Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, imo cały serial trzyma równy poziom. Może początek 3 sezonu trochę zamula ale jako całość jest bardzo dobry. Bohaterowie o dziwo mnie nie w(pipi)iali, a to spory plus (w przeciwieństwie właśnie do Walking Dead gdzie im dalej tym więcej znienawidzonych twarzy). Oglądaj bo warto, ja skończyłem miesiąc temu i brakuje mi tego serialu:(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jakiś dziwny ten początek sezonu. Bez szału, aczkolwiek trailery kolejnych odcinków zachęcają by zostać przy serialu. W tym podwójnym odcinku najbardziej mi się podobała akcja z samosądem. Trochę szkoda że ten aktor dostał tak krótką rolę, lubię gościa za HOC. Świetny był też motyw z wypalonym Quinnem. Posiłek w knajpie z grubaską bekowy. Jednak najśmieszniejszą sceną było jak ten młody pilot opierdziela Carrie za śmierć cywilów. To chyba miało wyjść poważnie i dramatycznie. A sama Carrie, no cóż. Ona i Saul zaczynają mnie wkurzać. Oglądam serial głównie ze wględu na główną intrygę związaną z tym młodym studentem. Kudosy należą się osobie od castingu która znalazła córkę Carrie i Nicholasa. Uroczy brzydal, niesamowite podobieństwo.

Odnośnik do komentarza

szykuje sie nam chyba najlepszy sezon homeland :D

eliminując brodę, automatycznie przestajemy sie meczyc z jego popapraną rodzinką

Poza tym, juz mozna przewidziec co sie bedzie dzialo dalej - piter sie wyraznie podko(pipi)e w carrie, natomiast ta robi sie coraz bardziej wyrafinowaną su,ką, o czym swiadczy ostatnia scena 3 epa. pewnie sie skonczy na tym, ze bedzie jej emocjonalnym niewolnikiem , a carrie bedzie w stanie go doprowadzic do ruiny, byle osiagnac swoje cele.


ps. Carrie w legginsach <3 chętnie bym zaniuchał ten jej zapocony tyłeczek <3

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...