Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Degradacja za długi.

 

Mi w football managerze awans z "trzeciej" ligi do Championship zajął dwa lata, po kolejnych trzech awansowałem do pl, więc no nie rozumiem czemu się męczą.

Ahh jak sobie przypomnę jak powoli sie piąłem na sam szczyt, wygrana w lm i w lidze. Z 20 sezonów zagrałem, co to za przygoda była ahh... :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Liczy się wsparcie dla klubu, tradycje. To że w PL nie ma dobrej jakościowo piłki nożnej nie znaczy że mamy wszystko zaorać, i budować skocznie narciarskie albo tory żużlowe lub hale do siatkówki. Szanuję tych kibiców tak samo jak klub, bo widocznie ma dobrą politykę wobec kibiców, oraz tradycje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest coś czego u nas nie ma w klubowej piłce, jak grasz o mistrza to na takie Śląsk czy Zagłębie Lubin przychodziło po 15k ludzi, nie ma wyników nagle nie ma kibiców. W Kielcach było też podobnie, nowy stadion, super frekwencja, a teraz jest 5-6k jak dobrze pójdzie.

Do Anglików się ciężko porównywać, tam match day to święto, do tego od zawsze prawie jest zakaz transmisji meczów o 16 w soboty, żeby dodatkowo jeszcze zachęcić ludzi do pójścia na stadion.

Oczywiście u nas dla kibicowskiej braci nie są potrzebne janusze, wystarczy, że przyjdzie 4000 ultrasów, odpalą racę, pośpiewają i jest git. To, że 20k kibiców daje realny zysk dla klubu takich ludzie średnio interesuje.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

W Wielkiej Brytanii na mecze chodzi się całymi rodzinami, tam zrobili porządek z bydłem. U nas jak pójdziesz na mecz z rodziną to nie oglądasz meczu, tylko pilnujesz rodziny.

 

xd co ty ćpiesz typie

poszedłbyś kiedyś na mecz i się przekonasz, że jest zupełnie normalnie a nie pierdolisz głupoty

Odnośnik do komentarza

W Wielkiej Brytanii na mecze chodzi się całymi rodzinami, tam zrobili porządek z bydłem. U nas jak pójdziesz na mecz z rodziną to nie oglądasz meczu, tylko pilnujesz rodziny.

 

Taki stereotyp wlasnie jest caly czas obecny, kluby z tym walcza ale jakos maja mala sile przebicia. To juz nie czasy stadionów z miejscami stojącymi i siedzeniem na betonie, na sektorze rodzinnym predzej sie przeziebisz niz cos sie stanie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...