Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

wliczają cyfrową dystrybucje więc raczej mowa o klientach

 

ja też bije brawo i ciesze sie że gra sie dobrze sprzedaje bo bałem sie że podzielo los ICO i SOTC, czyli że będzie zbyt niszowa/poważna/nietypowa żeby trafić do szerokiego grona

na szczęscie wygląda na to że wszystko idzie w dobrym kierunku - czyli jakość gry przekłada sie na sukces finansowy, co dla wszystkich jest super wiadomościa, twórcy dostaną zasłużoną kase a gracze mają szanse dostać w przyszłości ciekawe i głębokie gry bo napewno pozostali twórcy śledzą losy TLOU i widząc dobrą sprzedaż też może zaczną produkować coś ciekawego

 

 

ale tak czytając tego newsa przeszło mi przez myśl że już mija miesiąc i ciekawe kiedy zaczną coś mówić o DLC, prawdopodobnie jeszcze poczekamy na nie 1-2 miesiące conajmniej, ale mogli by już wypuścić jakieś info

 

nie ma co spekulować o singlowym DLC bo już o tym gadaliśmy i opcji jest wiele

 

z kolei DLC do multi oprócz nowych mapek może wprowadzić jakies ciekawe tryby bo jak narazie jest ich mało, ale mam nadzieje że oprócz trybów i mapek dostaniemy jeszcze coś (np stroje, ale nie tylko, jakiś ciekawy content i urozmaicenie)

Odnośnik do komentarza

co do trendu z psem, to zauważyliście że w grach cały czas panują trendy? pare lat temu wszystkie gry musiały mieć jakieś akcje na pustyni, potem każda głośna gra miała zimowe poziomy, a z kolei w tym roku już 3 głośne gry mają opcje nurkowania i zwiedzania podowodnego świata mimo że do tej pory było to całkowicie olewane (gta5, AC4 i COD)

więc bardzo możliwe że zaraz będzie wysyp gier z psem

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Zapomniałeś o modzie na nowoczesne szutery. 

@up

Tak, przy ostatnim żarcie trzeba się trochę wysilić.

 

 

Idziesz do budynku z dziurą w ścianie, słuchasz gadki, teraz idziesz prosto, przez ulicę i spójrz na napis na budynku, będzie gadka po akceptacji, potem idziesz drogą do wozu z lodami, gadka, do końca drogi za zakręt, będzie symbol i wtedy czekasz i sypie żartem.

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś o modzie na nowoczesne szutery. 

@up

Tak, przy ostatnim żarcie trzeba się trochę wysilić.

 

 

Idziesz do budynku z dziurą w ścianie, słuchasz gadki, teraz idziesz prosto, przez ulicę i spójrz na napis na budynku, będzie gadka po akceptacji, potem idziesz drogą do wozu z lodami, gadka, do końca drogi za zakręt, będzie symbol i wtedy czekasz i sypie żartem.

 

 

 

 

dzięki, dla pewności wbiłem jeszcze do pokoju z rzutkami i wpadło, dzięki :)

 

Odnośnik do komentarza

co do trendu z psem, to zauważyliście że w grach cały czas panują trendy? pare lat temu wszystkie gry musiały mieć jakieś akcje na pustyni, potem każda głośna gra miała zimowe poziomy, a z kolei w tym roku już 3 głośne gry mają opcje nurkowania i zwiedzania podowodnego świata mimo że do tej pory było to całkowicie olewane (gta5, AC4 i COD)

więc bardzo możliwe że zaraz będzie wysyp gier z psem

 

A dodatkowo w każdym największym hicie jest jazda na koniu (to jakaś fobia obecnej generacji).

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

O ile mniej surowców/ammo w porównaniu do np. Normala jest na Survivalu?

Boję się tylko JEDNEGO momentu, reszta to raczej pikuś.

A mianowicie

 

 

w tunelu gdy idziemy z Samem i trafiamy do opuszczonego dużego mieszkania z dużą ilością przeciwników(ok. 8-10) przede wszystkim biegaczy, ale i Clickers są. Tylko tego się boję, bo jak mało ammo i surowców to będzie niezła męczarnia, a nie sądzę, żeby się dało jakoś swobodnie przekraść. :(

 

 

W ogóle jak przechodzę teraz grę bo mi coś zostało to dużo akcji można przejść nie wystrzeliwując ani jednego pocisku, co mi się bardzo podoba. :)

Odnośnik do komentarza

No i graj na Survivor'ze tak jak napisałeś w ostatnim zdaniu. Surowców jest mało, ale zawsze powinno wystarczyć. Napiszę tak - w ostatnim etapie

nie szczędziłem pestek i spokojnie wystarczyło na ubicie wszystkich świetlików

.

Jeśli chodzi o ten moment, o którym wspominasz to

wystarczy trzymać się blisko miejsca gdzie Joel utknął z Sam'em i po kolei wywabiać zainfekowanych bo tłumem na Ciebie nie wylecą. Chwilę wcześniej znajdujesz przecież fajną giwerkę, prawda? Więcej problemów powinieneś mieć w momencie kiedy już Ellie z Sam'em będą otwierać drzwi dla Joel'a i czarnego brata. Tam dobrze mieć rurkę, ze dwa koktajle i jedną bombkę, nie wspominając o shotgun'ie. Kolejny moment, który może przysporzyć kłopotów to obrona pozycji przez Ellie i David'a. Nie mówię o tym pierwszym starciu w chacie, ale o dalszym etapie gdzie wyłazi bloater. Dużo biegania tam Cię czeka.

 

Koniec końców nie jest tak ciężko. Ginąłem w tych przypadkach zaledwie po dwa razy i mówię tu o pierwszym przejściu. Aha, zarówno w trakcie pierwszego podejścia do Survivor'a jak i S+ nie użyłem ani jednego shiv'a na jakiegokolwiek przeciwnika. Używałem ich tylko do otwierania drzwi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...