Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

_Milan_ - nie czytałeś - http://www.psxextreme.info/topic/102606-sprawy-administracyjne-i-regulamin/?p=2835017 ? Żeby te "kłamstewka" Ci bokiem nie wyszły. 


Szprota juz nie przesadzaj bo zachowujesz sie tak jakby przez ten niby spoiler niebylbys w stanie ukończyć gry :) nie ma co byc przewrazliwionym bo dojdzie do tego ze o grze pisać nie bedzie wolno :)
 

 

A od kiedy spoiler ma przeszkadzać w ukończeniu gry? Najwyżej może obrzydzić chęć grania w nią. 

 

Przypominam - spoilery będą kończyć się banami. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mam juz swoja kopie. Srry pisze z telefonu. przerywniki w grze graficznie miażdża a sama gra jakos nie rowna. Chyba do premiery jakis pacz wrzuca bo nie wierze ze takie bledy i bledy w teksturach sa o_o. Polska wersja to dramat. Nie z synchronizowane dialogi lub urywanie dialogu w polowie bo juz druga osoba cos mówi. Technicznie wersja polska ssie. Na bank bedzie jeszcze pacz jak to bylo z infamouse u3 i rasistancem3. Narazie dupy mi nie urwalo poza cutscenkami ktore sa po prostu sliczne.

Odnośnik do komentarza

dzięki Szczurek, wolałem się upewnić bo w ps store było napisane że jest tylko dub PL żadnej wzmianki o napisach nie było, kurczę Wy już gracie ja jeszcze muszę czekać :confused:

 

Wersja z PSN zawiera:

Napisy w językach: angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, duńskim, fińskim, norweskim, szwedzkim, czeskim, greckim i tureckim.

• Ścieżka audio w językach: angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim polskim i rosyjskim.

Odnośnik do komentarza

Niestety potwierdzam ale napisy to i tak pikuś przy technicznym poziomie dubbingu.

 

 

 

Dobos, a jakich teoretycznie momentów w TLoU Ty oczekujesz, że byś chciał zbierać szczękę z podłogi?

Ciężko odpowiedzieć unikając jakichkolwiek spoilerów, niech będzie że brakuje zaskoczenia i widowiskowości. Ale jeśli gra się powoli rozkręca to może jeszcze to się zmieni :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...