Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, zrobiłem pierwszego Affinity Questa. Wszystko fajnie tylko nie powiem, ze 4 razy podchodziłem do takiego bossa goryla, miał atak na strzała i nie żyje.

 

I teraz tak, czy affinity questy które mam dostępne są mniej więcej zawsze na moim poziomie? Wiadomo, trochę zawsze można przyekspić 1-2 levele, ale mówię raczej o sytuacji że wkopię się w moby na levelach 80 i się zes,ram z żalu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tak powinno być, bo w końcu jest poziom wstępny do każdego takiego questa, ale też się na tym przejechałem i w affinity questions, i w normal. Np. miałem załatwić jakichś dwóch bijących się gigantów i oni sami byli okropnie silni, a dodatkowo wokół latały potwory na 15-20 poziomach wyższych.

Odnośnik do komentarza

I tak najlepszy jest Simian tuż przy NLA na 81lv tuż obok wypierdków na poziomie 8-12lv o czym przekonałem się dobitnie walcząc nad ranem z jednym Grexem aż tu nagle 1-hit combo i k.o. na perfect dla Symiana xD

 

 

Swoją drogą question dla wszystkich, zauważyliście iż w instrukcji podany level cap to 60? WTF?! czy ja coś źle przeczytałem czy rzeczywiście postacie można na razie dobić do 60lv?

Odnośnik do komentarza

Czyli dobrze przeczytałem, dla mnie trochę to bullshit że sama postać nie osiągnie nic więcej i trzeba się posiłkować zdobytym stuffem ale z drugiej strony pierwszy Xeno oferował level cap 99 a super bossowie mieli nawet 120lvl i było ok więc da się przeżyć :-]

Odnośnik do komentarza

Hmm, zrobiłem pierwszego Affinity Questa. Wszystko fajnie tylko nie powiem, ze 4 razy podchodziłem do takiego bossa goryla, miał atak na strzała i nie żyje.

 

I teraz tak, czy affinity questy które mam dostępne są mniej więcej zawsze na moim poziomie? Wiadomo, trochę zawsze można przyekspić 1-2 levele, ale mówię raczej o sytuacji że wkopię się w moby na levelach 80 i się zes,ram z żalu.

Z tymi questami to bym uważał, bo możesz mieć lvl 20, wziąć quest na 22, bo dam radę, a tam kuku i zonk, madafaka do zabicia na końcu ;p

 

EDIT:

Btw, overdrive owns rawr

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Mam z tą grą ten sam problem, jaki miałem w MGS5 - piękny otwarty świat, solidny gameplay, ale zabija mnie praktyczny brak fabuły. A kiedy już jakaś scenka jest, to jest strasznie sucha, mimo tego, że świat/rasy/technologia mają ogromny potencjał.

Nie to żebym się źle bawił, wręcz przeciwnie (pękło 50h, właśnie robię quest na flight pack) tylko nie jestem w stanie pojąć czemu japońscy developerzy nie potrafią ostatnio wycelować w ten złoty środek pomiędzy jednym, a drugim. Albo MGS4, którego oglądasz zamiast grać, albo MGS5, w którym nie ma co oglądać; to samo w przypadku Xenosagi, a Xenoblade.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest ale taki pierwszy Xenoblade był wg mnie dobrze wyważony pod tym względem. Fabuła wsysała nieźle, nie brakowało fajnych zwrotów akcji, a gameplayu też było co nie miara.

 

@Hela: kiedy idzie zdobyć flight packa?

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest ale taki pierwszy Xenoblade był wg mnie dobrze wyważony pod tym względem. Fabuła wsysała nieźle, nie brakowało fajnych zwrotów akcji, a gameplayu też było co nie miara.

 

@Hela: kiedy idzie zdobyć flight packa?

W pierwszym Xenoblade ciekawszy był świat na ciałach dwóch tytanów zamrożonych w czasie - fantastyczny pomysł, którego w innej grze nie widziałem, który zachęcał mnie do dalszej eksploracji, a którego tu brakuje jako dopełnienia szczątków dostępnej historii. 

 

Flight pack dostępny po skończeniu 9 rozdziału. Trzeba być uważnym jeśli chodzi o sposób, w jaki można go odblokować, bo można bardzo łatwo to pominąć. 

Odnośnik do komentarza

Mnie gra troszkę znudziła i zrobiłem sobie przerwę po 53 h grania. Właśnie ten brak dobrej fabuły mnia zmeczył. Dla mnie fabuła to podstawa i w ciągu ostatnich 2 lat było kilka gier rpg z lepszą lub o wieeeeele lepszą fabułą witcher 3 , pillarsy, dragon age 3 , banner saga, shadowrun czy south park. Kurcze jak o tym pomyślę to jrpg z ostatnich dwoch lat wszystkie miały głupie czy nudne fabuły od bd na 3ds po tales of zeistra na ps4.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

-z reguly w kazdej giereczce czesto idluje wiec nic nie farmie per se, ale kasa leci jak cos robie na kompie, no a miranium to wiadomo, jest dosc scisly limit dopoki nie masz probe'ow ktore lekko go zwiekszaja. Patent na wylaczanie pada? W opcjach gry jest mozliwosc wylaczenia gasniecia pada/konsoli, przygasza sie tylko ekran troche jak jestes afk, ale w tle dziala wszystko, choc w nocy czesto sobie pykam (wlasnie skonczylem dzisiejsza sesje), z reguly to wlasnie w "normalnych" porach gra w tle leci a ja cos innego robie xd

 

-superchargre podwaja sile kolejnego artsa, ale jesli arts ma kilka hitow, tylko pierwszy ciois dostaje double powah, wiec lepiej to wykorzystywac na jakiegos artsa ktory ma pojedyncze yebniecie

 

-poniewaz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...