Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Taki smaczek: po ukończenie gry lekko zmienia się menu główne... Ktoś zauważył?

 

Od razu zauwazylem :)

 

a ja po zakonczeniu specjalnie przyjrzalem sie menu i nic chyba sie nie zmienilo...jak widac sie mylilem i za malo na poczatkowe menu patrzylem...co niby jest jest w nim inne? ten nóż?

 

 

tak, chodzi o noz :)

 

 

 

@mayday

 

Wsadz to w spoiler lepiej moze.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem zime na survivalu i stwierdzam, ze postac

Davida jest najciekawsza i najbardziej wielowymiarowa postacia, z jaka mialem do czynienia w grach. Jesli ND chcialoby kiedykolwiek dac drugie zycie temu universum, to w zupelnosci wystarczyloby skorzystanie z juz rozpoczetej historii mega ciekawej postaci, jaka jest ten facet. Wyobrazcie sobie gre, w ktorej jestescie postacia zarzadzajaca mala spolecznoscia (rowniez kobiety i dzieci!) i dla ich przetrwania musieci podejmowac decyzje znajczarniejszych koszmarow, niejednokrotnie pewnie nawet nie informujac podopiecznych o tym, jak udalo im sie zdobyc zywnosc czy lekarstwa. Na taki brud i zgnilizne w gra chnikt sie jeszcze nie odwazyl.

Juz czas na to.

 

+ Dodał MODERATOR
Używaj tagu spoilerów
Odnośnik do komentarza

 

Hardcorowe zakończenie by było jak by Ellie wkoncu zaczeła mutować i zagryzła by Joela.

 

 

 

dokładnie na taki ending czekałem chodząc po tym szpitalu, patrzę wszędzie leży masa ammo to już zapaliła się lampka "większa rozpierducha", do tego dużo miejsca to pewnie bydle będzie duże i szybkie, miło się rozczarowałem :>

 

Odnośnik do komentarza

pepeush

 

po pierwsze weź to w spoiler!!!

 

po drugie

 

 

nie zapędzał bym sie tak z tymi dziećmi, myśle że on kłamał żeby ellie postrzegała ich jako "niekoniecznie złych"

wątpie że mieli dzieci w paczce

to pewnie byli zwykli hunterzy tylko david rozgrywał to na spokojnie bo pewnie widział jakieś korzyści w żywej ellie

 

 

Odnośnik do komentarza

Wlasnie skonczylem zime na survivalu i stwierdzam, ze postac

Davida jest najciekawsza i najbardziej wielowymiarowa postacia, z jaka mialem do czynienia w grach. Jesli ND chcialoby kiedykolwiek dac drugie zycie temu universum, to w zupelnosci wystarczyloby skorzystanie z juz rozpoczetej historii mega ciekawej postaci, jaka jest ten facet. Wyobrazcie sobie gre, w ktorej jestescie postacia zarzadzajaca mala spolecznoscia (rowniez kobiety i dzieci!) i dla ich przetrwania musieci podejmowac decyzje znajczarniejszych koszmarow, niejednokrotnie pewnie nawet nie informujac podopiecznych o tym, jak udalo im sie zdobyc zywnosc czy lekarstwa. Na taki brud i zgnilizne w gra chnikt sie jeszcze nie odwazyl.

Juz czas na to.

Najlepsze jest to, że głosu tej postaci użycza Nolan 'Oh Crap!' North co jest o tyle ciekawe, że

 

David chce się z nami początkowo zaprzyjaźnić w sposób polubowny. Fakt, że głosu użycza mu znany z poprzedniej serii od ND aktor, uważam za sprytny zabieg twórców, który miał na celu uśpić czujność gracza :)

 

Odnośnik do komentarza

 

Najlepsze jest to, że głosu tej postaci użycza Nolan 'Oh Crap!' North co jest o tyle ciekawe, że

 

 

David chce się z nami początkowo zaprzyjaźnić w sposób polubowny. Fakt, że głosu użycza mu znany z poprzedniej serii od ND aktor, uważam za sprytny zabieg twórców, który miał na celu uśpić czujność gracza :)

 

 

 

 

od początku byłem wrogo nastawiony do randomowych włóczęg, no ale ostatecznie David pomaga przetrwać cięższe starcie, tak się poznaje dobrych ludzi c'nie ...dlatego twist mnie potargał elegancko :)

 

Odnośnik do komentarza

Yano, ale tam nie ma zadnego spoilera, o co kaman?

 

 

A o dzieciach bylo gdzie indziej. Ja Davidowi tez nie wierzylem, ale w pewnym momencie, w czasie ucieczki jako Ellie, mozna podsluchac rozmowe kobiety i mezczyzny - on, mowi ze dziewczynka jest zarazona, znajda ja i zabija, a ona, ze w takim razie zabierze dzieci do schronu i poczeka na koniec oblawy - to jest konkretny sierpowy w podbrodek! Wtedy okazuje sie, ze ta paczka, to nie te same menele co rzeznicy z miasta i ze tu rzeczywiscie trwa walka o przetrwanie spolecznosci!

 

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, nie wiem. Nie mam pojęcia gdzie jest jeden firefly pendant. Przeszukałem absolutnie każdy kąt, każdą szufladę i każdą szafkę. Nie ma.

Może muszę kogoś ubić jak w przypadku strażnika z kluczem na początku gry? Chciałem wszystkie znajdźki skompletować bez pomocy, ale może jednak ktoś podpowie. Wydaje mi się, że te co wisiały na drzewach zebrałem wszystkie choć niektóre mało widoczne są.

Brakuje mi jednego

na uniwerku.

 

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, nie wiem. Nie mam pojęcia gdzie jest jeden firefly pendant. Przeszukałem absolutnie każdy kąt, każdą szufladę i każdą szafkę. Nie ma.

Może muszę kogoś ubić jak w przypadku strażnika z kluczem na początku gry? Chciałem wszystkie znajdźki skompletować bez pomocy, ale może jednak ktoś podpowie. Wydaje mi się, że te co wisiały na drzewach zebrałem wszystkie choć niektóre mało widoczne są.

Brakuje mi jednego

na uniwerku.

 

 

Musisz ubić purchlaka w tej lokacji gdzie wszędzie jest pełno zarodników (mowa o chapterze w Uniwerku), będzie przy nim wisiorek 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pograłem przed chwilą w multi i łał to naprawdę daje radę i to naprawdę naprawdę. :)

Pierwszy mecz oyebałem, zgrana drużyna się trafiła.

Natomiast potem zagrałem kolejny, wygrana.

Zmieniłem tryb na ten drugi, bez odradzania i trafiła mi się naprawdę kumata ekipa. Z 0:2 wygraliśmy 4:2. 

A trofiki są jakieś zwalone. Wpadł mi trofik za Normal, a za Easy już nie. Ciekawe czy po NG+ wpadnie. 

Odnośnik do komentarza

multi jest super ale zbyt faworyzuje granie z ziomalami w teamie, nawet jak jeden gracz w drużynie to przekozak i obok siebie będzie mieć 3 ludzi, którzy ledwie grę ogarniają to ekipa 4 ziomali z headsetami zrobi im z dupy jesień średniowiecza.

 

btw dalej cisne drugi raz singla, ostatnio powolutku bo prawie czasu nie mam ale mimo wszystko...GRA MISTRZ, jak mi się tytuł nie nudzi przy drugim podejsciu i przy nim nie zasypiam to musi to być epokowe dzieło

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...