Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

BOOSTERZY, czyli kolejne chore zjawisko w sieci

Featured Replies

Zapominasz o jednym. Nikt nie wspominał przez jak długi okres czasu zostało to nabite

 

BF3 wyszedł w październiku, przyjmijmy więc, że od premiery minęły 4 miesiące po 30 dni. To daje nam 120 dni. 800/120 to prawie 7 godzin (dziennie). Sorry Stonka, ale takie granie to jest gruuuba przesada. ;)

 

a wiadomo że taki człowiek nie gra tych statystycznych siedmiu godzin dziennie, tylko pewnie zdarzają mu sie "maratony" po 14 i więcej (da się?) godzin.

  • Replies 104
  • Views 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • lol     lol2    

  • Ok jeśli ktoś boostuje żeby nabić sobie jakieś trophy/achievementa np (bo jeśli trophy jest praktycznie niewykonalne w normalny sposób i wymaga czegoś takiego to jest ultra zyebane dizajnowo) to jest

  • 8) 8) dzienks Rozi za poparcie, dodajcie mnie do znajomych to was podszkole zebyscie grali tak za(pipi),isc,ie jak ja, dla pececiarzy moge zrobic tutorial w paincie

oczywiście, że jest ale to prywatna sprawa każdego - nie ma nad czym się rozwodzić

 

wg mnie w życiu chodzi o to by by szczęśliwym- to cała jego kwintesencja.

 

Jeśli komuś szczęście daje 7 godź BF3 dziennie- jego sprawa- a wam wielki ch.uj do tego :)

  • Author

A co wam przeszkadza ze ktoś chce wbić calaka/platynę? Co mam grać setki godzin w ujowe multi AC: Brotherhood tylko dlatego że chce mieć calaka? Oczywistym jest ze będzie boostowanie lvl i nikomu nic do tego.

 

Co innego boostowanie statystyk na leaderboardach, tacy powinni być z list kasowani.

To, że ty nie potrafi w nie grać nie oznacza, że jest "ujowe". Z resztą, skoro ci się nie podoba to po co w nie grasz? Paranoja.

 

Skoro gra ci się nie podoba i nie umiesz w nią grać tzn, że nie zasłużyłeś na żadne trofea z nią związane i jesteś zwykłym oszustem jak boosterzy. Logika.

 

Dla mnie osoba grająca w produkcje, których nie lubi tylko po, żeby wbić jakieś trofea jest debilem. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Gdyby to trwało godzinę to jeszcze bym zrozumiał ale poświęcnie całego dnia na zdobycie jakiegoś wirtualnego trofea... Szkoda gadać.

Edited by rkBrain

lol :D gry to zabawa człowieku, twa opinia w kontekście tej prawdy jest mega smieszna :D

 

jesli robi to w prywatnych meczach to nic złego

 

_________

 

tez uwazam, że multi w Assasynie jest do du.py

a wiadomo że taki człowiek nie gra tych statystycznych siedmiu godzin dziennie, tylko pewnie zdarzają mu sie "maratony" po 14 i więcej (da się?) godzin.

 

No faktycznie, bo zrobieniu kilkudziesięciu takich "maratonów" w ciągu kilku miesięcy to jest już całkowicie normalna sprawa. :P

 

W ogóle co za mindfuck, 14 godzin dziennie :o Dla mnie jest ciężko zrozumieć, że komuś się zdarzyło coś takiego więcej niż raz w życiu, a co dopiero gdy robi nagminnie.

jeździcie po kolesiu a ilu z was ma pewność , ze to booster? boostowanie to frajerstwo dla ci.p i zanim się coś takiego powie to warto mieć pewność

mamy pewność że ogolnie jest boosterem bo sie kiedyś sam do tego przyznał, teraz twierdzi ze zrobił se nowe konto gdzie nie boostowal ale jego wyniki mowią co innego, bo filmik jest poprostu dobry a nie za(pipi)isty, a musial by byc naprawde za(pipi)isty zeby miec legalnie ponad 800 spm

Mersi, a w zasadzie dlaczego boostujesz? Tak serio odpowiedz co Ci to daje.

no to jak macie pewność to zaraportujcie do Dice, frajerstwo się tępi

oczywiście, że jest ale to prywatna sprawa każdego - nie ma nad czym się rozwodzić

 

wg mnie w życiu chodzi o to by by szczęśliwym- to cała jego kwintesencja.

 

Jeśli komuś szczęście daje 7 godź BF3 dziennie- jego sprawa- a wam wielki ch.uj do tego :)

 

watpie aby Ci na 1 miejscu grali samotnie.

To pewnie tak jak w wielu innych grach. Dzielone jest na konto na paru kumpli i graja na zmiane.

Dzieki temu czasami goscie sa na grze 24h,

a wiadomo że taki człowiek nie gra tych statystycznych siedmiu godzin dziennie, tylko pewnie zdarzają mu sie "maratony" po 14 i więcej (da się?) godzin.

 

No faktycznie, bo zrobieniu kilkudziesięciu takich "maratonów" w ciągu kilku miesięcy to jest już całkowicie normalna sprawa. :P

 

W ogóle co za mindfuck, 14 godzin dziennie :o Dla mnie jest ciężko zrozumieć, że komuś się zdarzyło coś takiego więcej niż raz w życiu, a co dopiero gdy robi nagminnie.

 

raz jak byłem chory i w zasadzie nie miałem co robić innego to i tak po 5h już mi się rzygać chciało od konsoli.

 

dłużej chyba nigdy nie grałem.

Edited by mate5

mój rekord to 27, ale teraz już za mało czasu żeby chociaż te 6h dziennie wbić

japie,rd,ole już sie wypowiadałem na ten temat, nie macie nic innego interesującego do roboty oprócz wpieprzania sie w czyjeś statsy? naprawde?????? chyba to powinna być moja osobista sprawa a nie tłumaczenie sie tutaj, jak będę chciał to będe boostować i też nic nikomu do tego, weźcie sobie znajdźcie jakiś inny temat do pogaduszek <_<

Edited by mersi

mersi a czy ty czasem nie miałeś gamecarda ze statami z Bf3 ? :P

 

tym samym nikt nie kopał, nikt nie szukał, sam się nimi chwaliłeś wiec... :)

Edited by Orson

Jakby nie był winny to by się tak nie tłumaczył. Proste. I nie to,że mam coś do Ciebie Merson,bo w BC 2 wymiatałeś i jak mi ludzie pisali ,że boostujesz to się mocno zdziwiłem.

Edited by MYSZa7

spoko za to się nie idzie siedzieć w kryminał ale przemyśl chłopak swe życie bo czegoś ci w nim brak JESLI to prawda

 

________________________

 

 

boosterzy= ch.uje z gumy, tyle na temat. Zeby nawet się ktoś BAWIĆ podkreślam BAWIĆ nie potrafił normalnie to już jest szczyt upośledzenia. W takiej Fifie już od dwóch lat przynajmniej (nie pamiętam) na szczycie rankingów cziterzy-boosterzy , resetowane rankingi przez EA dopełniają pełnię żałości

Edited by Orson

usunąłem bo nie chce zebym sie kojarzyl z niby oszukanymi statsami przy jakis moich wypowiedziach na forumku i docinkami z tej strony :P

Edited by mersi

A co wam przeszkadza ze ktoś chce wbić calaka/platynę? Co mam grać setki godzin w ujowe multi AC: Brotherhood tylko dlatego że chce mieć calaka? Oczywistym jest ze będzie boostowanie lvl i nikomu nic do tego.

 

Co innego boostowanie statystyk na leaderboardach, tacy powinni być z list kasowani.

To, że ty nie potrafi w nie grać nie oznacza, że jest "ujowe". Z resztą, skoro ci się nie podoba to po co w nie grasz? Paranoja.

 

Skoro gra ci się nie podoba i nie umiesz w nią grać tzn, że nie zasłużyłeś na żadne trofea z nią związane i jesteś zwykłym oszustem jak boosterzy. Logika.

 

Dla mnie osoba grająca w produkcje, których nie lubi tylko po, żeby wbić jakieś trofea jest debilem. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Gdyby to trwało godzinę to jeszcze bym zrozumiał ale poświęcnie całego dnia na zdobycie jakiegoś wirtualnego trofea... Szkoda gadać.

 

 

Multi w Brotherhood jest s(pipi)e przez ludzi którzy lataja jak barany łamiąc wszelkie założenia jakie miał developer podczas tworzenia tej gry.. Cała seria AC jest dla mnie najlepszym nowym IP w tej generacji i kocham te gry. Singiel jest mega wypasiony natomiast jak pokazuje przykład AC: Revelations i trybu deathmatch (w który grałem z przyjemnością) multi może byc dobre ale w tylko w tym konkretnym przypadku bo generalnie rzecz biorąc jest do d.py.

 

Lubie calakować gry które mi się podobają, czaisz? Wszelkie ustawki są na prywatnych meczach więc takim specom jak ty napewno nie przeszkodzę w eksperckim wyżynaniu takich noobków jak ja :P

 

 

Ty olewasz pucharki, ja nie. Tylko po kiego grzyba robisz z tego krucjate to nie mam pojęcia.

Edited by mataman

dokładnie , Zamiast skradanki skradanki są gonitwy po dachach. Suma sumarum bez sensu to jest total. Dlatego odpuściłem platyne w Brotherhood

Brotherhood brotherhoodem, ale skupmy sie na mersim - zalosne.

zalosne to jest chodzenie do klubow gdzie ziomki sobie nawzajem niemca klepią :ph34r:

Niektórzy lubią sobie pograć dla zabawy nie zwracając uwagi na rankingi, inni uwagę na nie zwracają, a jeszcze inni oszukują dla lepszych statów jak Mersi. Cóż, sensu w tym nie widzę, ale takie życie.

Fajnie mersi, ze chociaz z leszkiem mozecie poklepac sie wzajemnie po plecach.

Ale Czez przynajmniej będzie miał co dzieciom opowiadać. A Mersi, że boostował taką starą strzelanke na live XD

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.