Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

A co Andżej napisał? Napiszcie, oczywiście w spojlerze :) Użytkownik Masorz też chyba niechcący walnął spojlerem :oh_you:

 

W najlepszych, "ciary na plecach", momentach ten serial przypomina mi ukochane "24". Zdaje się że te same osoby pracowały nad tymi serialami. Bardzo mi się podoba że tutaj na luziku sypią się "faki". Śmiechłem jak dziadek dyrektor zaczął "fakować".

 

A co do pięknych pań, to ja bym tej codziennie robił różne rzeczy, na rękach bym nosił do meczetu. Śliczna jest.

 

nazanin-boniadi-homeland-lead.jpg

Odnośnik do komentarza

Homeland wspina się na wyżyny. Z odcinka na odcinek ustawiają coraz wyżej poprzeczkę. Emocje większe niż podczas kluczowego momentu pierwszego sezonu. Jak tu teraz wytrzymać do niedzieli. Najlepsze jest to, że jeszcze 3 odcinki do końca, więc pewnie największe akcje jeszcze przed nami.

 

Mam nadzieję, że nie zakończą to tak, że zdejmą Lockharta, a jego miejsce znowu zajmie Saul, bo to będzie dość przewidywalne.

 

Odnośnik do komentarza

Co do teorii MBeniek to moim zdaniem nie ma opcji bo tym co teraz bylo, byloby to nielogiczne - ta postac jest juz emocjonalnie skonczona, no chyba ze obroca to tak, ze sie wkurzy i to bedzie jakims usprawiedliwieniem ale byloby to naciagane.

 

Odcinek oczywiscie nie spuszcza z tonu i jest swietny, jedna rzecz co mnie irytuje to tylko watek meza ambasadorki, jakos tak srednio atrakcyjnie jest prowadzony no i sama postac to taka pipka, ze czasami sie zastanawiam skad on sie tam wzial u boku tej pani ambasador, albo byla slepa jak go brala do oltarza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

akurat watek meza pani ambasador uwazam za najwieksza kasze tego sezonu, ostatni odcinek mocny

 

nie podobalo mi sie jednak to, ze o mezu pani ambasador wszyscy zapomnieli, nic sie nie stalo, nawet nikt nie mial do niego pretensji

no sorry ale po takim ataku to powinny byc chociaz emocjonalne proby aby go zlinczowac a tymczasem koles zyje sobie bezstresowo

 

mam nadzieje, ze quinn w ostatniej akcji sie rozkreci i ten stol z narzedziami nie bedzie tylko straszakiem dekoracją

Odnośnik do komentarza

A co Andżej napisał? Napiszcie, oczywiście w spojlerze :) Użytkownik Masorz też chyba niechcący walnął spojlerem :oh_you:

 

W najlepszych, "ciary na plecach", momentach ten serial przypomina mi ukochane "24". Zdaje się że te same osoby pracowały nad tymi serialami. Bardzo mi się podoba że tutaj na luziku sypią się "faki". Śmiechłem jak dziadek dyrektor zaczął "fakować".

 

A co do pięknych pań, to ja bym tej codziennie robił różne rzeczy, na rękach bym nosił do meczetu. Śliczna jest.

 

nazanin-boniadi-homeland-lead.jpg

 

niedawno dostała główną rolę w rimejku ben hura obok znanego z boardwalk empire jacka hustona  :wub:

Odnośnik do komentarza

Po tak fajnie rozkręconym sezonie zaserwowali taki lipny finał, że aż zęby bolą :/ Ani to nie miało napięcia, oderwane było czasowo od poprzedniego odcinka, zupełnie jak tworzone przez inną ekipę, bez porozumienia z poprzednikami. Wątki z

matką

niczym z najnudniejszych odcinków z rodzinką Brody'ego. Końcówka nijaka, nierozwiązany świetnie przecież wcześniej zarysowany konflikt z głównym złym, no nie ma satysfakcji... Na nowy sezon czekam mocno, ale emocje trochę opadły po finale.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...