Skocz do zawartości

...bo mnie to boli...


Rekomendowane odpowiedzi

...Jestem jednym z tych co płacą developerom za ich bezczelny proceder wtórności. Może nie uwierzycie, ale kupiłem nawet FF13 i podoba mi się, podobnie uczynię ze Skirim. Jaram się demem Raymena, który oferuje mechanizmy gameplayu z przed 100 lat.

To pewnie między innymi prze zemnie Wafel rwie włosy z głowy, ale wali mnie to. Na pocieszenie powiem, że leję na Cody.

Tez jestem jednym z tych ktorzy kupili FF 13,tez im place wydawcom(bo nie placisz developerom,placisz wydawcom a on wydziela glodowe pensje developerom) za ich bezczelny proceder wtornosci...i co z tego?

Gralem we wszystkie GOW i kazde rwalo suty...no moze poza czescia trzecia ktora urwala mi suty razem z kulkami :D

Uncharted,Killzone 2 razem z GOW 3 byly powodami dla ktorych kupilem PS 3...i co z tego?

Chcesz mnie przekonac ze jest w co grac...wiem ze jest.Ale teraz to wyglada tak...

Na bezrybiu i rak ryba. :(

Nie tak powinno byc.Przez nasza biernosc juz niedlugo nawet nie bedziemy raczeni paroma wyswiechtanymi do granic mozliwosci gatunkami jak slusznie Canaris zauwarzyl.Ale biznes znalazl nowe cudowne rozwiazanie...remake HD!

Teraz placimy znowu za cos za co juz wczesniej zaplacilismy.A moze tak wrzucic to na PSN/XBL za darmo do sciagniecia jako podziekowanie dla fanow i pretekst do kupienia tej a nie innej konsoli.Bo jesli myslisz ze remake HD wymaga jakis ogromnych srodkow i to usprawiedliwia zeby znowu za to placic...jestes w bledzie.

Tak,po 20 latach grania patrzysz na gry inaczej nie dlatego ze gry ci sie znudzily lub widziales juz wszystko albo ze wszystko zostalo wymyslone...nie.Patrzysz na gry inaczej bo widzisz jak marnowany jest potencjal ktory drzemie w tej sztuce.I rozumiem ze nie kazdy to widzi,ale jesli najstarsi gorale mowi ze cos sie dzieje to moze trzeba sie nad tym troche glebiej zastanowic...tylko tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ok to prosta piłka: stare gry były lepsze?

 

no to biorąc od uwagę, że konsol mieliśmy już sporo, gry powstałe na nie można liczyć w kilku ładnych tysiącach (tych wartych uwagi) to....MACIE GRANIA DO KOŃCA ŻYCIA :)

 

no skoro były lepsze to sięgnijcie po te tysiące perełek , macie zabawy chyba do końca życia szczęściarze :)

Odnośnik do komentarza
ok to prosta piłka: stare gry były lepsze?

 

No własnie to nie jest takie proste jak powiedzenie że coś jest lepsze / gorsze.

 

Stwierdzenie takie sugeruje jakas przewage w grafice , skomplikowaniu rozgrywki, fizyki itp.

Generalnie chodzi o to że rozwój TREŚCI gier praktycznie zatrzymał sie a rozwój FORMY pędzi jak oszalały.

Dobre silniki jak ten z Nexusa sie marnują bo nie mają Shaderów 7.0 i Dx 15, wspaniałe gatunki gier zanikają całkowicie ( symulatorów kosmicznych praktycznie juz nie ma oprocz serii X ), wszystko zaczyna sie sprowadzać to takiej samej papki action-adventure z domieszką rpg z najprotszymi treściami i jak najłatwiejszym gameplayem żeby trafiło do jak największej liczby ludzi .

Mozna stwierdzić że to naturalna kolej losu i popularyzacji rynku ale nie kazdemu sie to musi podobac tak jak wam.

 

 

Tak,po 20 latach grania patrzysz na gry inaczej nie dlatego ze gry ci sie znudzily lub widziales juz wszystko albo ze wszystko zostalo wymyslone...nie.Patrzysz na gry inaczej bo widzisz jak marnowany jest potencjal ktory drzemie w tej sztuce.I rozumiem ze nie kazdy to widzi,ale jesli najstarsi gorale mowi ze cos sie dzieje to moze trzeba sie nad tym troche glebiej zastanowic...tylko tyle.

O to to to .

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

to ja się zgodze- potencjał jest marnowany.

 

 

Tyle, że zawsze był w przypadku gier. Cho tak jak i kiedyś, tak dziś trafi się czasem perełka :)

 

a nawet kilka perełek, wiec jest w czym wybierać :)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...