Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, i dochodzę do wniosku że kusza to bezużyteczny chłam. Przeładowanie zbyt wolne, bełt zbyt wolny, ładunki na bełcie unieruchamiają lekko opancerzony i nie zabijają od splashu, a to że jest cicha to nic nie znaczy bo żeby trafić pojazd z tego bełtu trzeba podejść na odległość gdzie zdąży cię złapać w skaner okolicy. Bełt skanujący z kolei działa krótko i nie jest jak czujnik UGS, tylko pozycje zaznacza. Zwykły bełt to żart, a tego wyważonego nie używałem bo nie jestem snajperem...

 

Mam pytanie - czy ta ze scoped rifle ma większy zasięg, czy tak samo mierny?

wersja z luneta ma taki sam zasieg.

kusza jest spoko na HC.

1 belt zabija. Jak masz farta wpadaja double/triple kille.

 

co do HE bełtów to 1 tez splaszem zabija paru.

Odnośnik do komentarza

Może mnie ktoś uświadomić co to się porobiło z tymi odległościami, kiedyś na wyspie chark ustanowiłem swój rekord 365 m strzelając do snajpera na statku .Po paru miesiącach niegrania waląc do ludków na skałach w ognistej burzy 405 m, choć strącałem ich kiedyś nie raz  i nie było mowy o takich metrach. Dzisiaj na wyspie chark 611 m (skały po lewej przy baraku 1 baza) nie z tego samego miejsca co wtedy (skały po prawej) też snajpera na statku ,więc pytam czy było grzebane coś z  odległościmi ?

Odnośnik do komentarza

Przeniosłem waszą offtopową, luźną gadkę do tematu Battlefield Polska.

 

Żeby nie było offtopu z mojej strony, to ostatnio pogrywam sobie AN-94 po raz pierwszy. W TDM-ach ogólnie zacząłem wybierać szturmowców. Po zrobieniu masterowej blaszki przy KH2002, odkryłem moc M416, ale od paru dni gram AN-94. Z bliska jedynie headshoty ratują, ale na średni dystans w sam raz. Taka wypadkowa między SKS-em, a M16A3 ;) Tylko nie wiem czy opłaca się brać jakieś dodatki, bo przy dwóch strzałach jako serii pewnie mocno działają modyfikatory negatywne np. do celności.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trafiłem na jakiegoś mega czołgowego ch....

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/83305402/4/232693512/

 

Z jego "portfolio" wynika:

 

#1 MBT since 01/03/2013



#1 T-90 ps3



#1 M1 ABRAMS ps3



#4 vehicle kills ps3



Over 31.000 vehicle destroyed



Best round 210-0 in dev.peak in 1:28 min

 

Hm, na tej mapie w zasadzie jeździł pod tunelem ze skanerem otoczenia i nie pozwalał przedostać się na jego tyłek, ale jak już się udało, to nie był taki ostrożny. Niestety drużyna była mega chu.jowa. Nie dość że musiałem uważać na czołg z tym kozakiem, to jeszcze musiałem przebijać się przez tunele pełne (niezbyt wykwalifikowanych, ale masowych) wrogów. W związku z tym 3 razy udało mi się przedostać na tyły, gdzie dwa razy użyłem C4 trucka, a raz udało mi się podejść i wysadzić. Tak 3 razy zmarł w tej grze i 3 razy z mojej ręki. Nie wiem czy się cieszyć, czy nie.

Odnośnik do komentarza

Niezly kolo, ale faktycznie musiales niezlych leszczy tam miec, ze nikt inny go nie ubil... Ta mapa to nie metro- mozna sie heli na dupe wrogowi przedostac (zreszta bocznym przejsciem tez sie jest bezpiecznym przed czolgiem), poza tym jest sie gdzie chowac w tym tunelu (boczne wyjscia, kontenery, ciezarowki, filary...) i jak kilku kolesi z roznych stron z rpg wyskakuja (plus jeszcze wrogi czolg np.), to ciezko nie zginac.

Odnośnik do komentarza

pewnie już dawno wiecie, ale ja wypadłem trochę z rytmu, stąd wrzucam dla mi podobnych:

 

 

Studio DICE ujawniło nam dokładną datę premiery najnowszego DLC na wszystkie platformy. Standardowo najwcześniej dodatkiem będą mogli cieszyć się gracze posiadający Premium na platformie Play Station 3. Owi użytkownicy dostaną dodatek 5 marca bieżącego roku. Fani posiadający PC i konsolę Xbox 360 na tę możliwość poczekają do 12 marca. Gracze nie posiadający Premium, będą mogli cieszyć się dodatkiem kilka dni później, tj. 19 marca na Play Station 3, a 26 marca na PC i Xbox 360.

 

http://battlelog.pl/znamy-dokladna-date-premiery-ostatniego-dodatku-do-gry-battlefield-3/

Odnośnik do komentarza

czyli co , już jutro dodatek? ktos ma zamiar grać?

 

ja akurat mam kilka innych gier w ktore obecnie gram, ale wypadało by chociaz pare razy odpalić i obczaić mapy

 

 

Kill an enemy after successfully paradropping an IFV

to brzmi ciekawie, bedzie mozna pojazdami na spadochronach spadać? O_O

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nah, jeśli znowu będzie robiony pod PC-ty jak Siły Pancerne, to nie wiem czy jest sens. Zresztą widać że i tak nadal królują mapy z podstawki, a z biegiem czasu topnieje liczba grających na mapach z dodatku (tak jest przynajmniej z Dogrywką). Większość ciupie w TDM na Kanałach, Conquest na Metrze i Conquest na Operacji, te są najpopularniejsze w każdym bądź razie. Jedyne co może pozytywnie zaskoczyć (bo trudno to będzie zepsuć) to ten tryb dla latawców, czyli nic dla większości która w to gra.

A jak znerfią Stingera/Iglę znowu do poziomu - trafiasz latawca i nic z tego poza jego odgryzieniem się nie ma, to ja sobie daruję chyba BF3 na stałe. Strzelanie do nich, teabagowanie i dostawanie rage kicków/banów to jedna z rzeczy która nieprzerwanie mnie bawi. Flight canceled, start walking bitches! :)

Odnośnik do komentarza

sekwana, bazar i kaspijska- te tez sa popularne.

Co mnie tylko maksymalnie w(pipi)ia na tych mapach, to ciagle zwieszanie konsoli...

Grajac od czerwca prawie wylacznie Close Quarters zapomnialem, ze w ogole cos takiego jak zwiecha istnieje- nie pamietam, zeba CHOC RAZ sie zdarzylo.

Odkad ostatnio znowu za wieksze mapy sie wzialem, to znow regularnie sie trafia, (pipi)...

 

Sam tego nie rozumiem i nie moge wytlumaczyc, ale nie potrafie skutecznie wrocic do pojazdow... :/ Duzo lepiej obecnie idzie mi piechociarzem na close quarters, niz pojazdami gdziekolwiek indziej. Kiedys czolgami szalalem (seria 25 killi chocby), a teraz co wyjade to rpg w dupsko i po zabawie. ...albo wali mi abrams z dziala glownego OD PRZODU i zabiera 72% (?!?)

Chowaja sie gnoje po katach, czesto po kilku z roznych stron, a ja chyba zapomnialem, jak sie czolgu uzywa. Ostatnio wrocilem do starego sprawdzonego zestawu, czyli termowizja + skaner okolicy + kartacz, ale nawet z tak mam problemy. Skaner tez mam wrazenie, ze nie dziala jak nalezy, bo jak wytlumaczyc fakt, ze na radarze nie ma nikogo, po czym znikad gosciu z C4 wyskakuje i mnie rozwala?

Ten karabin na wiezyczce to tez do smyrania sie chyba jest dobry, ale C4-kowca nim zabic to graniczy z cudem...

Frustruje mnie to ostatnio- albo zmienili balans na tyle, ze jeszcze sie nie odnalazlem i nie obczailem odpowiedniej taktyki, albo ja sie oduczylem uzywania glownego dziala...

 

Jedyne, co zarabiscie dziala i mi sie ostatnio podoba, to karabin strzelca w heli bojowym jak naparzasz do piechoty- wystarczy lekko przejechac celownikiem i padaja jak muchy.

...za to czolgu tym ostatnio za chiny ludowe nie moge rozwalic. Zawsze sie puszczalo rakiete p-z i dowalalo magazynek z dzialka i czesto po jednym przelocie (maks. dwoch) byla sprawa zalatwiona- teraz rzadko mi sie tak unieruchomienie zdarza, nie mowiac o zniszczeniu. Do zadania trzeba 25 czolgow zniszczyc- zatrzymalem sie na 5 i od 2 tyg. nie posuwam sie w ogole do przodu... to juz walka jetem mi lepiej idzie :D

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio na Wielkim Bazarze przycampiłem na B, w tym garazu naprzeciw wejścia z drugiej strony i do którego są dwa wejścia po obu stronach ściany. Miałem mega noobska drużynę, straciła wszystko i broniła się ze mną na tamtej przestrzeni, w końcu zabili ostatniego i... chyba wszyscy w tym momencie rzucili się na mnie, taka cała fala. A ja w normalnie jak gość z bunkra na Omaha kosiłem jednego za drugim. Najlepsze że na koniec wpadł jakiś medyk i tak stanął jak wryty i nie wiedział od czego zacząć :P Pewnie musiał doznać szoku jak zobaczył tyle trupów w jednym miejscu (były jeszcze jakieś zwłoki kilku naszych).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...