Skocz do zawartości

C.A.R.S.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Za 4 godziny skończę ściągać, o 00:00 odpalam. Nie wiem czy grać na high w 60fps, czy na ultra z zablokowanymi 30, bo skaczących klatek nie trawię. W Horizon 30fps było ok, no ale to inny typ wyścigów.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trafil mi sie wyscig z tak gesta mgla, ze 3 auta tylko przede mna widzialem.

 

 

 

W sumie zadnych przerywnikow jeszcze nie widzialem - wszytsko opiera sie na kalendarzu i mailach, ktore dostajesz. Tak jak pisze Hipol, startujesz z gokartami, w zaleznosci od Twojego progresu inne druzyny zapraszaja Cie na swoje wyscigi pokazowe, mozesz dostac propozycje kontraktu od paru teamow naraz (ale chyba nie mozna przyjac wszytskich), po 1 sezonie dostalem informacje ze samochod jest prawie dla mnie gotowy, dlatego zaryzykowalem i przedluzylem i znowu wyladowalem w gokartach. ^^

easye, możesz potwierdzić, że kariera single jest ciekawsza od tej z serii GT ?

Trudno powiedziec, dopiero 2 sezon jade i o ile nie wyszedlem poza gokarty, tak zaproszenia na poszczegolne wyscigi dla innych sponsorow przewijaja sie non stop, wiec moge pojezdozic innymi autami.

Widze, ze sa osiagniecia za reklamodawcow, mozna wybierac swoj samochod (a zadnego nie posiadam) wiec chyba wszystko przede mna...

Na koniec 2 sezonu trafil mi sie przykladowo LeMans - najkrotrzy czas mozliwy - 2h...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no tez mnie to troche zdziwilo, fakt, to pojedynczy wyscig (sa one zrobione wlasnie po to by oderwac sie i pojezdzic czyms innym, choc teraz bylo ich ewidentnie za duzo...) moge rownie dobrze go odpuscic i zakonczyc sezon, ale przejade, bo ciekaw jestem jakie wtedy dostane propozycje na sezon 3 od sponsorow. Bedzie troche slabo, jak znowu beda proponowac najwyzej bolidowego gokarta...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

odpaliłem, pograłem i nieco :rayos:

gra ogólnie spoko ale to nie jest forza killer a co najwyżej podrasowany shift imho. dropy się zdarzają ale najgorsze są lagi w sterowaniu. trzeba ogarnąć jakiś setup bo czuć że pad został dodany z konieczności. do tego dochodzą kaprysy w sterowaniu. robiąc np test łosia, prawo lewo prawo, załapie tylko 2 z tych opcji w dowolnej kolejności. nie jest źle ale szału też nie robi. może ustawienia sterowania coś dadzą. wiadomo, gra może być trudna ale to nie znaczy że irytująca.

graficznie jest ok ale zdarzają się śmieszne pop-outy. fizyka ok ale traci przez sterowanie. do tego dochodzi klasyczny syndrom rywali świętych krów. jadąc po trawie czy poboczu nie tracą prędkości, ba, nawet czasami wyprzedzają. za to kiedy ja wjadę na tarkę albo pobocze to wszystko idzie w pizdu. pierwszy achivement w grze po 3 minutach - kraksa z SI symbolizującym SMS :yao:

to jest 4 gra od SMS w jaką gram i jak matkę kocham ostatnia. 

Odnośnik do komentarza

Kobik - podeslesz linka do tych opini ? ^^ Z ciekawosci przeczytam xD

Nie powiedziałbym tez, ze wylacznie dla fanatykow - jak ktos lubi latwiejsze racery, to ta gre mozesz dostosowac - wlaczyc wspomagacze, ustawic AI ponizej 50% itp, nawet nie wiem czy hamowania z automatu nie mozna wlaczyc. No to racja - jak ktos wlaczy wszystko, da widok z kasku i gra 1 reka to moze napisac, ze Shift, z ta roznica ze z 30 autami na drodze i zmiennymi warunkami pogodowymi. xD

Dla mnie to jedne z lepszych wyscigow jakie wyszly w ostatnich latach, po 2 dniach grania jestem tak zajarany, ze dzisiaj sam jade po T100, stojak i Goldy by miec headset pocinajac z kumplami. 

 

1 lepszy filmik z YT:

 

Jak dla kogos to wyglada slabo to nie wiem co musial myslec o rysunkowej FM5...

(pomijam fakt,ze na zywo ten DOWNGORAD prezentuje sie lepiej)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

odpaliłem, pograłem i nieco :rayos:

gra ogólnie spoko ale to nie jest forza killer a co najwyżej podrasowany shift imho. dropy się zdarzają ale najgorsze są lagi w sterowaniu. trzeba ogarnąć jakiś setup bo czuć że pad został dodany z konieczności. do tego dochodzą kaprysy w sterowaniu. robiąc np test łosia, prawo lewo prawo, załapie tylko 2 z tych opcji w dowolnej kolejności. nie jest źle ale szału też nie robi. może ustawienia sterowania coś dadzą. wiadomo, gra może być trudna ale to nie znaczy że irytująca.

graficznie jest ok ale zdarzają się śmieszne pop-outy. fizyka ok ale traci przez sterowanie. do tego dochodzi klasyczny syndrom rywali świętych krów. jadąc po trawie czy poboczu nie tracą prędkości, ba, nawet czasami wyprzedzają. za to kiedy ja wjadę na tarkę albo pobocze to wszystko idzie w pizdu. pierwszy achivement w grze po 3 minutach - kraksa z SI symbolizującym SMS :yao:

to jest 4 gra od SMS w jaką gram i jak matkę kocham ostatnia. 

po tej opinii odpuszczam sobie kupno PC w tym tygodniu, poczekam do E3 i tego co będzie w FM6.

 

Tak po materiałach z konsol to jest ładnie ale nie wygląda wcale lepiej niż fm5 z 2013 (detale) a nie oświetlenie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...