Skocz do zawartości

Polskie seriale komediowe.


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Camera Cafe tez jest za(pipi)ista - jak ktos nie widzial to niech obada (genialna obsada, gra aktorska - gra tam Tomasz Kot, ktory pokazal ta rola ze genialnie sie sprawdza w rolach komediowych; jesli kogos zniechecila Niania to niech to porzuci w niepamiec, w CC sprawuje sie o wiele lepiej).

 

Serial leci (badz lecial, nie mam obecnie dotepu do TV) na Comedy Central jako taka zapchajdziura - zeby nie to to pewnie nigdy bym o nim nie uslyszal.

W szczegolnosci jest to spoko rzecz jak ma sie malo czasu i chce sie cos poogladac przez chwile - odcinki sa bardzo krotkie, wiec serial idealnie sie sprawuje w takiej roli.

 

Co prawda moze nie jest to cos co doprowadzilo mnie do spazmow smiechu (tak na dobra sprawe to jedynie Curb your enthusiasm i Its always sunny in Philadelphia sie to udalo), ale Camera Cafe po prostu oglada sie niezwykle przyjemnie z ciaglym bananem na twarzy.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na pierwszym miejscu ciągle jest Kasia i Tomek . Na drugim miejscu zdecydowanie Miodowe lata. Na trzecim - 13 posterunek (tak już trochę na siłę, bo nic innego śmiesznego sobie nie przypominam).

Choć przyznam się, że takiego Rancza czy Kiepskich nie oglądałem, no może tam parę epów, ale jakoś mnie nie specjalnie wciągnęło (nie wiem, może trafiłem na słabsze odcinki, może trzeba będzie jeszcze raz spróbować od początku).

Odnośnik do komentarza

Miodowe lata jako najśmieszniejszy serial. pierwszy sezon 13 Posterunku był spoko (pamiętam jakiś odcinek z paintballem z momentami z terminatora i brzytwiarza). Kiepscy byli spoko ale jak widziałem te nowsze odcinki to tragedia. Jeszcze był szpital na noszach czy coś w tym stylu. Z tych nowszych widziałem jakiś odcinek Ludzi Chudego i było całkiem zabawne jak chcieli przesłuchać niemowę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...