Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tam też były flary,tylko że regenerowały się momentalnie i nawet trafienie z pistoletu znakującego nic nie dawało.Dziś znalazłem śmieszną fotkę z BC2:

 

 

j16fcp.jpg

 

 

 

 

 

W BF3 RPG jest wolniejsze od tego z BC2,a już tam RPG było wolniejsze od Gustava,więc jak ktoś nad tobą nie wisi to nikogo nie trafisz.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dobry pilot nie da się trafić, bo po pierwszym strzale wie gdzie się schować przed drugim, by się flary odnowiły. W BC2 niestety flary zrzucały darty, i to było przegięte. Nie dość ze trafić było dartem bardzo trudno, to jeden przycisk i "apsik" nie ma darta.

Ostatnio sobie pomykam z kuszą i bełtem kumulacyjnym. Nah, to po prostu zwykły granatnik, w dodatku mega słaby zasięg. Trzeba podejść na kilka metrów od pojazdu, w dodatku bodajże opancerzonym 12 za bełt odbiera. Helikoptera z tego trafić to raczej niemożliwe, chyba że leci bardzo nisko (ostatnio wleciał nam do jaskini na "Kanałach" to dostał, ale poza tym lipa). Ma co prawda mały splash, ale słabszy od granatu. Jedynie jak z bliska trafisz kogoś, to ginie. Jedyna zaleta to chyba że strzał jest bezgłośny, ale no jak i tak musisz blisko podejść, to...

Odnośnik do komentarza

Zapodaliście we trzech posty w tej samej minucie i nie wiadomo kto do kogo pisze ;p Tommi postrzelać można tylko do czego? Zanim wyciągnę rpg to heli już łapie w paszczę stingera. Zresztą ja ci nie chcę na siłę tłumaczyć skąd sentyment do poprzednich BFów, skąd hejty na 3kę, bez urazy czy chęci wszczynania wojenek, ale ty masz pojęcie tylko o BF3. Podoba ci się i jest git, ja wytrzymałem jakieś 100godzin i miałem dosyć, bo jedyne dobrego co ta część miała do zaoferowania to CQC, a jak wiadomo granie w CoD'a przez fana BF'a = szybkie znudzenie. Pozdro 500, wbijaj kosy, graj i daj (nie) grać innym ;D

 

Litwin co z tą fotką jest ?

Odnośnik do komentarza

Dobry pilot nie da się trafić, bo po pierwszym strzale wie gdzie się schować przed drugim, by się flary odnowiły. W BC2 niestety flary zrzucały darty, i to było przegięte. Nie dość ze trafić było dartem bardzo trudno, to jeden przycisk i "apsik" nie ma darta.

Ostatnio sobie pomykam z kuszą i bełtem kumulacyjnym. Nah, to po prostu zwykły granatnik, w dodatku mega słaby zasięg. Trzeba podejść na kilka metrów od pojazdu, w dodatku bodajże opancerzonym 12 za bełt odbiera. Helikoptera z tego trafić to raczej niemożliwe, chyba że leci bardzo nisko (ostatnio wleciał nam do jaskini na "Kanałach" to dostał, ale poza tym lipa). Ma co prawda mały splash, ale słabszy od granatu. Jedynie jak z bliska trafisz kogoś, to ginie. Jedyna zaleta to chyba że strzał jest bezgłośny, ale no jak i tak musisz blisko podejść, to...

To chyba dawno nie grałeś w BF3 :) po pierwsze nisko latając już nie zmylisz namierzania po drugie zdarza się że jedną igłą ściągasz heli. Już nie mówię o soflamie gdzie dobrze położony potrafi namierzać przez całą mapę,

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dokładnie,mamy przeciwko sobie 12 graczy,1 ma soflam,wystarczy że 3 jest technikami i ma igły,to drastycznie ogranicza pole do uciekania,a jeszcze trzeba uważać na wrogie heli,jety i czołgi,które nie dość że mają stacjonarny soflam to jeszcze jak nisko lecisz mogą trafić z lufy.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

A był też taki patent, że nawet w czołgu można bylo kosę dostać xD I ten feeling zestrzelenia heli z gustava albo rpg, ale nieee teraz tylko zalockuj i fire jak tak można gry yebać.

 

A kto ci w BF3 broni zwyklego rpg uzywac? Strzelaj, to bedziesz mial feeling.

Tommi gustav w bc2 a smaw/rpg w bf3 to zupelnie inna sprawa.

 

''Fajny'' mecz mialem na kanalach. Strona usa ale jakos dawalismy rade 2 flagi mielismy,ukradlismy czolgi,wpada admin wywala 6 osob z mojej strony,przejmuja wszystkie flagi,czolgami ustawiaja sie na respie i nawalaja. Plus oczywsicie koles w zw-11 na respie i zakaz igly/stingera. Udalo mi sie zestrzelic kolesia w zw-11 i mial bonus za zabicie rzeznika 340pkt.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

Dobry pilot nie da się trafić, bo po pierwszym strzale wie gdzie się schować przed drugim, by się flary odnowiły. W BC2 niestety flary zrzucały darty, i to było przegięte. Nie dość ze trafić było dartem bardzo trudno, to jeden przycisk i "apsik" nie ma darta.

Ostatnio sobie pomykam z kuszą i bełtem kumulacyjnym. Nah, to po prostu zwykły granatnik, w dodatku mega słaby zasięg. Trzeba podejść na kilka metrów od pojazdu, w dodatku bodajże opancerzonym 12 za bełt odbiera. Helikoptera z tego trafić to raczej niemożliwe, chyba że leci bardzo nisko (ostatnio wleciał nam do jaskini na "Kanałach" to dostał, ale poza tym lipa). Ma co prawda mały splash, ale słabszy od granatu. Jedynie jak z bliska trafisz kogoś, to ginie. Jedyna zaleta to chyba że strzał jest bezgłośny, ale no jak i tak musisz blisko podejść, to...

To chyba dawno nie grałeś w BF3 :) po pierwsze nisko latając już nie zmylisz namierzania po drugie zdarza się że jedną igłą ściągasz heli. Już nie mówię o soflamie gdzie dobrze położony potrafi namierzać przez całą mapę,

 

Tyle, że mało kto biega z Javelinami, od kiedy można je mylić flarami. I serio, nie mówię że należy nisko latać, ale ogółem często na otwartych mapach wlatuje się za góry, silosy czy budynki. Serio, niedawno grałem z gościem który na "Operacji" świetnie spie.rdzielał w góry albo za te zbiorniki. Co prawda pewnie musiało mu się to wydać upier.dliwe, ale przynajmniej skuteczne.

Dobrze, że ECM nie jest już tak skuteczne. Jest "glitch" który sprawia, że jeśli strzelasz z dalekiej odległości, to po wczesnej ECM-ce rakieta początkowo zmylona wraca i dosięga celu. Za to flary nadal mają "glitcha", że po ich wystrzeleniu jakieś 2-3 sekundy trwa nadal ich efekt, nawet jeśli już ich fizycznie w powietrzu nie widać.

I nigdy jedna rakieta ze Stingera/IGLY nie zabija heli, chyba że ten wcześniej był uszkodzony. A szkoda :( To jest Battlefield, a nie jakiś Ace Combat. Zeszliby na ziemię i walczyli jak prawdziwi wojownicy :P

Odnośnik do komentarza

Bf od zawsze stawiał na maszyny,a to ze coś lata nie zmienia rzeczy.Wczoraj opisywałem sytuację jak mój soflam namierzył a ja wystrzeliłem i zniszczyłem heli javelinem,mimo iż puścił flary.Dziwne jest to że nie ma podświetlenia ze obiekt jest namierzony,mnie teraz najbardziej wkurza opóźniony dźwięk w stosunku do namierzania.Zawsze czekam by puścić flary jak już coś we mnie leci,często zanim puszczę to już dostaję.

Odnośnik do komentarza

mnie teraz najbardziej wkurza opóźniony dźwięk w stosunku do namierzania.Zawsze czekam by puścić flary jak już coś we mnie leci,często zanim puszczę to już dostaję.

o, to fakt. Chwile zagralem w sobote na kanalach i little birdem nie moglem za cholere dac rady Z-11W ze spawaczem na pokladzie. Tam tez zauwazylem, ze rakiety mialem przed nosem zanim zaczelo w ogole pikac to gow.no... Pol biedy, jak z wiekszej odleglosci walczysz, ale dog fight z bliska to porazka...

 

W ogole nawpienialem sie wtedy (i dalej sie wpieniam, jak o tym mysle), ze przeniesli w heli zwiadowczych laser od pilota do pasazera. Ok., rozumiem, gra zespolowa itd., ale ilu jest graczy chcacych siedziec tylko i wylacznie na laserze i namierzac przez caly czas? W czolgu to jeszcze luz, bo mozna sie przesiadac ze strzelca na CITV, ale tutaj mozesz tylko namierzac (albo spawac)... Praktycznie latanie tymi heli w pojedynke nie ma juz wiekszego sensu- jak ustawisz rakiety, to powalczysz z heli (pod warunkiem, ze nie ma spawacza), ale na ziemi pojazdom krzywdy wiekszej nie zrobisz. Jak ustawisz p-z, to bedziesz gnebil na ziemi, ale w powietrzu cie zdejma zaraz... Do tego czolgi z laserami i przegiete stingery- porazka, dobrze, ze juz mam je odblokowane od dawna, bo teraz to bym sie tylko frustrowal...

 

PS: Jacys chetni na nauke latania jetami dzis albo w tygodniu?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wcześniej w heli wygrywał ten,który wcześniej zobaczył wroga,teraz trzeba mieć pomagiera i uważam to za dobre.Da się walczyć z innymi heli z p-z na pokładzie,latasz nisko by się podkraść do niego i wyskakujesz na działka z nim.Ostatnio przeleciałem pod mostem,za którym jest resp ruskich w podboju na kanale,minimalny zapas wysokości.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

mnie teraz najbardziej wkurza opóźniony dźwięk w stosunku do namierzania.Zawsze czekam by puścić flary jak już coś we mnie leci,często zanim puszczę to już dostaję.

o, to fakt. Chwile zagralem w sobote na kanalach i little birdem nie moglem za cholere dac rady Z-11W ze spawaczem na pokladzie. Tam tez zauwazylem, ze rakiety mialem przed nosem zanim zaczelo w ogole pikac to gow.no... Pol biedy, jak z wiekszej odleglosci walczysz, ale dog fight z bliska to porazka...

 

Moze ktos wam na (pipi)e siedzi? ja nie zauwazylem zadnego opoznienia w dzwieku.Jak ktos jest blisko to dostaje i nie jest to opoznienie tylko po prostu koles jest bardzo blisko mojego heli. Tommi jest to normalne jak koles ma spawacza,ze dostaniesz w dupe.Zadko da sie wygrac.Chyba ze masz na tyle farta ze zabijesz pilota nie rozwalajac helu.

Odnośnik do komentarza

Tommi jest to normalne jak koles ma spawacza,ze dostaniesz w dupe.Zadko da sie wygrac.Chyba ze masz na tyle farta ze zabijesz pilota nie rozwalajac helu.

no wlasnie wczesniej majac laser + p-z zaden spawacz mu nie pomogl.

Lubilem te starcia i moim zdaniem byly fair: 1 na 1, tylko dzialko + rakiety + EMC/flary i wojna nerwow- kto w odpowiednim momencie wypusci zaslone, kto sie wystraszy pikania i pospieszy z nia zanim wystartuje rakieta, do tego manewry, wlatywanie za/w budynki itd.

Byl klimat i grajac samemu (w sensie z randomami) mozna bylo powalczyc. Teraz wystarczy spawacz albo namierzacz i nie masz w pojedynke zadnych szans...

 

@Lebi, dobra, to jestesmy ustawieni. Proponuje standardowo ok. 22:30.

 

@Litwin: moze sie i jakos da, ale trzeba sporo farta przy tym moim zdaniem. Trzeba latac naprawde nisko, zeby below radar byl skuteczny. Jak cie gosciu przyuwazy majac przewage wysokosci, to pozamiatane. Bedac znacznie nizej trudno ogolnie atakowac jak jestes blisko.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dzieci cod plakaly na laser + p-z. Ale ten nowy system cytowania jest (pipi)owy

 

Tommi jest to normalne jak koles ma spawacza,ze dostaniesz w dupe.Zadko da sie wygrac.Chyba ze masz na tyle farta ze zabijesz pilota nie rozwalajac helu.

no wlasnie wczesniej majac laser + p-z zaden spawacz mu nie pomogl.

Lubilem te starcia i moim zdaniem byly fair: 1 na 1, tylko dzialko + rakiety + EMC/flary i wojna nerwow- kto w odpowiednim momencie wypusci zaslone, kto sie wystraszy pikania i pospieszy z nia zanim wystartuje rakieta, do tego manewry, wlatywanie za/w budynki itd.

Byl klimat i grajac samemu (w sensie z randomami) mozna bylo powalczyc. Teraz wystarczy spawacz albo namierzacz i nie masz w pojedynke zadnych szans...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aż mi ciśnienie podskoczyło i myślę, żeby ponownie kupić bc2 :) Nic w bf3 nie pobije feelingu jak trafiasz z tej rakietnicy w heli i jeszcze jak to ładnie wygląda, jak trafiony heli zaczyna robić bączki w powietrzu i wszyscy ewakuują się, mistrzostwo! W bf3 są też te stacjonarne, którymi steruje się podobnie, ale to nie to samo. AT4 mogłeś wystrzelić i ubić heli w połowie mapy jak miałeś tą broń dobrze opanowaną. Smoke w heli faktycznie niepotrzebnie anulował darta, ale tak naprawdę większość graczy o tym nie wiedziała. Snajper miał naprawdę dużo do gadania i na dalekie odległości był skuteczny, a przeciwnik siedzący na karabinie stacjonarnym po headshocie z M95 odlatywał tak, jak teraz w bf3 po strzale z czołgu :) Brakuje mi też zestawu "saiga + sensory". Rzut kulką w miejsce lokacji przeciwników i wjazd z saigą na plecy. Dobra, to teraz sam się namówiłem hehe.

 

Rozumiem, że (jak ktoś pisał wcześniej) śmiało można brać używkę bez online pass'a, jeśli wykorzystało się kod z wcześniejszej kopii, bo jest już zapisany na konsoli, rajt? Interesuje mnie tylko rush, domyślam się, że większość gra dalej w bc2 w tym trybie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...