj, Kabotyn na minusie?? I jeszcze Zaq i Ty?? Niemozliwe, manipulacja jakas... No, chyba, ze Kabotyn normalna rozdzielczosc w tym meczu testowal ;) Swoja droga patrzac po waszych ziomkach z druzyny, to wsparcia raczej za bardzo nie mieliscie...

 

Za cholere nie bylo wsparcia w 3 latalismy za czolgami. na 3 proby wysadzenia 1 sie udawala.

 

może... ale wbiłem dziś lvl w jednym meczu bądź co bądź było to metro na full ticketach ponad 100k pkt dostałem, a na końcu raportu wyświetliło się "naliczenie 2x"

Nalicza od wczoraj do pon rano.

Odnośnik do komentarza

heh, po ostatnim meczu zajrzalem w opcje i okazalo sie, ze jakims cudem mam czulosc na 75% (od jakiegos czasu gram zawsze na 50%) :wallbash: To by tlumaczylo po czesci, dlaczego strzelalem jak ostatnia łamaga...

Jutro z powrotem na normalnych ustawieniach zobaczymy- lepiej, zeby bylo lepiej...

 

PS: Input laga na szczescie zadnego nie stwierdzilem na nowym sprzecie, a gra wyglada jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Zielu podziel się jaki masz model tego Panasa??? Przymierzam się do kupna vt30 tylko się zastanawiam czy sobie nie pogorszę bo jak narazie moja Tośka zf sprawuje sie poprawnie.

 

Widzę że celujesz w wysoką półkę :) ja nie mam aż tak nowego panasonica, koledze proponowałem panasonica GT30 i jest bardzo zadowolony, a VT30 to jeszcze inna bajka :)

 

Panowie dlaczego jeszcze nikt nie piszę o tym POGROMIE :)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/50418667/4/216042306/

 

Niech ktoś mi przypomni iloma ticketami przegrywaliśmy :) ? 300 ? :yahoo:

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Tommi, you're the Man. Kupić TV dzień po awarii i odpalić najpierw na nim BFa, wcale nie jesteś uzależniony, hyhyhy.

 

Powyższy mecz przerąbaliśmy, bo pod koniec grało nas 6 na 8. Jak zauważył ASDanio graliśmy zbyt oczywiście, biegaliśmy tylko między flagami, wy na nas czekaliście przy nich, mało kto flankował, to się zdarza jak fajna rozmowa się kręci w czasie gry :] Sam meczyk i tak odbieram pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Jest się czym jarać,raz że na metro(gdzie jak się skampi to nie można wejść) a dwa że mieli u siebie 4 sierżantów.

zamknieci to byli jedynie na ostatnie 100 ticketów. Wiec nie kampilismy.

btw od kiedy lvl jest wyznacznikiem skilla?

Odnośnik do komentarza

Jest się czym jarać,raz że na metro(gdzie jak się skampi to nie można wejść) a dwa że mieli u siebie 4 sierżantów.

zamknieci to byli jedynie na ostatnie 100 ticketów. Wiec nie kampilismy.

btw od kiedy lvl jest wyznacznikiem skilla?

właśnie? to nie jest skillowa gra że low lvl cię nie zabije bo znasz mapę wiesz kiedy się armor stawia kontrolujesz mapę

 

 

wczoraj niezłej piany dostałem przez aim assista po czym od razu go wyłączyłem... po wyjściu ze schodów na metrze zaczynam strzelać do jednego typka po czym jakiś inny typek za nim przebiega do pokoju z szafkami a kurewski aim assist zaczyna mi mierzyć w tego kolesia po czym ginę... albo inna sytuacja jak aim assist wariuje jak mam dwóch przeciwników koło siebie i się zdecydować nie może na którego mierzyć bo strafuje... to jest gorsze niż ten aim lag bo tu zawsze przegrywasz....

Edytowane przez dApo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tommi, you're the Man. Kupić TV dzień po awarii i odpalić najpierw na nim BFa, wcale nie jesteś uzależniony, hyhyhy.

Pryx, to nie byl dzien, tylko jakies 3h po awarii :D Padl mi wczoraj jak wrocilem z pracy, a w czasie wieczornego meczu juz wisial na scianie na miejscu starego ;) Mialem farta, ze akurat mialem troche kasy odlozonej...

Odpalilem przed chwila KZ3 w 3D- kurcze, ale konkret! Mogliby to w BF tez zrobic (i obsluge move)...

Odnośnik do komentarza

Tommi, you're the Man. Kupić TV dzień po awarii i odpalić najpierw na nim BFa, wcale nie jesteś uzależniony, hyhyhy.

Pryx, to nie byl dzien, tylko jakies 3h po awarii :D Padl mi wczoraj jak wrocilem z pracy, a w czasie wieczornego meczu juz wisial na scianie na miejscu starego ;) Mialem farta, ze akurat mialem troche kasy odlozonej...

Odpalilem przed chwila KZ3 w 3D- kurcze, ale konkret! Mogliby to w BF tez zrobic (i obsluge move)...

 

Też podziw z innego powodu ja jak przerzucałem się z 21 calowego Sony, na przez 4 miesiące studiowałem i czytałem o tv. W pewnym momencie stałem się Guru TV :). Oczywiście żonę szlak trafiał, ale ja już tak mam nie kupuję kota w worku, zresztą każdą nową zabawkę zanim uruchomię, czytam instrukcję od A do Z ;).

Odnośnik do komentarza

Zielu, nie jesteś facetem. Faceci NIE CZYTAJĄ INSTRUKCJI przed uruchomieniem, dopiero jak coś nie działa ;]

 

Szpicu, na Litwinie ten wynik zrobiłby wrażenie gdybyśmy skończyli mecz z taką przewagą latając na Metrze myśliwcami ;]

 

Obecny sprzęt ma za dużo bajerów, to już nie czasy że tv się tylko włączało :), a menu serwisowe to dla mnie najważniejsza rzecz w tv ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam chłopaki, że nocka mnie zmasakrowała. Po naszym fantastycznym meczu usnąłem przed TV w 2 sekundy. Spałbym na kanapie w opakowaniu do rana gdyby nie to, że przez przypadek wcisnąłem paluchem jakiś przycisk na pilocie i TV zaczął "ryczeć". Zerwałem się na równe nogi nie kumając za bardzo co się dzieje a tu proszę: TV włączone, konsola odpalona, światło się świeci, pad na podłodze a ja zamotany jak g.ówno w betoniarce. Achhh te potyczki ;)

 

Ps. Zielu ja mam to samo co Ty. Mam pier.dolca na punkcie dobrego Audio/Video i siedzę po tych forach i czytam. I też w pewnym momencie staje się już ekspertem :)

Odnośnik do komentarza

Też podziw z innego powodu ja jak przerzucałem się z 21 calowego Sony, na przez 4 miesiące studiowałem i czytałem o tv. W pewnym momencie stałem się Guru TV :). Oczywiście żonę szlak trafiał, ale ja już tak mam nie kupuję kota w worku, zresztą każdą nową zabawkę zanim uruchomię, czytam instrukcję od A do Z ;).

Zielu ja mam to samo co Ty. Mam pier.dolca na punkcie dobrego Audio/Video i siedzę po tych forach i czytam. I też w pewnym momencie staje się już ekspertem :)

Ehehe, nie myslicie chyba, ze ja zawsze dzialam w ten sposob? :) gdyby to byl normalny, planowany wczesniej zakup, to tez moze nie kilka mies., ale kilka tyg. na bank bym spedzil studiujac wszystkie techniczne detale, testy i fora, ale to byla wyjatkowa sytuacja, nie bylo na to czasu. Dzis mecz Polski, do tego double xp w BF3 przez caly weekend- zwyczajnie nie mialem wyjscia ;) Ale po wczorajszych i dzisiejszych testach sprzetu jestem absolutnie pewien, ze dokonalem slusznego wyboru. Tv ma wszystko, czego potrzebuje, moge wszystko podlaczyc tak jak chce, do tego kupiony w grubej promocji w cenie slabszych modeli- mialem zwyczajnie farta :)

 

A co do meczy wczorajszych, to tez mnie zmasakrowaly, ale glownie wynikami... Dawno juz takiego wpier.dolu nie dostawalem w kazdej potyczce, niezaleznie od klasy przeciwnikow... Jedynie w czolgu na Demawendzie pokazalem nieco klasy i pocisnalem w miare wynik,a reszta to totalna katastrofa byla :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...