Skocz do zawartości

Blur


Tidek

Rekomendowane odpowiedzi

No i było tak:

 

- Otto był o 20:30 i pytał mnie czy będę, po czym pograł w Tekkena i po 21-szej zniknął

- Cwieri pojawił się o 21:15 i był około godziny

- około 21:30 pokazał się PRQc i też zabawił godzinkę

- TIdka nie było

- Kris był dostępny, ale nie grał

- przed 23-cią (kiedy po chwili musiałem kończyć) pojawił się POLE - jako jedyny z headsetem - więc jak można się domyślić, wcześniej była smuta i cisza ;)

- grał też przez jakiś czas Cpt Jacek, który jak się okazało znał się z POLE

 

O 23-ciej zakończyłem zmagania i grzecznie się pożegnałem. Mam nadzieję, że "następnymi razami", będzie lepsza organizacja i wszyscy chętni pojawią się w jednym czasie, a nie wymiennie ;)

Dobrze byłoby też, żeby Ci którzy posiadają HS mieli je włączone, bo taka cisza nie sprzyja klimatowi (gdyby nie znajome nicki, to nie rożni się od gry z randomami - bez urazy ;))

Ja przeważnie jestem 2 godzinki, czasem maks. do północy, także nie dziwcie się i nie miejcie pretensji, jeśli ktoś pojawi się o 22-giej, a ja niedługo się zawijam.

 

P.S. No i gdzie Sick?

P.P.S. Linek, żyjesz? Kupiłeś już grę?

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jakby co to jestem chętny. Blur cały czas w gotowości i jeśli tylko będzie ekipa to jak najbardziej. Tylko żeby nie było jak ostatnio, że pojawiały się 2-3 osoby z wszystkich, które się deklarowały. Tiduch ostatnio rzadko na psn, a Pole nie wiem czy jeszcze gra w Blura. Ogółem robiłem porządek na liście znajomych i po tym jak w zeszłym roku się rozlazło, większość Blurowiczów pousuwałem. Także wpisywać się i będę dodawał ;)

P.S. Jeżeli się uda zebrać ekipę, to można wrócić do wtorkowych posiadówek, no chyba, że będą inna propozycje  :sorcerer:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

No to już 4 sztuki są ;) Jeszcze drugie tyle i będzie dobrze :) Z tym, że ja najwcześniej po weekendzie zagram, a najlepiej we wtorek wieczorową porą jak poprzednio. Jak komuś nie pasuje to piszcie kiedy (dzień, godzina).

P.S. Oczywiście headsety obowiązkowo  :sorcerer:

P.P.S. Split zawsze na propsie - albo z żoną albo jak wpadną goście to we 4 i git zabawa  8)

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...