Skocz do zawartości

Ogólne pecetowe pierdu-pierdu


Gość ako

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TopsyTurvy

Chciałbym pobrać sobie te gierki z TheHumbleBungle wpłacając 5$, ale za każdym razem dostaję processing error i (pipi) z tego mam. Konto mam w Pekao SA i z tego co czytałem na necie bank ten ma problem z ogarnianiem płatności online. Zna ktoś jakiś dobry sposób jak to przeskoczyć?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym pobrać sobie te gierki z TheHumbleBungle wpłacając 5$, ale za każdym razem dostaję processing error i (pipi) z tego mam. Konto mam w Pekao SA i z tego co czytałem na necie bank ten ma problem z ogarnianiem płatności online. Zna ktoś jakiś dobry sposób jak to przeskoczyć?

 

co Ci dokładnie wywal  ? nie akceptuje karty  ?

paypal? Możesz tam chyba załozyć konto i doładować bez uzywania karty, chociaż pewien nie jestem.

Doładowanie PP    zwyłym przelewem to 2-3 dni ,ostatnio to przerabiałem ... przelew z mBanku

 

@Topsy

Też mam z tym problem dlatego jakiś czas temu założyłem sobie kartę internetową bzwbk. 

Niestety z tego banku nie da się kupić kartą hb. :(

Da się kupić  brak ma konto z bzwbk i bundla kupił

Odnośnik do komentarza

PayPal ma opcję "Natychmiastowego doładowania" - trwa to jakieś 5-20 minut.

 

I tu mam problem. PP używam tylko do HIBów bo tam się nie da karta płacić normalnie (tylko jak się ma konto Amazon) więc mam bardzo nieregularne zakupy tam. No i co zakup mi sie PP przypierdala, że "wykryliśmy nieregularne i niecodzienne zachowanie na twoim koncie: zareaguj! Zmień hasło i pytania zabezpieczające. Zmiany zatwierdzimy w ciągu 72h." I tak (pipi)a co uzycie PP :( Jak mnie to GRRRRRRRRR

Odnośnik do komentarza

Usługa googla, linkujesz swoją kartę kredytową a następnie płacisz poprzez walleta za zakupy. Nie doładowuje się tam konta jak w paypalu, tylko po prostu klikasz przy płaceniu za humbla, że chcesz zapłacić google walletem, przenosi Cię do niego, potwierdzasz zakup, do humbla idzie info, że zapłaciłeś a google z konta ściąga Ci kasę. Taki bufor między bankiem a humblem. W sumie trochę jak paypal, tylko się nie czepiają jak raz na kilka miesięcy z tego korzystam.

Odnośnik do komentarza

Doładowywanie konta PP? Toż to wystarczy kartę podpiąć dokładnie w taki sposób jak opisane zostały wyżej płatności guglowe i nie powinno być żadnych problemów. Używam w ten sposób PP od lat do zakupów i nie miałem do tej pory najmniejszych problemów - zarówno małe jak i duże kwoty pobiera bezpośrednio z konta bankowego wg określonego kursu. Żadnych "doładowań", czekania, czy przerzucania środków z konta na konto - ot płatności internetowe jak każde inne.

Odnośnik do komentarza

To jestem za głupi chyba, bo nie widziałem nigdzie na PP opcji płacenia "z karty" :(

(choć specem od PP tez nie jestem, to się nie wymądrzam)

 

Musisz przypisać swoją karte do paypala i wtedy będziesz mógł bez żadnego przelewania środków na PP.

Odnośnik do komentarza

Profil -> Dodaj kartę. Plus coś tam jeszcze z aktywacją/potwierdzeniem, co już doczytasz bardziej szczegółowo w FAQ czy ToS. Generalnie przy płatnościach PP policzy sobie np. 0,10gr od każdego dolara i to właściwie jedyny "haczyk" całości. Płacisz normalnie i natychmiastowo niczym przelewem, bez babrania się w jakieś doładowania.

Odnośnik do komentarza

 

Chcę...

Nie tylko ty.

Obok Rise of the Triads to tytuł w którego bardzo chcę zagrać. Taki oldschool fps w świetnej oprawie. Oby więcej devów wracało do dawnego schematu tworzenia strzelanin bo rzygać się chce tymi wszystkimi bro shooterami z dzielnymi wojakami z USA i innymi cudakami pew pew pew.

Gdyby tak jeszcze Epic zrobił nowego Unreal'a albo UT. Tjaa marzenia :/

Odnośnik do komentarza

Dajcie mi remake Undying a kupię go w ciemno w minutę po odpaleniu preorderów i nawet dam za niego tyle co za konsolowe AAA. To są gry, których mi brakuje - świeży klimat (fps czerpiący z mitologii Cthulhu a nie jakieś wydmuszki oklejone sloganami "modern conflict" z fabułą "blablabla Bliski Wschód, blablabla Rosja, blablabla terroryzm") i realne uczucie strachu podczas gry (efekt prawdziwej wizji to było coś, FEARowe screamery mogą się schować przy rodzinnym obrazie z Undying).

 

 

Jak już jestem przy koncercie życzeń to dodam, że najbardziej to bym chciał zobaczyć remake Shadowmana. Remake 1:1, czyli bez uproszczeń, bez QTE, z wielkimi pokładami backtrackingu i klaustrofobicznymi labiryntami jak w fabryce. Jak dla mnie ta gra to była jedna z najlepszych produkcji tamtych czasów - ciężki klimat, oryginalny świat i ciekawe bronie. Dodatkowo gra kusiła gracza nie jakimś "cinematic experience" tylko np. wrotami, do których potrzeba więcej znaków czy dostępnymi już na początku płytami, które rozbić można tylko calabashem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...