Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Koszenie też.

Tommi przy 600h ma 12 medali za przejmowanie flag czyli 2 wiecej od ciebie. Za obrone flagi masz 1 mniej medal niz Tommi. Dalej chcesz udowodnic,ze jestes bardziej wartosciowym graczem niz Tommi,bo masz +2.0 ratio?

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

lol,a co to ma to wartościowości gracza?Po prostu lał kiedyś z 100 lvl z ujemnym ratio a teraz sam taki jest.I kiedy ja pisałem że gram drużynowo?Ale jak już,to w tej grze jest więcej trybów niż podbój,w szturmie mam 44 baretki niszczyciela przekaźników,tommi 2,obrońcy przekaźników mam 23,tommi 4,więc o czym ty piszesz?Czy unieruchamianie maszyn wroga to też gra drużynowa,bo mam ich 4207 a tommi 94?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Boom, headshot

 

Dajcie sobie spokój z takimi jazdami. W którejś części COD był typ który zdobył maksymalny poziom bez jednego killa, samym przejmowaniem flag.

 

Nie ma jednego uniwersalnego sposobu grania w BF, każdy ma swoją drogę do zdobycia setnego orła, jeden wbija go w pojazdach inny na ziemi.

 

Na uspokojenie kilka screenów z nadchodzących map:

 

Sabalan Pipeline

858727_514581651927282_785194768_o.jpg

 

 

Kiasar Railroad

857112_514581695260611_1658342608_o.jpg

 

Nebandan Flats

843817_514581645260616_194888262_o.jpg

 

Operation Riverside

861487_514581675260613_1373588205_o.jpg

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Najpierw miało być,że jak będzie setka to będzie też ratio na zero,bo głupio mieć 100 lvl i ujemne ratio.

No i wlasnie tak bedzie: najpierw setka, potem dodatnie ratio.

Spokojnie, litwin, nie niecierpliw sie- wszystko po kolei. Przy okazji moge ci zapowiedziec, ze kolejna rzecz po dodatnim ratio to bedzie ponad 7700 kos. Tyle ty miales w BC2 (przy ponad 70 tys. killi)- ja to zrobie tutaj, potrzebujac na to znacznie mniej i killi, i czasu.

Fakty sa takie, ze (mimo polowy twojego czasu gry) wiele statystyk juz teraz mam znacznie lepszych od ciebie, inne ciagle poprawiam, a przypominam, ze to jest moje pierwsze multi, w ktorym na powaznie cos pogralem i generalnie rzecz biorac caly czas jeszcze mocno lamię :] Co do tych baretek i medali, ktorych masz wiecej, to porownamy to jak bede tez mial 1400h na koncie. A co do ratio jeszcze, to mysle, ze gdybym teraz zresetowal statsy i zaczal przesiadywac glownie w pojazdach (jak ty w jetach), to tez bez problemu 2.0 bym wyciagnal. Takze nie uwazaj sie po prostu za nie wiadomo jakiego, wyjatkowego wymiatacza, ot co, bo sa lepsi od ciebie, chociazby na tym forum.

Zreszta tak jak napisal Pryx- ciezko jednoznacznie wylonic najlepszego gracza ogolem, ale jak dla mnie, biorac wszystko pod uwage, to rzadzi Zaq, bo jest najbardziej wszechstronny z nas wszystkich- wymiata i jako piechur, i w czolgach/heli/jetach, najlepiej kosi itd. Jako piechur najbardziej zabojczy jest Kabotyn.

 

lał kiedyś z 100 lvl z ujemnym ratio a teraz sam taki jest.

zacytuj.

O ile ja pamietam, to nie lałem nigdy z takich kolesi, tylko wrecz przeciwnie- mowilem, ze mam do nich szacun, ze mimo iz dostaja baty, to sie nie poddaja, napieraja po 1000h i wiecej, zdobywaja setke itd.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kiasar Railroad wyglada jak  Alborz Mountain bez sniegu.

 

a tu jeszcze krótkie opisy do nowych map

http://www.ps3site.pl/jakie-nowe-mapy-przyniesie-ze-soba-battlefield-3-end-game/143169

 

wygląda że 2 nich powinny być nieco mniejsze skoro mają być nastawione na piechote, więc może nie bedzie tak źle na konsolach

Yano nastawione na piechote w wersji pc. Oni caly czas mowia o PC.Patrzac na Kiasar Railroad widac jak gigantyczna jest to mapa. Na konsolach powinni dac flagi w malym trojkacie albo w prostej linki jak na firestorm. Operation Riverside widzielismy juz na trailerze premium 500m do kazdej flagi. Kolejny dodatek pod pc tyle.

My dostalismy CQC i AM,PC dostaje AK i EG

 

Edit:

Za nim ktos zapyta jaka jest roznica miedzy piechota na PC a konsolach. Roznica jest taka ze na konsolach bedzie po 4 osoby na fladze na pc 16 osob na fladze(zakladam 4 flagi). Bedzie wiac nuda na konsolach. Mimo ze panowie z Dice mowia ze mapy sa dopasowane do konsol,to szczerze mowiac to oni jedynie flage/i zabieraja. Zamiast zmnieszycz mape zeby np. zamiast 300m jak jest na pc,na konsolach bylo 100m. To oni po prostu usuwaja flage i sa szczesliwi.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

w szturmie mam 44 baretki niszczyciela przekaźników,tommi 2,obrońcy przekaźników mam 23,tommi 4,więc o czym ty piszesz?

heh, litwin, specjalnie dla ciebie sie pofatygowalem i tez spojrzalem nieco dokladniej w te statsy:

ja mam w sumie 6 baretek, a ty 67, a wiec 11 razy wiecej.

Tyle, ze ja zagralem we wszystkie rodzaje szturmu 138 meczy, a ty 2068, czyli 15 razy wiecej :)

Czyli, ja zdobywam w szturmie srednio jedna baretke za przekazniki co 23 mecze, a ty co 30 meczy :) znowu skucha... Wychodzi na to, ze taka lama jak ja jest od ciebie lepsza wlasciwie we wszystkim, poza lataniem i- co sie z tym w duzym stopniu wiaze- ratio  :)

jak to bylo, Pryx?

 

Boom, headshot :]

 

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

w szturmie mam 44 baretki niszczyciela przekaźników,tommi 2,obrońcy przekaźników mam 23,tommi 4,więc o czym ty piszesz?

heh, litwin, specjalnie dla ciebie sie pofatygowalem i tez spojrzalem nieco dokladniej w te statsy:

ja mam w sumie 6 baretek, a ty 67, a wiec 11 razy wiecej.

Tyle, ze ja zagralem we wszystkie rodzaje szturmu 138 meczy, a ty 2068, czyli 15 razy wiecej :)

Czyli, ja zdobywam w szturmie srednio jedna baretke za przekazniki co 23 mecze, a ty co 30 meczy :) znowu skucha... Wychodzi na to, ze taka lama jak ja jest od ciebie lepsza wlasciwie we wszystkim, poza lataniem i- co sie z tym w duzym stopniu wiaze- ratio  :)

jak to bylo, Pryx?

 

Boom, headshot :]

 

Żadne bum,bo jak ugrasz tyle killi w powietrzu co ja to pogadamy o czasie gry.

Odnośnik do komentarza

Ja tam zadnego cisnienia nie mam, to litwin znowu zaczal mnie prowokowac  ;)

 

PS: Hell, co do wieczoru wczoraj jeszcze, to wbijaj zawsze- w najgorszym przypadku w trakcie meczu albo po sie miejsce zwalnia i mozna sie poprzerzucac ;)

ok, wczoraj jak zobaczyłem że mam Ciebie i Kabotyna w przeciwnej drużynie to spakowałem swój karabinek i uciekłem. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Moim  prawem jest mieć inne zdanie niż reszta i mogę sobie minusować,wy też możecie,więc nie zachowuj się jak płaczek w gimnazjum,bo ktoś dał minusa.Co do posta,to nie chce mi się szukać,ale tommi wie że szydził z typa,który miał lvl 100  i ratio ujemne.

Ja nie mowie o minusowaniu ale o twoim poscie do Gesiora cos z rzyganiem bylo. Ze jak jego posta czytasz to rzygasz czy cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz tu przekleje, bo sie postow namnozylo zanim to napisalem:

 

dobra, litwin, mniejsza z tym juz. Jestem w dobrym humorze, wiec konczac napisze, ze czasem sie popsztykamy, ale ja to traktuje w kategoriach zartobliwego droczenia sie- nie biore niczego osobiscie, a generalnie musze powiedziec, ze za jedno cie naprawde cenie i musze to przyznac: faktycznie chyba jestes zagorzalym fanem BF-a. Na poczatku myslalem, ze chcesz tylko i wylacznie zrobic szybko setke, zeby przyszpanowac (narzekajac przy tym przy kazdej mozliwej okazji), a potem sie zajmiesz czym innym, ale widze, ze jednak naprawde jestes fanem- nawet nowego (i poprzedniego chyba tez) CoDa zlales, zdaje sie, cieplym moczem     :) Dlatego juz jakis czas temu stwierdzilem, ze odpuszczam wypominanie ci tych obietnic o powrocie do BC2. Graj dalej w BF3, niech ci to sprawia przyjemnosc jak najdluzej, i obysmy sie za jakis czas wszyscy jarali nowym, lepszym BF4, na nowych, mocarnych sprzetach :)

 

No, a dzis w nocy impreza z okazji "setki" :D Mysle nad wyprawieniem jakiegos malego knife party  :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...