Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

No quinn juz teraz wyrobil sobie stanowisko jednej z najlepszych kreacji w dziejach amerykanskich seriali. prze skur wisyn paparuch. Nie wiem czy to zasluga tego aktora samego w sobie, ze kazda scena z nim to male mistrzostwo swiata, bo wczesniej tego ruperta frienda zabardzo nie kojazylem, oprócz esesmana. cos czuje, ze juz w nastepnym odcinku, beda sie rznac z carrie, zreszta jak sobie zobaczycie dokladnie zwiastun 3 sezonu, to jest tam migawka.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tyle się nasłuchałem dobrego o tym serialu, a konczę pierwszy sezon i to dla mnie takie wiele nudniejsze 24, które jakby nie było o dzielnej Ameryce to by nawet nie stało obok nagród.

 

Bardzo się mylę?  Oglądałem na przewijaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

prawde mowiac zawsze mnie odstraszal aktor Kiefer, jakos nie lubie ejgo mordy, ale teraz ma byc snejkiem, no i  duzo dobrego o serialu slyszalem, wiec chyba dam mu szanse. W sumie sie ciesze bo chyba czeka mnie duza niespodzianka ktora ma duzo sezonow.

Odnośnik do komentarza

No mieliśmy najlepszy odcinek w tym sezonie, w sumie 3 ostatnie już były mega, więc sezon pięknie się zrehabilitował w drugiej połowie.

Liczę na mocny yebnięcie na koniec, ale chyba na drugie Langley nie mamy co liczyć, no bo

 

 

ile razy amerykany mogą dostać po du.pie?

 

 

Tym razem poszło po ich myśli. Mam jednak dziwne wrażenie, że Brody'ego nie wydostaną z Teheranu, swan song.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no kuuuurvaaa co za odcinek, co za cliffhanger, serial przezywa ekstremum zayebistosci, i pomijam fakt ze malo prawdopodobne wydaje sie zostanie z AKBFGAJURJDJKIREM  sam na sam, i fakt ze po tym jak powiedzial ze dzialal dla ameryki tamten by spokojnie siedzial i mu dziekowal, niewazne, serial trzyma za jaja i zaskakuje zwrotami akcji.

 

CH,uj  w du,pe Saulowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...