Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

BFF jak zawsze w formie. Swietne zakonczenie sezonu :)

 

Battlefield is my pussy. Po prostu padłem :D

Ja wymieklem przy

- no, oto kill nr 50!

o ale... mecz sie dopiero rozpoczal...

- a wy, chlopaki?

o ...ja wlasnie mialem ekran ładowania...

:rofl2:

 

i przy "yesterday I took down an attack chopper... with a knife" :rofl2:

Miejmy nadzieje, ze nie kaza nam czekac do konca wakacji na kolejne odcinki :)

 

PS: W dzien jade w robocie na IE, wole nic nie instalowac na sluzbowym sprzecie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

To ja więcej z kamery nagrałem :P hen czasu temu.Szczególnie zabicie snajpera z muszki(jakieś 400-500 metrów),którego nie było prawie widać (5:01)

 

http://www.youtube.com/watch?v=6VAVWFzs2GY&feature=plcp

 

Litwin dobrze wiem jak napindalasz. Ja to ci nawet zakupię sprzęt jak podpiszesz ze mną umowę na wyłączność :D

WRZUCAM JAK NARAZIE 2 OSTATNIE FILMIKI. Wyczerpały mnie konkretnie więc na razie bez montaży(no chyba że dobra gra się trafi)

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zauwazylem, ze mam odblokowane flary w jetach mimo, ze w ogole nimi nie latalem. Zdaje sie, ze od teraz dostepne sa od poczatku- nie wiem tylko, czy to dla premiumowcow, czy dla wszystkich.

patch 1-2 miesiace temu odblokowal kazdemu flary bo noobki byly za bardzo tepione ;)

Odnośnik do komentarza

Heh, przesada z tą zmianą rozdziałki - wszystko jest megaresponsywne i kazdy gunfight wygrywa się bez problemu, nawet przeciw dwóm osobom...

Jak ktos napiera dobrze, to dzieki temu jeszcze wysrubuje wyniki.

Jak ktos jest lama ostatnia i za chiny celowac nie potrafi, to zadna rozdzialka ani triki mu nie pomoga...

 

PS: Gesior, ten tekst to chyba nawet jeszcze w przedszkolu zaslyszalem :)

Odnośnik do komentarza

Ej jak często tracicie głos w grze? W sensie efekty dźwiękowe z otoczenia głównie, słychać nasze strzały i kroki co najwyżej, ale nic więcej.

 

Gość z pomocy EA mówił mi, że trzeba tymczasowe pliki z konsoli usunąć.

 

Podziel się dobry człowieku wiedzą, jak się te pliki usuwa.

 

Dołączam do prośby :)

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Technical-Help/Temporary-Internet-files-on-ps3-HELP/td-p/2894452

Odnośnik do komentarza

Hehe, wtedy nie było mnie przy konsoli, bo z roboty dzwoniłem, to mi kazał zadzwonić z domu, ale od wczoraj próbuję i nic :D Uciekają od odpowiedzialności. Nawet mam swój "numer sprawy". Miał mnie wtedy pokierować jak to zrobić ;) Jak tylko uda mi się dodzwonić i gościu mi powie co i jak, to dam znać.

 

PS. Nie chodzi o pliki z przeglądarki... chyba Oo'

Odnośnik do komentarza

Hehe, wtedy nie było mnie przy konsoli, bo z roboty dzwoniłem, to mi kazał zadzwonić z domu, ale od wczoraj próbuję i nic :D Uciekają od odpowiedzialności. Nawet mam swój "numer sprawy". Miał mnie wtedy pokierować jak to zrobić ;) Jak tylko uda mi się dodzwonić i gościu mi powie co i jak, to dam znać.

 

PS. Nie chodzi o pliki z przeglądarki... chyba Oo'

dostaniesz 15 % znizki na origin i uznaja ze sprawa zamknieta

Odnośnik do komentarza

Ehehe, Kaczor, pokaz tego posta Kozbinio swojej żonce ;)

Kozbinio, wyspij sie- zbieraj sily na weekendowe napieranie za podwojne xp, bo ostatnio cos szybko sie zawijasz ;)

Swoja droga go dupy, ze dopiero od 8. rano w sobote maja u nas liczyc te punkty- weekend to sie w piatek o 16. juz zaczyna! W ten sposob piatkowe granie (czyli polowa beefowego weekendu u mnie) idzie sie walic... :confused:

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

jeżeli tylko żonka kaczora ma opcję uruchomienia tego gówna zwanego PSN to niech pokazuje. właśnie oto chodzi - często zbieram sęiw czeeśnie, dziś chciałem posiedzieć to nieeeeeeeee (pipi)a (pipi)ona PSN musiała mi ch.ujem po twarzy pojeździć. szlag by trafił. idę pić dalej i w kimono nie ma (pipi)a nadziei

Odnośnik do komentarza

Ruska (pipi)a ole ole ole.... ;)

Taaaa, też się napiję

 

Sorry za taką prywatę, ale tak oglądam sobie TVN24 i patrze na te piękne obrazki i śmiać mi się chce. Polska nigdy więcej nie dostanie organizacji jakiejkolwiek większej imprezy piłkarskiej. To co się działo dzisiaj w Warszawie przechodzi ludzkie pojęcie. Już o 17 pod Palmą było gorąco. Bijatyki, petardy....ale apogeum regularnej napie.rdalanki miało miejsce pod Strefą Kibica, gdzie akurat stałem. Przez całą pierwszą połowę nie widziałem praktycznie żadnej akcji bo musiałem uciekać przed latającymi z każdej strony butelkami, giwerami gładkolufowymi wycelowanymi prosto w ciebie i wszędzie unoszącym się gazem. Totalne pobojowisko i hardcore.

W powietrzu było masakrycznie gęsto w związku z Rosjanami i iskrą zapalną było pojawienie się Policji w kaskach z tarczami itd..To musiało się tak skończyć. Chwile później totalny chaos i regularna bitwa.

"Bufetowa" czytaj nasza pani Prezydent Miasta jest największa porażką, która mogła spotkac to miasto. Ta głupia (pipi)a myśli, że wszysto jest ok, że jest wszysto przygotowane, ale prawda jest taka, że nie panuje nad niczym.

Żal było to wszystko oglądać, co sobie turyści pomyśleli widząc co tu się dzisiaj wyprawiało???

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

Przyjechlay "dzikusy" ze wschodu, i robia trzode. Oczywiscie polacy tez maja we krwi ulanski polot, ale musza byc sprowokowani (chyba :)). Zamknac w wiezieniu na pare lat najbradziej agresywnych prowodyrow, i dac przyklad reszscie. Ogladam sobie w UK mecz, a tu news o regularnej bijatyce na ulicach Warszawy. Moje ramy tolerancji sa dosc spore, ale ilosc rosyjskiego "motlochu" jaka przekroczyla granice polska powinna byc ograniczona. Te bydlo powinno byc scisle kontrolowane przez odpowiednie sluzby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...