Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze raz tu przekleje, bo sie postow namnozylo zanim to napisalem:

 

dobra, litwin, mniejsza z tym juz. Jestem w dobrym humorze, wiec konczac napisze, ze czasem sie popsztykamy, ale ja to traktuje w kategoriach zartobliwego droczenia sie- nie biore niczego osobiscie,

Ja też tak to odbieram,to że nie daje emotów na każdym kroku nic nie znaczy,niestety zaq przeżywa pewne sprawy zbyt mocno,zachowuje się emocjonalnie jak baba.Co do powrotu do BC2 to grywam w niego,tylko że nie ma update na stronach ze statami,więc nie mam jak tego udowodnić.

Odnośnik do komentarza

Nie zaczynaj znowu podjazdow do Zaqa...

Poza tym kazdy sie czasem na cos wpieni, a co do emocjonalnego reagowania, to sam tez nie jestes wyjatkiem- ze wspomne tylko wasze pogadanki z yano. 

 

@Zielu: to fakt, ze serow najrozniejszych tu pod dostatkiem ;) sam w sumie bardzo niewiele jeszcze poprobowalem, ale polecam np. Gruyère ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie zaczynaj znowu podjazdow do Zaqa...

Poza tym kazdy sie czasem na cos wpieni, a co do emocjonalnego reagowania, to sam tez nie jestes wyjatkiem- ze wspomne tylko wasze pogadanki z yano. 

Nie no tracę do ciebie szacunek,jeżeli na równi stawiasz nazywanie kogoś biedakiem i wyrzygiwanie mu tego,a spinki o to że z tobą dyskutuję,to albo chcesz mnie wkur.wić albo masz poryty system wartości.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Tak sobie wczoraj spojrzalem na swoja sygnature i sie przez chwile zastanowilem, jak bedzie przy setce moja sygnatura wygladac, jak juz nie bedzie symbolu kolejnej rangi na pasku postepu.

Teraz juz wiem... :/ Fuck, naprawde lubilem ta grafike... :/

 

Wczoraj na Donii pierwszy wieloboj w zyciu mi wpadl: czterech typa stalo przy schodach z C do basenu i strzelalo sie z naszymi- zaszedlem ich od tylu srodkowym wejsciem, oparlem sie pokusie nożowania i 41 kulek w MP7 starczylo na 4 kille w jedna chwile :D

 

Powrot na stare mapy okazal sie szokiem... To jest zupelnie inna gra, a ja zapomnialem, jak sie jezdzi, zapomnialem, jak sie lata... Czulem sie mniej wiecej jak Zielu na close quarters ;) Jedynie na metrze mecz mi wyszedl bez wiekszych problemow- ciekawe, dlaczego... :)

 

dobra, biore sie za szukanie nowej sygnatury...

 

edit: w sumie to post raczej do "luznych gadek..." Jak sie chce adminowi, to moze przerzucic.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Kurna, kolejny Freud wmawiajacy mi, ze jestem fanem CoD-a :P Po raz kolejny zatem: NIE JESTEM!! :) Po prostu dawno nie gralem na tych mapach i pare rzeczy musze sobie odswiezyc, niektorych nawykow nabrac od nowa itd. Pare meczy i bedzie git, mysle.

 

W ogole Gesior, Kabotyn i Nogus- dzieki za wczorajsze wspolne szarpanie i swietowanie :) 

PS: Ten strzal to naprawde bylo to piwo z zamknieciem, nie szampan :D

Odnośnik do komentarza

Tommi, gratuluję Byku, setka wpadła, a ja mam nadzieję zobaczyć Cię na innych mapkach niż tylko CQC

 

Co do sygnatury, to wklej ją tak, żeby wchodzić od razu na statsy.

Dzieki, Pryx :) Zobaczysz mnie- teraz bede dolaczal jak bedziecie poza CQC grac ;)

O, chetnie- jak to zrobic? :D Mam jako image linka wklejonego. Dobra, rozkminilem :)

 

Nogus,Gesior- pamietacie jednego leszcza na 34 levelu, z ktorym wszyscy w plecy bylismy?

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/didoinculo/stats/847209044/ps3/

Oto jego drugi profil:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/didodock/stats/206983013/ps3/

Ratio 2,27 (a na tym nowym profilu 2,64). Jak w tym odcinku BFF :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Tommi, również gratuluję i też mam nadzieję, że odkryjesz iż nie samym CQ żołnierz żyje hehe

 

Ps. Może dziś jakaś nocna partyjka Panowie? Zmieniam robotę i muszę ostatki nocek wykorzystać.

 

Ps2. Taaaak Vietnam... To były dobre czasy hehe Bezdyskusyjnie najlepszy dodatek.

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tommi gratulacje 100 lev.

Co do tego kolesia ktory gra na 2 profilu to battlefield friends ma swietny filmik o takich typkach:

 

 

Nowy odcinek Battlefield Friends

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Przesada,raz ze igła/stinger często się gubi,mimo iż flary dawno opadły,to jeszcze nie powodują totalnej destrukcji a tylko unieruchamiają i pilot ma czas an ucieczkę i naprawę,a to że dużo osób gra inżynierami to  już inna sprawa.Ja bym narzekał ze heli się za szybko naprawia,lub to że kiedyś praktycznie trafić nie można było jak pilot miał jammera a strzelec flary,to nie jest latanie,to jest kampienie w powietrzu.

 

Dzisiaj z braku laku zagrałem w Bf3 i wpadła mi fajna akcja,skosił snajpera,miał laser ustawiłem go,zabrałem swoje javeliny i jednocześnie mój laser mi namierzał a ja niszczyłem javelinami pojazdy,podwójne punkty :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

BF3 ma ewidentnie problemy z balansem latadełka/bronie AA. W BC2 nie pamiętam byśmy na ten aspekt jakoś mocno narzekali (z wyjątkiem Huey'a z vietnamu, którego jeden support mógł magazynkiem skosić).

 

Ps. Latać z Zaqiem jako strzelec to jak być operatorem amerykańskiego bezzałogowego predatora, zero strachu, tylko czysta wyrzynka hehe 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

BF3 ma ewidentnie problemy z balansem latadełka/bronie AA. W BC2 nie pamiętam byśmy na ten aspekt jakoś mocno narzekali (z wyjątkiem Huey'a z vietnamu, którego jeden support mógł magazynkiem skosić).

Tommi Pw.

Lebi bo w bc2 dzieci cod stanowily 1%. Teraz gra sprzedala 2x tyle ile bc2 wiec cod'owcow wiecej. W bc2 nie bylo igly/javelinow/laserow w czolgu i czlowiek sobie radzil zadko bylo tak ze koles heli robil co chcial. A teraz albo koles w heli robi co chce,albo koles w heli startuje i dostaje w 30 sek 3 igly.Przez dzieci Cod Dice dostaje sprzeczne info i ciezko im zrobic balans. W bc2 wiekszosc zgadzala sie jezeli chodzi o balans. Jezeli cos bylo op to 99% tak mowila,jezeli cos bylo za slabe 99% tak mowila. Teraz jedni mowia,ze heli jest slabe,inni ze ok. W mojej opini balans powinien byc osobno robiony pod pc a osobno pod konsole i bylo by ok. Na pc jednak troche inaczej wyglada latanie i kontrola odrzutu. Na pc np. jety sa strasznie op a na konsolach jest ok.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Często też apacza się tym trafiało,szczególnie jak latał systemem"kółkowym"czekałeś gdzie będzie za chwilę i strzał,bardzo często dawało to zestrzelenie.Ale do dziś pamiętam jak dostałem kose siedząc w Havocu i czekając na pilota,śmiałem się ze przez okno mnie skosił,bo zostawiłem otwarte.

Odnośnik do komentarza

Kurna, kolejny Freud wmawiajacy mi, ze jestem fanem CoD-a :P Po raz kolejny zatem: NIE JESTEM!! :) Po prostu dawno nie gralem na tych mapach i pare rzeczy musze sobie odswiezyc, niektorych nawykow nabrac od nowa itd. Pare meczy i bedzie git, mysle.

to ciekawe jaki fan z coda ze mnie jest skoro gram w lepsza wersje na pc.

a gram jedynie SDM na bazarze na 32 graczy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...