Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotuj się na więcej problemów z sejwami. Ja raz jak zginąłem straciłem pół ekwipunku który posiadałem przed starciem zanim zginąłem :P innym razem długo nie zrobił się autosave bo musiałem z 20 minut gry powtarzać :/

 

Szczerze mówiąc "super wrażenia" gra nie robi od początku do końca :P oczywiście nie licząc grafy :)

Odnośnik do komentarza

Wy chyba w inną grę gracie Panowie...

Ale co takiego jest w pierwsych dwoch godzinach? Dla mnie nic wielkiego, fajny klimat, grafa super, ale jakiegos wow nie bylo. Zobacze pozniej.

A te sejvy to mnie (pipi)a dobily, dobrze ze to poczatek bo jakby mi sie z(pipi)alo w polowie gry to od razu allegro. Zobaczymy dalej.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Ja przeszedłem i daje 8/10.

 

 

Elementy skradankowe bardzo mi sie podobały, ale chyba z tym mrokiem i powaga to  w  recenzjach przesadzaja, jest raczej kolorowo.

Końcówka zawodzi, ogolnie po recenzjach myslalem ze wyrwie mnie z siodła, a tak napisy i za rok new game plus, moze.

Ale bardzo fajna gra. Ale czasami nużyła, troszeczke. Ile mozna latac po palete dla Ellie ;/

Odnośnik do komentarza

no to mam dylemata czy jutro kupić tLoU czy jednak odpuscic na jakis czas i nadrobic zaleglosci w postaci np Arkham City czy Tomb Raidera, ehhh a akurat mam pierwszy tydzien od ponad roku gdzie serio bede miec duzo czasu na granie

Ja tam czekam,teraz zaczynam ogrywac Tomb Raidera (co za gra !) ,potem Arkham City jest w kolejce.

Odnośnik do komentarza

2h gry za mną, początek mocny, naprawdę. Graficznie gra poraża, a filmiki, które śmigają na silniku gry, to już w ogóle kosmos, człowiek spogląda na PS3 i zastanawia się czy przypadkiem nie gra na jakiś innym, mocniejszym sprzęcie. Wracam do gry.

 

PS. Klimat rodem z Walking Dead, gęsto, przytłaczająco i mrocznie, pycha smile.png

Odnośnik do komentarza

ja juz raz sie przejechalem na reckach przy okazji GTAIV i zakupu dzien przed majówką w epiku w cenie 249zł, teraz boję się tego samego bo te 199zł w empiku będzie cięzko dostępne...np w silesii w katosach mają 35 sztuk, ja bym najwcześniej był na miejscu ok 17 więc już raczej egzemplarzy w promocyjnej cenie mieć nie będą. A dawać za grę po 250zł gdzie pewnie skończę ją raz, a multi nawet nie odpalę trochę mija się z celem. Najgorszy jest ten hype....potęgowany tym ,ze akurat będę miał tydzień z dużą ilością czasu wolnego...z drugiej strony mam pewność, że za miesiąc o tej porze gierka będzie schodziło po 150zł na allegro lub taniej...:/

Odnośnik do komentarza

ja juz raz sie przejechalem na reckach przy okazji GTAIV i zakupu dzien przed majówką w epiku w cenie 249zł, teraz boję się tego samego bo te 199zł w empiku będzie cięzko dostępne...np w silesii w katosach mają 35 sztuk, ja bym najwcześniej był na miejscu ok 17 więc już raczej egzemplarzy w promocyjnej cenie mieć nie będą. A dawać za grę po 250zł gdzie pewnie skończę ją raz, a multi nawet nie odpalę trochę mija się z celem. Najgorszy jest ten hype....potęgowany tym ,ze akurat będę miał tydzień z dużą ilością czasu wolnego...z drugiej strony mam pewność, że za miesiąc o tej porze gierka będzie schodziło po 150zł na allegro lub taniej... :confused:

Pier.... hype. Jak nie masz pewności kup jak stanieje, przynajmniej się nie zawiedziesz bardzo jeśli Ci nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza

ja juz raz sie przejechalem na reckach przy okazji GTAIV i zakupu dzien przed majówką w epiku w cenie 249zł, teraz boję się tego samego bo te 199zł w empiku będzie cięzko dostępne...np w silesii w katosach mają 35 sztuk, ja bym najwcześniej był na miejscu ok 17 więc już raczej egzemplarzy w promocyjnej cenie mieć nie będą. A dawać za grę po 250zł gdzie pewnie skończę ją raz, a multi nawet nie odpalę trochę mija się z celem. Najgorszy jest ten hype....potęgowany tym ,ze akurat będę miał tydzień z dużą ilością czasu wolnego...z drugiej strony mam pewność, że za miesiąc o tej porze gierka będzie schodziło po 150zł na allegro lub taniej... :confused:

Ja na pewno kupuje na premiere, gralem w poprzednie produkcje Naughty Dog i nigdy nie zalowalem wydanych pieniedzy... no, moze troche Uncharted 3 mnie zawiodl, ale ogolnie to jest poziom swiatowy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...