Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie postacie,  które dostosują się do Soul Voice otrzymują boosta odpowiednio przypisanego do postaci, na dodatek im więcej ich robisz, tym większe morale całej ekipy (masz na dole 3 kreski do zapełnienia morale w momencie inicjowania walki). 

Czy ktoś może mi powiedzieć od kiedy mogę trzaskać misje z innymi graczami? Dopiero zacząłem chapter 3 mam 15 lvl a zastanawiam się kiedy mi się to ustrojstwo uruchomi (chodzi też o tą konsolete obok SinglePlayerowych questów).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam to po 4 chapterze możesz już prawie wszystko . Po 6 masz skelle Po 9 możesz latać

 

 

 

 

 

42 h na liczniku lvl 40 i gra się nadal nie nudzi. Czasem dopada monotonia to zmieniam to co robię . Chyba jutro fabułę do przodu puszczę.

 

Polecam robić te affinity questy bo nowe rasy już 3 do bazy sprowadziłem i chyba w głównej osi nie da rady ich sprowadzić. Figaro nie olewaj tych questów bo lepsze niż główna oś fabuły !

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram wczoraj bansai jest, gram dzisiaj online jest oczywiscie bansai. Też zostawiasz jak przy mgs5 konsole? Aby ci kasa rosła :)?

 

Ja jestem idlemaster w wiekszosci gier, inaczej zamiast Ci teraz odpisywac to bym gral :P

 

Robie cos przy kompie a gra sobie w tle leci, czasem na padlecie sprawdzam misje coopowe i tyle, no ale teraz wlasnie skonczylem internetowy "obchod" i bede grau w gre :fsg:

 

A to ze kasa leci, coz, nie robie tego specjalnie :dunno:

 

Chociaz 4 miliony sie nazbieraly :kaz:

Odnośnik do komentarza

Po dokładnie 70 minutach i wbiciu 4 poziomu powiem tak, gra jest cudowna. Muzyka to jakiś orgazm (battle theme :obama:), system walki to ulepszony Xenoblade (pistolety :banderas:), gra wygląda pięknie jak to gry na PS2, świat to jest jakiś rozpie,rdol - Mira żyje. Z takich mniejszych rzeczy to cieszą poprawione względem jedynki menusy (nowy ekwipunek jest zaznaczony :fsg:), dużo opcji, brak loadingów i pewien dynamizm całego interfejsu i R E S P O N S Y W N E sterowanie. Nawet dźwięki menusów mnie jarają xD.

 

Cudo. Będę GRAŁ. Jutro szybka partyjka przez wykladami, a potem cały dzień myślenia o grze. Oj dawno ja tak nie miał. Znalazłem chyba moją gierkę TrzyA roku 2015. Napisałem post jak jakiś Yano ale nie ważne.

 

Aha, słabo mi idzie wciskanie B. Mam opóźniony zapłon ;(.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jezu jaka ta gra jest dobra. Mam na liczniku 12 godzin, a jestem dopiero w 3 chapterze z ledwo wbitym 15 levelem ;P Robię sobie te proste zadania, dodatkowo również wpadły dwa affinity questy, latam po świecie, zwiedzam, staram się poznać mechanikę, ale bez jakiś tutoriali się chyba nie obejdzie. Oj duuużo czasu spędzę z tym tytułem <3 

 

Moja postać:

 

3Ud8Cuq.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

U mnie 30h nabite, 25lvl i skończony chapter 6. Mogę w końcu zabrać się za licencję na skella, ale ile zajmie mi jej zdobycie tego nie wiem. Tempo mam slimacze bo dużo czasu spędzam też przy Yakuzie 5 (17h i 10% gry zrobione :obama: ), a i przed świętami mniej jakoś czasu na wszystko. Inna sprawa, że się celowo nie spieszę. Trzeba się delektować dobrą grą, nie ją polykac.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

To ja moze nie bede sie chwalil ile mam juz przegrane xddd Co prawda z 40% tego bylo przestane, ale tak czy siak, lepiej sie nie chwalic :D

 

Powiem tylko ze niezle sie wczoraj zaskoczylem robiac zwykly quest poboczny a w nagrode zyskalem mozliwosc robienia gniazd na agumenty w ekwipunku :fsg:

 

btw. tak a propos zakup growych dzisiaj, no to...

 

(...) slepo klepiac skille moge walczyc z mobkiem jakies 2-3 minuty, a robiac swoje przyszykowane combo moge cala walke w 10 sekund zakonczyc robiac hity po 4-5k each na 18 levelu,
:banderas:

 

Called it! :kaz:

Odnośnik do komentarza

Koledzy, aktywuje Soul Voice i Soul Challenge, leczymy się od razu po prawidłowym wykonaniu tych sekwencji czy dopiero gdy spadnie nam hp/kompan z drużyny krzyknie że potrzebuję się uleczyć (czyli ze mamy wtedy leczenie na zapas aktywowane gdy trzeba)?

 

Znalazłem instrukcje w PDF. Chyba sobie wydrukuje. 142 strony :każ:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ten ost jak sie overdrive wlacza :fsg:

 

https://www.youtube.com/watch?v=IE0PpPREGkE

 

Szkoda ze nie bedzie 2jki :frog: typek odpowiedzialny ze gierki Xeno powiedzial ze jego nastepny projekt bedzie calkowicie inny

 

 

 

“I tend to get bored with things pretty easily, so I’d like to keep creating things with different approaches every time,” says Takahashi. “Along those lines, I’d definitely like my next project to look and feel pretty different from this one. The ‘Xeno’ name, by the way, really just exists to make it clear that these are Tetsuya Takahashi productions.”

 

http://time.com/4149809/xenoblade-chronicles-x-director-tetsuya-takahashi/

 

Mam nadzieje ze gierka nie konczy sie cliffhangerem :beksa:

Odnośnik do komentarza

Podobno Xeno X kończy się troszkę na podobieństwo pierwotnego Xenoblade'a ale szczerze mnie to rybka, boże ta gra to cudo, co nei odpale tylko na 30 minut a człowiekowi mija 3h a ma wrażenie że zrobił wielkie G (w ten cudowny sposób, jedną rzecz kończysz a druga stoi otworem). Stwierdzam również iż pełen OST w grze jest jeszcze lepszy niż ten co jest na płytkach bo już na początku gry wyłapałem kilku brakujących melodii i kurde Sawano to obok Mitsudy i Hisasihi Joe jest dalej w top 3 (ba ost z Gundam Unicorn dalej pompuje mi krew w żyłach). 

 

Swoją drogą po raz pierwszy od blisko 5 lat otworzyłem w końcu instrukcje cyfrową, która mnie zmusza do tego aby zgłębić meandry gameplayu i pewnych zasad i to jest piękne (ale i tak chciałbym ją mieć w pudełku jak swego czasu przy Finalach). Dlaczego obecnie nawet cyfrowe instrukcje w wielu pozycjach są o kant dupy i muszą mnie prowadzić za rękę przy każdym możliwym bzdecie? Nie pamiętam kiedy ostatnim razem gra tak bardzo szanowała mnie jako myślącego i kumatego człowieka. Brawo Tetsu punkt dla Ciebie!

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą po raz pierwszy od blisko 5 lat otworzyłem w końcu instrukcje cyfrową, która mnie zmusza do tego aby zgłębić meandry gameplayu i pewnych zasad i to jest piękne (ale i tak chciałbym ją mieć w pudełku jak swego czasu przy Finalach). Dlaczego obecnie nawet cyfrowe instrukcje w wielu pozycjach są o kant dupy i muszą mnie prowadzić za rękę przy każdym możliwym bzdecie? Nie pamiętam kiedy ostatnim razem gra tak bardzo szanowała mnie jako myślącego i kumatego człowieka. Brawo Tetsu punkt dla Ciebie!

 

Trafiłeś w sedno.

 

To takie rzadkie w dzisiejszych czasach. Gubić się w meandrach zasad i mechaniki gry. Odkrywać nowe możliwości po 30 godzinach. Ale ta gra taka jest. Ten typ tak ma. 

Odnośnik do komentarza

Instrukcję czytam jak jakiś podręcznik. Jeszcze ten overdrive muszę ogarnąć bo nie wiem co to. Voice'y w miarę ogarnięte.

 

Swoją drogą, jaki ten system z jedynki jest przy tym biedny i mniej rajcowny.

 

A pamiętam pierwsze reakcje - meh, powtórka z Xenoblade. Ni chu,ja.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...