Skocz do zawartości

BOOSTERZY, czyli kolejne chore zjawisko w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5
Zapominasz o jednym. Nikt nie wspominał przez jak długi okres czasu zostało to nabite

 

BF3 wyszedł w październiku, przyjmijmy więc, że od premiery minęły 4 miesiące po 30 dni. To daje nam 120 dni. 800/120 to prawie 7 godzin (dziennie). Sorry Stonka, ale takie granie to jest gruuuba przesada. ;)

 

a wiadomo że taki człowiek nie gra tych statystycznych siedmiu godzin dziennie, tylko pewnie zdarzają mu sie "maratony" po 14 i więcej (da się?) godzin.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

oczywiście, że jest ale to prywatna sprawa każdego - nie ma nad czym się rozwodzić

 

wg mnie w życiu chodzi o to by by szczęśliwym- to cała jego kwintesencja.

 

Jeśli komuś szczęście daje 7 godź BF3 dziennie- jego sprawa- a wam wielki ch.uj do tego :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A co wam przeszkadza ze ktoś chce wbić calaka/platynę? Co mam grać setki godzin w ujowe multi AC: Brotherhood tylko dlatego że chce mieć calaka? Oczywistym jest ze będzie boostowanie lvl i nikomu nic do tego.

 

Co innego boostowanie statystyk na leaderboardach, tacy powinni być z list kasowani.

To, że ty nie potrafi w nie grać nie oznacza, że jest "ujowe". Z resztą, skoro ci się nie podoba to po co w nie grasz? Paranoja.

 

Skoro gra ci się nie podoba i nie umiesz w nią grać tzn, że nie zasłużyłeś na żadne trofea z nią związane i jesteś zwykłym oszustem jak boosterzy. Logika.

 

Dla mnie osoba grająca w produkcje, których nie lubi tylko po, żeby wbić jakieś trofea jest debilem. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Gdyby to trwało godzinę to jeszcze bym zrozumiał ale poświęcnie całego dnia na zdobycie jakiegoś wirtualnego trofea... Szkoda gadać.

Edytowane przez rkBrain
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
a wiadomo że taki człowiek nie gra tych statystycznych siedmiu godzin dziennie, tylko pewnie zdarzają mu sie "maratony" po 14 i więcej (da się?) godzin.

 

No faktycznie, bo zrobieniu kilkudziesięciu takich "maratonów" w ciągu kilku miesięcy to jest już całkowicie normalna sprawa. :P

 

W ogóle co za mindfuck, 14 godzin dziennie :o Dla mnie jest ciężko zrozumieć, że komuś się zdarzyło coś takiego więcej niż raz w życiu, a co dopiero gdy robi nagminnie.

Odnośnik do komentarza

jeździcie po kolesiu a ilu z was ma pewność , ze to booster? boostowanie to frajerstwo dla ci.p i zanim się coś takiego powie to warto mieć pewność

mamy pewność że ogolnie jest boosterem bo sie kiedyś sam do tego przyznał, teraz twierdzi ze zrobił se nowe konto gdzie nie boostowal ale jego wyniki mowią co innego, bo filmik jest poprostu dobry a nie za(pipi)isty, a musial by byc naprawde za(pipi)isty zeby miec legalnie ponad 800 spm

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

oczywiście, że jest ale to prywatna sprawa każdego - nie ma nad czym się rozwodzić

 

wg mnie w życiu chodzi o to by by szczęśliwym- to cała jego kwintesencja.

 

Jeśli komuś szczęście daje 7 godź BF3 dziennie- jego sprawa- a wam wielki ch.uj do tego :)

 

watpie aby Ci na 1 miejscu grali samotnie.

To pewnie tak jak w wielu innych grach. Dzielone jest na konto na paru kumpli i graja na zmiane.

Dzieki temu czasami goscie sa na grze 24h,

Odnośnik do komentarza
Gość mate5
a wiadomo że taki człowiek nie gra tych statystycznych siedmiu godzin dziennie, tylko pewnie zdarzają mu sie "maratony" po 14 i więcej (da się?) godzin.

 

No faktycznie, bo zrobieniu kilkudziesięciu takich "maratonów" w ciągu kilku miesięcy to jest już całkowicie normalna sprawa. :P

 

W ogóle co za mindfuck, 14 godzin dziennie :o Dla mnie jest ciężko zrozumieć, że komuś się zdarzyło coś takiego więcej niż raz w życiu, a co dopiero gdy robi nagminnie.

 

raz jak byłem chory i w zasadzie nie miałem co robić innego to i tak po 5h już mi się rzygać chciało od konsoli.

 

dłużej chyba nigdy nie grałem.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

japie,rd,ole już sie wypowiadałem na ten temat, nie macie nic innego interesującego do roboty oprócz wpieprzania sie w czyjeś statsy? naprawde?????? chyba to powinna być moja osobista sprawa a nie tłumaczenie sie tutaj, jak będę chciał to będe boostować i też nic nikomu do tego, weźcie sobie znajdźcie jakiś inny temat do pogaduszek <_<

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

spoko za to się nie idzie siedzieć w kryminał ale przemyśl chłopak swe życie bo czegoś ci w nim brak JESLI to prawda

 

________________________

 

 

boosterzy= ch.uje z gumy, tyle na temat. Zeby nawet się ktoś BAWIĆ podkreślam BAWIĆ nie potrafił normalnie to już jest szczyt upośledzenia. W takiej Fifie już od dwóch lat przynajmniej (nie pamiętam) na szczycie rankingów cziterzy-boosterzy , resetowane rankingi przez EA dopełniają pełnię żałości

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

A co wam przeszkadza ze ktoś chce wbić calaka/platynę? Co mam grać setki godzin w ujowe multi AC: Brotherhood tylko dlatego że chce mieć calaka? Oczywistym jest ze będzie boostowanie lvl i nikomu nic do tego.

 

Co innego boostowanie statystyk na leaderboardach, tacy powinni być z list kasowani.

To, że ty nie potrafi w nie grać nie oznacza, że jest "ujowe". Z resztą, skoro ci się nie podoba to po co w nie grasz? Paranoja.

 

Skoro gra ci się nie podoba i nie umiesz w nią grać tzn, że nie zasłużyłeś na żadne trofea z nią związane i jesteś zwykłym oszustem jak boosterzy. Logika.

 

Dla mnie osoba grająca w produkcje, których nie lubi tylko po, żeby wbić jakieś trofea jest debilem. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Gdyby to trwało godzinę to jeszcze bym zrozumiał ale poświęcnie całego dnia na zdobycie jakiegoś wirtualnego trofea... Szkoda gadać.

 

 

Multi w Brotherhood jest s(pipi)e przez ludzi którzy lataja jak barany łamiąc wszelkie założenia jakie miał developer podczas tworzenia tej gry.. Cała seria AC jest dla mnie najlepszym nowym IP w tej generacji i kocham te gry. Singiel jest mega wypasiony natomiast jak pokazuje przykład AC: Revelations i trybu deathmatch (w który grałem z przyjemnością) multi może byc dobre ale w tylko w tym konkretnym przypadku bo generalnie rzecz biorąc jest do d.py.

 

Lubie calakować gry które mi się podobają, czaisz? Wszelkie ustawki są na prywatnych meczach więc takim specom jak ty napewno nie przeszkodzę w eksperckim wyżynaniu takich noobków jak ja :P

 

 

Ty olewasz pucharki, ja nie. Tylko po kiego grzyba robisz z tego krucjate to nie mam pojęcia.

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...