Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze lagi są, jak zostaje "echo" gracza. Stoi jak kukła, ale nie da się go zabić. I może tak stać nawet kilka minut.

 

Pomijam już bug z truchłem, które stoi zamiast leżeć.

 

Pamiętam jak kiedyś Daggerfalla nazywano Buggerfallem. Pora już znowu zacząć nazywać rzeczy po imieniu - Bugfield 3.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czyli tak jak myślałem, dzięki za pomoc :)

po za tym czesto hit box'y sa zlagowane i trzeba walic obok. a nie centralnie w goscia. A co do lagow to raz w weekend 2x xp mialem a tak to od miesiecy nie bylo. Wiec moze twoj net.

Dla mnie Bugfield 3 to jest już od dawna,przed chwilą przeczytałem że Frostbite 2.0 jest zrobiony z myślą o nowych konsolach,więc mam obawy co do nowego Battlefielda.

kup sobie cod jak cie te bledy tak przeszkadzaja a ace combat do latania.Ja mimo bledow dobrze sie bawie,bo to robi fan jest na dobre i na zle. a ty zachowujesz sie jak ci nasi 'Kibice roznych sportow' jak jest dobrze to gigantyczna milosc jak cos nie pojdzie to gwizdy i przeklenstwa. A tobie caly czas cos nie pasuje kup sobie cod tam bledow prawie niema.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

trza kupić 17 calowego CRTka, podłączyć PS3 po euro bo inaczej to nie pogadamy. fulhade, trzyde, sretetete - CRT i na.pierdalać!

ja mam 15 calowego LCD nie-hd i jade z koksem XD ale to dlatego, że wyjście hdmi mi padło w konsoli i nie mogę podłączyć pod monitor czy tv lepszy :(

 

p.s. sorry, że wczoraj nie skorzystałem z zaproszenia do gry ale mnie Fallout wciągnął :P

Edytowane przez rajnerGT
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem dzisiaj za trzecim chyba podejściem zadanie z robotem. Wziąłem Szturm na Kanałach i czaiłem się przy M-COM'ach, ale nic to nie dawało. Zacząłem więc kombinować jak to inaczej ugryźć i na pałę zacząłem jeździć tym shitem szukając jakiegoś killa. W pewnym momencie natknąłem się na Amtraca, wjechałem pod niego i zacząłem spawać. Dość długo to trwa i na szczęście nikt się nie pokapował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...