Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejmuj sie Tommi, kazdy ma slabe dni. Ja dzisiaj po meczu chyba uderzam na serwy, wiec mozemy dzisiaj ponabijac double points. :)

 

Nie wiecie jak szybko zabic kogos za pomoca robota sapreskiego. Jesli to zrobie, to odblokuje MTAR 21. Obiecujaca bron, szczegolnie na bliski dystans. M16a3 jest swietne, ale szukam lepszej kosiarki na miare FAMASA sprzed patch'a. :)

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj sie Tommi, kazdy ma slabe dni. Ja dzisiaj po meczu chyba uderzam na serwy, wiec mozemy dzisiaj ponabijac double points. :)

 

Nie wiecie jak szybko zabic kogos za pomoca robota sapreskiego. Jesli to zrobie, to odblokuje MTAR 21. Obiecujaca bron, szczegolnie na bliski dystans. M16a3 jest swietne, ale szukam lepszej kosiarki na miare FAMASA sprzed patch'a. :)

hard core i spawasz -> szturm metro i czekasz pod mcomem az bedzie ktos podkladal

Odnośnik do komentarza

Zielu podziel się jaki masz model tego Panasa??? Przymierzam się do kupna vt30 tylko się zastanawiam czy sobie nie pogorszę bo jak narazie moja Tośka zf sprawuje sie poprawnie.

 

Widzę że celujesz w wysoką półkę :) ja nie mam aż tak nowego panasonica, koledze proponowałem panasonica GT30 i jest bardzo zadowolony, a VT30 to jeszcze inna bajka :)

 

Panowie dlaczego jeszcze nikt nie piszę o tym POGROMIE :)

 

http://battlelog.bat...67/4/216042306/

 

Niech ktoś mi przypomni iloma ticketami przegrywaliśmy :) ? 300 ? :yahoo:

ZIELU musiał bym powiedzieć "a nie mówiłem" :) Faktycznie meczyk był zacny;)

Właśnie troche mnie martwi ta wysoka półka......czy czasem te wszystkie polepszacze obrazu nie narozrabiaja? No ale pozyjemy zobaczymy;)

Odnośnik do komentarza

Tommi, you're the Man. Kupić TV dzień po awarii i odpalić najpierw na nim BFa, wcale nie jesteś uzależniony, hyhyhy.

Pryx, to nie byl dzien, tylko jakies 3h po awarii :D Padl mi wczoraj jak wrocilem z pracy, a w czasie wieczornego meczu juz wisial na scianie na miejscu starego ;) Mialem farta, ze akurat mialem troche kasy odlozonej...

Odpalilem przed chwila KZ3 w 3D- kurcze, ale konkret! Mogliby to w BF tez zrobic (i obsluge move)...

 

tommi a teraz zafunduj sobie profesjonalną kalibrację. Dopiero wtedy wykorzystasz sprzęt na 100 %. Troszku zapłacisz ale warto.

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj sie Tommi, kazdy ma slabe dni. Ja dzisiaj po meczu chyba uderzam na serwy, wiec mozemy dzisiaj ponabijac double points. :)

 

Nie wiecie jak szybko zabic kogos za pomoca robota sapreskiego. Jesli to zrobie, to odblokuje MTAR 21. Obiecujaca bron, szczegolnie na bliski dystans. M16a3 jest swietne, ale szukam lepszej kosiarki na miare FAMASA sprzed patch'a. :)

Ja mozliwe, ze dzis nieco pozniej zajrze, ale powinienem wbic raczej :)

Kutwa, Kabotyn, z tym robotem to jakas masakra jest- myslalem tez o szturmie wlasnie, ale poki co probowalem tylko na podbojach (glownie pod czolgi wjezdzac), ale marne szanse na tam na to. Szpicu, dobry pomysl z tym HC!

Tym shitem w ogole tak beznadziejnie sie jezdzi, ze szok!... Do tego rozwalaja to bez zadnych problemow... To chyba najtrudniejsze wyzwanie ze wszystkich zadan jak dotad, ubicie spawarka bylo nieporownywalnie latwiejsze.

 

@Hellspawn: ale jak to wyglada, w jaki sposob kalibruja i jaki efekt to moze dac? Ja ustawilem sobie po prostu w tv tryb Gry, wszelkie ulepszacze na minimum, do tego w ustawieniach konsoli na nowo automatycznie wykrylem parametry tv i wszystko bangla, jestem w pelni zadowolony :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

wynajmujesz firmę która odwiedzi Cię w domu i dobiera parametry wg warunków panujących w domu (oświetlenie itd.). Jak to się dokładnie odbywa to nie wiem (mieli jakieś kolorymetry itd. wyglądali jak banda wściekłych geodetów). Efekt po wizycie oszałamiający. Koszt który poniosłem to 900 pln. Naprawdę warto, dopiero zobaczyłem co mój TV potrafi. WARTO !!!!! Akurat skończyłem U2. Po wizycie miłej ekipy zagrałem raz jeszcze, gra wyglądała jeszcze raz tak zaje.biście

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Ja bym się robotem przyczaił na kanałach w rushu koło kontenerów,jakby Amtrac wyjechał to wtedy bym go ścignął i palnikiem rozpalił.

Ja myslalem wlasnie o rushu na kanalach tez, ale o jednym z tych pierwszych dwoch ladunkow, tym w budynku. Mozna sie tam przyczaic w samym rogu budynku, na wprost m-coma. Tam zrobilem w moment obronce przekaznikow i licze, ze to tez by poszlo.

 

@Hellspawn: o kutwa, 900PLN?? To ja jednak podziekuje chyba :)

Odnośnik do komentarza

dokładnie tak, ale naprawdę warto. Poczytajcie chłopy a wtedy pogadamy. Normalnie nasze TV wykorzystuje się w jakiś 30/40 %. Dopiero profesjonalna kalibracja wydobywa ich potencjał. POCZYTAJCIE!!!!. Ja reagowałem tak jak wy, dopiero szwagier pokazał co to znaczy. WARTO !!!! Do tego mam w domu małżonkę która jest maniakiem FULL HD. Naprawdę warto !!!! Kaliibrcja jest robiona pod TV i pomieszczenie w którym się znajduje. Naprawdę szok po całej akcji. Dotyczy filmów, tv ( w moim przypadku enka ) i naszych kochanych gier. Wszystko jest osobno kalibrowane.

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grajac w B3 na mapie ,,Zatoka Osmanska'' wystapil jakis dziwny bug , a mianowicie bronie tekstury sie nie doczytaly i wszsytko wygladalo jak stary battlefield 2 z pc :) , to nie wszystko bo z bronmi tez cos nie tak wygladaly jakby brakowalo im czesci albo byly jakos zle poskkladane. Pozatym gra wiesza sie niemilosiernie czesto, a wszystko zaczelo sie po zainstalowaniu najnowszego patcha ... mial ktos cos podobnego do tego o czym pisze?

 

Ps. jak dalej tak bedzie to powwrzucam kilka screenow z tymi bledami

Odnośnik do komentarza

wynajmujesz firmę która odwiedzi Cię w domu i dobiera parametry wg warunków panujących w domu (oświetlenie itd.). Jak to się dokładnie odbywa to nie wiem (mieli jakieś kolorymetry itd. wyglądali jak banda wściekłych geodetów). Efekt po wizycie oszałamiający. Koszt który poniosłem to 900 pln. Naprawdę warto, dopiero zobaczyłem co mój TV potrafi. WARTO !!!!! Akurat skończyłem U2. Po wizycie miłej ekipy zagrałem raz jeszcze, gra wyglądała jeszcze raz tak zaje.biście

 

hell problem w tym ze kalibracja dotyczy ustawień użytkownika lub jak w niektórych wersjach tryb Profesjonalny, czyli taki wolny dla ustawień użytkownika. Tryby takie jak używa Tommi są z góry zdefiniowane czyli w grach to nic nie daje. Tommmi ale fakt jest taki ze dla TV warto zdefiniować to dla trybu GRA nic Ci to nie da. Lepiej zassać jakieś ustawienia z neta które i tak przeważnie są słabsze od "wbudowanego" trybu GRA.

 

Pozdrówki i jak sie myle to........................................trudno;))

Odnośnik do komentarza

wynajmujesz firmę która odwiedzi Cię w domu i dobiera parametry wg warunków panujących w domu (oświetlenie itd.). Jak to się dokładnie odbywa to nie wiem (mieli jakieś kolorymetry itd. wyglądali jak banda wściekłych geodetów). Efekt po wizycie oszałamiający. Koszt który poniosłem to 900 pln. Naprawdę warto, dopiero zobaczyłem co mój TV potrafi. WARTO !!!!! Akurat skończyłem U2. Po wizycie miłej ekipy zagrałem raz jeszcze, gra wyglądała jeszcze raz tak zaje.biście

 

hell problem w tym ze kalibracja dotyczy ustawień użytkownika lub jak w niektórych wersjach tryb Profesjonalny, czyli taki wolny dla ustawień użytkownika. Tryby takie jak używa Tommi są z góry zdefiniowane czyli w grach to nic nie daje. Tommmi ale fakt jest taki ze dla TV warto zdefiniować to dla trybu GRA nic Ci to nie da. Lepiej zassać jakieś ustawienia z neta które i tak przeważnie są słabsze od "wbudowanego" trybu GRA.

 

Pozdrówki i jak sie myle to........................................trudno;))

 

Ok................przemyślałem i odwołuje;))

 

Rób Tommi kalibracje;))

Odnośnik do komentarza

Dobra, mistrzostwa skonczone, mozna sie brac za BF3...

 

Zielu, jak Ty sie w ogole wczoraj na bazarze na moich plecach znalazles i kolejna kose mi sprzedales, to ja nie wiem :)

 

PS: Dajcie Wy mi poki co spokoj z jakimis kalibracjami ;) gdyby to 90zl kosztowalo, to moze bym sie zastanowil, ale 900 za taka usluge to moim zdaniem majatek (a tu u mnie to pewnie jeszcze ze 3x wiecej...). Wiedzac o czyms takim i planujac to robic, warto byloby chyba lepiej moim zdaniem kupic tanszy tv i go porzadnie skalibrowac. Ja na razie sakiewke spontanicznie do zera oproznilem, trzeba sie znow od dna odbic poki co ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, mistrzostwa skonczone, mozna sie brac za BF3...

 

Zielu, jak Ty sie w ogole wczoraj na bazarze na moich plecach znalazles i kolejna kose mi sprzedales, to ja nie wiem :)

 

PS: Dajcie Wy mi poki co spokoj z jakimis kalibracjami ;) gdyby to 90zl kosztowalo, to moze bym sie zastanowil, ale 900 za taka usluge to moim zdaniem majatek (a tu u mnie to pewnie jeszcze ze 3x wiecej...). Wiedzac o czyms takim i planujac to robic, warto byloby chyba lepiej moim zdaniem kupic tanszy tv i go porzadnie skalibrowac. Ja na razie sakiewke spontanicznie do zera oproznilem, trzeba sie znow od dna odbic poki co ;)

 

ja tylko podpowiadam

Edytowane przez hellspawn81
Odnośnik do komentarza

Dobra, mistrzostwa skonczone, mozna sie brac za BF3...

 

Zielu, jak Ty sie w ogole wczoraj na bazarze na moich plecach znalazles i kolejna kose mi sprzedales, to ja nie wiem :)

 

PS: Dajcie Wy mi poki co spokoj z jakimis kalibracjami ;) gdyby to 90zl kosztowalo, to moze bym sie zastanowil, ale 900 za taka usluge to moim zdaniem majatek (a tu u mnie to pewnie jeszcze ze 3x wiecej...). Wiedzac o czyms takim i planujac to robic, warto byloby chyba lepiej moim zdaniem kupic tanszy tv i go porzadnie skalibrowac. Ja na razie sakiewke spontanicznie do zera oproznilem, trzeba sie znow od dna odbic poki co ;)

 

ja tylko podpowiadam

 

Hell trochę przepłaciłeś za tą kalibrację. Ja korzystałem też z takiego fachmana, który oficjalnie doradza na najlepszym forum o HD, przyjeżdża z kosmicznymi walizkami i urządzeniami i zabuliłem 3 paki. Podobno najlepszy w Polszy.

Odnośnik do komentarza

Heh, dzisiejszej nocy dokonalem (indywidualnie i zespolowo) dwoch rzeczy, ktore uwazalem dotad za niemozliwe:

 

1) http://battlelog.bat...how/50654369/4/

w tym meczu jeszcze na pare minut przed koncem bylo 24:124 dla przeciwnikow :) Wczesniej kradli nam ciagle pojazdy i łoili na tyle dotkliwie, ze sfrustrowany Zaq chcial ostatnich kilkaset ticketow w Centurionie przesiedziec i ich odganiac, zamiast toczyc nierowna walke ;)

 

2) wysiadlszy z LAV i chcac go szybko naprawic, rozjechalem sam siebie robotem saperskim. Efekt: zgon wskutek samobojstwa :rofl2: Gdyby w BF przyznawali nagrody Darwina, to bylbym jednym z murowanych faworytow... :D

 

e: w sumie z rozpedu pomylilem tematy- mozna przeniesc do "Luznych gadek..."

 

e2: dzieki, Łebi, przyczaje to sobie

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...