Skocz do zawartości

Polecam mp3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 797
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

więć uważasz, iż posiadasz taką wiedzę, że fakt dzielenia się nią z nami powinniśmy traktować jako łaskę? to może zaproponuj coś naprawdę ciekawego, a nie rzeczy, które każdy znać powinien, w dodatku które niekoniecznie są z wyższej półki.

Uwarzam, ze powinienes to uszanowac... w rzadnym wypadku za akt laski czy cos podobnego... jesli sie nie myle to w poscie z utworami wymienilem, ze utwory te sa dosyc popularne. Czy srednie? Mnie kreca...

Uwazam rowniez, ze jestes zalosny piszac takie bzdury... bo wybacz ale zinterpretowales to chmmm powiedzmy dziwnie

 

 

KONiEC GADANIA BZDUR. Tutaj polecamy mp3 a nie się przechwalamy

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza

Sprawdźcie Się przedstawię rapera o ksywie Bu, kawałek pochodzi z najnowszej płytki Rahima pt. DynamoL - miażdżący bit. No i Przesłuchanie 2 Kamsa z tej samej płyty - tak dobrze złożonych rymów dawno nie słyszałem.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Bardzo przyjemnie slucha mi sie ostatnio Herbaliser- Lord Lord, Twista Feat.Bone Thugz N Harmony-Destroy You, Justin Timberlake ft T.I - My Love( genialne rozpoczecie walka gdy dzwiek z nizszego wchodzi w wyzszy)

 

PS odnosnie postu powyzej... nie wiedzialem, ze w alfabecie rosyjskim wystepuja umlauty

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

(instrumental)

(nie instrumental)

 

:wub:

 

czyli trzeba kminic drugą płyte Wu Tang Clanu bo to powyzej z niej wlasnie pochodzi i jest piękne.

 

jakie są jeszcze grupy tworzace podobna muzyke? najlepiej jakies starocie bo te nowsze jak gdzies czasem napotkam przypadkiem nie podchodzą mi wcale, np. Iron Flag obczailem i to zdecydowanie juz nie jest muzyka dla mnie.

 

chyba kupie sobie gramofon. chce miec to na winylu...

Odnośnik do komentarza
jakie są jeszcze grupy tworzace podobna muzyke? najlepiej jakies starocie bo te nowsze jak gdzies czasem napotkam przypadkiem nie podchodzą mi wcale, np. Iron Flag obczailem i to zdecydowanie juz nie jest muzyka dla mnie.

 

chyba kupie sobie gramofon. chce miec to na winylu...

 

sprawdź Jedi Mind Tricks, Killarmy, Sunz of Man..no i płytę "The W" Wu-Tang jak jeszcze nie przesłuchałeś + solówki członków Clanu

z drugiej płyty Clanu polecam For Heavens Sake, Hellz Wind Staff, Reunited, Impossible 8)

Edytowane przez myrdolf
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ice Cube - It Takes a Nation

Ice Cube - Do Ya Thang

The Game - Pain

The Game - Big dreams

The Game - Dope Boys

Xzibit - Dying 2 Live

Bishop Lamont - Gorilla Pimpin 5008

Bishop Lamont - City Lights

 

West Coast pokazuje pazurki, szczególnie Ice Cube(it takes a nation), Xzibit(Dyin 2 live) i szczególnie Bishop Lamont(cały mixtape Confessional).Sam The Game już jak dla mnie nie ma zbyt wielu pomysłów na album i trzy single reprezentujące album LAX choć nie są złe, to do poprzednich (How We Do z Documentary, czy lets Ride/One Blood z Doctors Advocate) nie ma ich co porównywać.Zobaczymy album.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
Ice Cube - It Takes a Nation

Ice Cube - Do Ya Thang

The Game - Pain

The Game - Big dreams

The Game - Dope Boys

Xzibit - Dying 2 Live

Bishop Lamont - Gorilla Pimpin 5008

Bishop Lamont - City Lights

 

West Coast pokazuje pazurki, szczególnie Ice Cube(it takes a nation), Xzibit(Dyin 2 live) i szczególnie Bishop Lamont(cały mixtape Confessional).Sam The Game już jak dla mnie nie ma zbyt wielu pomysłów na album i trzy single reprezentujące album LAX choć nie są złe, to do poprzednich (How We Do z Documentary, czy lets Ride/One Blood z Doctors Advocate) nie ma ich co porównywać.Zobaczymy album.

 

A mógłbyś to wrzucić w jakąś paczuszkę? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.