October 4, 201114 yr Dziwne ze jeszcze nikt inny takiego tematu zalozyl... <_< http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/95960761 Dawac swoje! Pochwalcie sie co zescie fajnego ustrzelili!
October 4, 201114 yr Dlaczego każdy mecz pokazuje mi na amatorze, nawet jak gram klasa światowa? http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/95767912 http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/95749814 http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/95451762
October 4, 201114 yr Author Nawet jak grasz online to tez tak jest (moja bramke strzelilem online a tez piszez ze amateur).
October 4, 201114 yr Author ehh nie lubie bramek jak jest tylko drybling i potem zwykly gol no offence
October 16, 201114 yr Ja na razie coś takiego tylko: http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/98500936 Ale się cieszę,bo mi rogi słabo wychodziły
October 17, 201114 yr w online uT http://www.ea.com/uk...os/ugc/96739185 kapitalnie, gratki hehe fuksem wcisłem strzał mam samych brazowych szybkosc na 90 i wiecej i wygrywam po 10 do 0
October 17, 201114 yr Właśnie zauważyłem, że za(pipi)iście wywindowałeś w górę w moim rankingu znajomych. Pierwsze miejsce masz i to ze sporo przewaga. Wyłączasz czasem PS3?
October 17, 201114 yr hehe lubie od czasu do czasu wejść i rozjechać jakiegoś błazna po 6 lub 10 do 0 jak chcesz to możesz dołaczyc do mojego klubu wirtualną gwiazdą o ile ją masz: nazwa klubu POLSKA GOLA
October 22, 201114 yr W końcu mi się udała podcinka w meczu http://www.ea.com/pl...eo/ugc/99472776 Edited October 24, 201114 yr by Litwin25
October 27, 201114 yr Niby nic,ale Dżeko ściął i kanałem strzelił szczura do rogu. http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/100222464
November 4, 201114 yr http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/101284748 to było oczywiście dośrodkowanie
November 4, 201114 yr Akurat przegrywałem więc 4-3 czy 5-3 żadna różnica tylko że grając online sporo takich bramek ale ta dość ciekawa, ta ręka Ronaldo wygląda jakby była "specjalnie" http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/101195442
November 8, 201114 yr hał ju der naszło mu raz w życiu, niech sie cieszy heh, przyznaje ,że po tym golu odechciało mi die wtedy, a Perejkę sklełrm plugawie Edited November 8, 201114 yr by Orson
November 14, 201114 yr Gol zapewniający mistrzostwo. I to kur.wa jaki !!! http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/102490848
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.