Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

No i się nie dogadamy bo design i art style to dwie trochę różne rzeczy no i dla mnie wypadają obie lepiej w Bloodbornie i w sumie to najlepiej z wszystkich gier z 2015. Wiedzmin jest ładny i plastyczny, ale to nie jest nic "art" tylko wlasnie "design" 

Odnośnik do komentarza

Ja mówię też o art style. Mi słowiańska wieś czy las o zachodzie słońca bardziej się podobał. To w xeno dla mnie nic nadzwyczajnego.

 

Napisałeś najlepszy w tym roku więc odpowiedziałem że nie:)

Napisalem ze japonczycy zabijają w tym roku, w sensie są za(pipi)iści. I to dalej prawda. Nie kłóci się to nawet ze stwierdzeniem, że Wiedźmin był najlepszy. Ale był tylko jeden.

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś do czterech osób coop.

 

 

--ONLINE FEATURES--
Scouting
You can recruit the main characters of other players in your 32 person squad and add them to your party temporarily. Once you're done with them, the XP they earned while they were with you will transfer over to their owner's game.
Squads
The passive online squads are groups of 32 players that are either random or you can pick/create a squad of your choosing. In these squads you can
offer loot to other squad members
leave messages in the world for your squadmates
collaborate on completing multi-tiered Squad Missions (you get Reward Tickets or BLADE coins)
upon completion of one of the currently active Squad Missions, you can cash in BLADE Coins to fight super-tough monsters
Those special monsters can be taken on with up to four human players via online co-op (also with A.I.!)
Completing these advances Planet Mira's research which in turn unlocks World Enemies, special battles against gigantic dangerous monsters that you can also take on cooperatively.
Reputation System
Just like in the solo/offline game, you are part of one of the Divisions in NLA. When playing online, whichever Division you're part of will earn points based on your quest progress for that Division and this will contribute to global rankings for those Divisions. Rep yo set!

 

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

W skrócie po 30 min testów (sorry więcej nie dziś bo ziomki wpadają na turniej w pro evo). Brak zmiany języka tylko english. Gra jest mocno usieciowiona i przynajmniej z opisów w opcjach wnioskuję że można zostawiać wiadomości jak w serii souls.

 

Sam początek bardzo fajny i klimatyczny. Głosy na razie ok ale z angielskim dubem różnie bywa.

 

Kreator postaci strasznie kiepski i przypomina mi ten z kotora mmo od bioware. Niby zmieniasz dużo ale włosy czy dodatki wyglądają jak doklejane. Nie ma tej plastyczności jak w mass effect czy skyrim.

 

Graficznie wczesne ps3 późne ps2 na razie. Na plus ten wasz art design. Widać dbałość o szczegóły ale technicznie kilka lat wstecz. Oczywiście w porównaniu do last story czy xenoblade ta gra ma przepiękną oprawę i widać że wii u jest o wiele mocnoejsze.

 

Podoba mi się czas loadingów. Miałem 4 i każdy na razie jest szybki jak na jrpg. Nie jest to poziom wiedźmina 3 na pc czy dragon quest heroes na ps4 ale o wiele szybciej niż w bloodborne po śmierci. Najdłuższy loading miałem ok 20 sec.

Odnośnik do komentarza

W skrócie po 30 min testów (sorry więcej nie dziś bo ziomki wpadają na turniej w pro evo). Brak zmiany języka tylko english. Gra jest mocno usieciowiona i przynajmniej z opisów w opcjach wnioskuję że można zostawiać wiadomości jak w serii souls.

 

Sam początek bardzo fajny i klimatyczny. Głosy na razie ok ale z angielskim dubem różnie bywa.

 

Kreator postaci strasznie kiepski i przypomina mi ten z kotora mmo od bioware. Niby zmieniasz dużo ale włosy czy dodatki wyglądają jak doklejane. Nie ma tej plastyczności jak w mass effect czy skyrim.

 

Graficznie wczesne ps3 późne ps2 na razie. Na plus ten wasz art design. Widać dbałość o szczegóły ale technicznie kilka lat wstecz. Oczywiście w porównaniu do last story czy xenoblade ta gra ma przepiękną oprawę i widać że wii u jest o wiele mocnoejsze.

 

Podoba mi się czas loadingów. Miałem 4 i każdy na razie jest szybki jak na jrpg. Nie jest to poziom wiedźmina 3 na pc czy dragon quest heroes na ps4 ale o wiele szybciej niż w bloodborne po śmierci. Najdłuższy loading miałem ok 20 sec.

Wczesne ps3/ps2, nawet mi Cię nie szkoda.... Jakie nosisz okulary?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wygląda ładniej niż tales of zeistra niech wam będzie ale tylko dlatego że w tales'ach nikomu się nie chciało świata robić. :D Jakiś czas temu odpaliłem na pc valkyria chronicles i naprawdę technicznie to te gry są podobne (chodzi o ostrość grafiki a nie o wasz art style ) :)

 

 

Co do loadingów to ja miałem kilka na początku. Pierwsze uruchomienie, tworzenie postaci, po tworzeniu postaci. Dodatkowo zrobiłem loading sejwa aby sprawdzić jak długo się ładuje i jest spoczko w porównaniu do niektórych japońskich gier.

 

Co chcecie żebym opisywał wrażenia z grania to musiałbym kilka godzin pograć a techniczne rzeczy można nawet po pół godziny. Opening ciekawy i intrygujący a co do fabuły i klimatu wypowiem się po kilkunastu godzinach .

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...