Skocz do zawartości

Homeland


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jestem pod koniec drugiego sezonu(2 odcinki zostały) i Carrie jest czasami tak wkur.wiająca, że mam ochotę, żeby zginęła. Te jej przeczucia, ta namolność, to, że wszystko chce zrobić sama i od razu. Ostatni raz tak miałem z Kate z LOST-ów i za każdym razem jak ją widzę w filmach to szlag mnie trafia. Z nią chyba będzie podobnie. :/

Odnośnik do komentarza

Jestem pod koniec drugiego sezonu(2 odcinki zostały) i Carrie jest czasami tak wkur.wiająca, że mam ochotę, żeby zginęła. Te jej przeczucia, ta namolność, to, że wszystko chce zrobić sama i od razu. Ostatni raz tak miałem z Kate z LOST-ów i za każdym razem jak ją widzę w filmach to szlag mnie trafia. Z nią chyba będzie podobnie. :/

Miałem to samo, koorwicy dostawałem przy każdej scenie z nią, prawie przez nią przestałem oglądać ale później mi to jakoś minęło

Odnośnik do komentarza

Dwa sezony wciągnąłem naprawdę szybko i potrafiłem obejrzeć 3-4 odcinki na raz, a trzeci sezon tak zjechał z formą, że obejrzałem 4 odcinki przez kilka dni i troszkę się meczę. :/

Nie wiem czy dalej będę oglądał. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dwa sezony wciągnąłem naprawdę szybko i potrafiłem obejrzeć 3-4 odcinki na raz, a trzeci sezon tak zjechał z formą, że obejrzałem 4 odcinki przez kilka dni i troszkę się meczę. :/

Nie wiem czy dalej będę oglądał.

 

bo taki jest. Bodajże od 6 odcinka jest taki ogień z dupy, że głowa mała :)
Odnośnik do komentarza

Jest pierwszy odcinek.

 

Odcinek bardzo spokojny, mało akcji. Takie klasyczne wprowadzenie. Zaczyna się od kradzieży wrażliwych danych z serwera CIA. Prawie cały odcinek rozgrywa się w Berlinie. Carrie od dawna jest poza firmą, pracuje dla bogacza z fundacji i ma ułożone życie prywatne. Oczywiście wiemy dobrze że długo to nie potrwa :) Mimo braku szokerów i spektakularnych akcji odcinek oceniam pozytywnie, po prostu cieszę się że mogę dalej oglądać perypetie Carrie i Quinna, bohaterów których bardzo lubię.

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po drugim odc  ^_^

 

Homeland idzie w bardzo dobrą stronę, jest napięcie, brudne zagrywki, dobra końcówka odcinka. Czekam na rozwinięcie się sytuacji i nabranie większego tępa, które z pewnością będzie obecne w najbliższych odcinkach. 

 

8/10 jak dla mnie za ten odc. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...