Skocz do zawartości

BOOSTERZY, czyli kolejne chore zjawisko w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

chwila, czyli rush-e czyli szybkie levelowanie czytaj osiąganie 80lvl w 5-6h (bierne stanie w rogu sali i patrzenie sie jak postacie lvl 80+ biją stwory) jest ok a zebranie dropa po bocie juz nie jest ok? prosze was osłabiacie mnie. jezeli wszystko jest zero jedynkowe to taxowanie tez jest nie uczciwe bo osoba musi za takowe zapłacić zazwyczaj kuźnią, po drugie lvl w sali balla, jakie torowanie drogi do balla? czarodziejka z teleportem albo postac z enigmą to kwestia minuty na przebicie się przez 2 kondygnacje podziemii. więc to nie problem, korzystanie z maphacków to oszustwo, a nie zbieranie lootów z botów.

Rush to nie jest ekspresowe levelowanie, tylko przerzucenie postaci na Hell via D2 Classic.

Nie widzę nic nieuczciwego w wykonaniu taxi, za które zleceniodawca sam oferuje zapłatę, i które odbywa się zgodnie z regulaminem, bez użycia zewnętrznych programów.

Dotarcie do sali tronowej na HC, przy pomocy legit stuffu, to zupełnie inna śpiewka niż spacer bota na SC... :P

 

Dla mnie maphack, bot, dupczenie to jeden syf, moralność w kranie Diabolo jest zresztą jednoznacznie określona w oficjalnym regulaminie...

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Najlepsi Polscy gracze na PS3 w Battlefielda 3 to

LewisPL

http://battlelog.bat.../201014217/ps3/

i TK

http://battlelog.bat.../173519098/ps3/

 

Merson wybacz- grałem z toba wielokrotnie - nie ogarniasz tak jak oni (co nie znaczy ze jestes słaby) wiec niestety ja tez podtrzymuje ze boostowałes

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza
czemu ja miałbym dostać bana za to ze zebrałem drop-a np z balla, którego ubił bot?
chcesz powiedzieć, że podłączałeś się do gier, w których były boty a następnie biegłeś za nimi i zbierałeś loot? aha

 

btw powiedz mi jeszcze ze nie robiłeś kilkukrotnie questów "hellforge" w którym wysokie runy wypadały jak głupie.
masz na myśli taxi? Miałem specjalnie zrobioną pod to sose i wszystko było ok, bo za cenę poświeconego czasu dostawałem zapłatę w postaci dropa za kamień Mefista. Dodatkowo zrobienie sosy na classic nie jest tak proste i szybkie jak w dodatku więc dlaczego miałbym robić to za darmo?

 

A powiedz mi ubijanie ciągle balla i fal przeciwników przed nim to nie boostowanie xp? czy za każdym razem przechodziłes grę od nowa po ubiciu balla na hellu od actu 1 do 5?
to się nazywa farming i jest normalną rzeczą w każdym MMO

 

chwila, czyli rush-e czyli szybkie levelowanie czytaj osiąganie 80lvl w 5-6h (bierne stanie w rogu sali i patrzenie sie jak postacie lvl 80+ biją stwory) jest ok a zebranie dropa po bocie juz nie jest ok?
tak, bo w levelowaniu pomagają Ci ludzie a nie programy

 

czarodziejka z teleportem albo postac z enigmą to kwestia minuty na przebicie się przez 2 kondygnacje podziemii
niech zgadnę - sc?

 

 

a co do maphacków to nie wiem kto z tego korzysta - przecież takie miejsca jak kazamaty czy twierdza kamienia mają odgórnie ustalone rozlokowanie zejść i mimo tego, że mapa jest generowana losowo to dane punkty zawsze znajdują się w tych samych miejscach (np. jak wchodzisz w p do kazamatów i okazuje się, że wyjście prowadzi na NE to wiadomo, że zejście będzie nad nami po prawej stronie)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87
czemu ja miałbym dostać bana za to ze zebrałem drop-a np z balla, którego ubił bot?
chcesz powiedzieć, że podłączałeś się do gier, w których były boty a następnie biegłeś za nimi i zbierałeś loot? aha

 

btw powiedz mi jeszcze ze nie robiłeś kilkukrotnie questów "hellforge" w którym wysokie runy wypadały jak głupie.
masz na myśli taxi? Miałem specjalnie zrobioną pod to sose i wszystko było ok, bo za cenę poświeconego czasu dostawałem zapłatę w postaci dropa za kamień Mefista. Dodatkowo zrobienie sosy na classic nie jest tak proste i szybkie jak w dodatku więc dlaczego miałbym robić to za darmo?

 

A powiedz mi ubijanie ciągle balla i fal przeciwników przed nim to nie boostowanie xp? czy za każdym razem przechodziłes grę od nowa po ubiciu balla na hellu od actu 1 do 5?
to się nazywa farming i jest normalną rzeczą w każdym MMO

 

chwila, czyli rush-e czyli szybkie levelowanie czytaj osiąganie 80lvl w 5-6h (bierne stanie w rogu sali i patrzenie sie jak postacie lvl 80+ biją stwory) jest ok a zebranie dropa po bocie juz nie jest ok?
tak, bo w levelowaniu pomagają Ci ludzie a nie programy

 

czarodziejka z teleportem albo postac z enigmą to kwestia minuty na przebicie się przez 2 kondygnacje podziemii
niech zgadnę - sc?

 

 

a co do maphacków to nie wiem kto z tego korzysta - przecież takie miejsca jak kazamaty czy twierdza kamienia mają odgórnie ustalone rozlokowanie zejść i mimo tego, że mapa jest generowana losowo to dane punkty zawsze znajdują się w tych samych miejscach (np. jak wchodzisz w p do kazamatów i okazuje się, że wyjście prowadzi na NE to wiadomo, że zejście będzie nad nami po prawej stronie)

Ad1) odpal sobie diablo 2 teraz, zrób sobie grę niezabezpieczoną hasłem gwarantuje w ciągu 25sekund 4 boty i spam na shaucie o kupnie przedmiotów.

ad2) piszemy tu o BOOSTOWANIU CZYLI O USTAWCE W CELU ZDOBYCIA KORZYŚCI W KRÓTKIM OKRESIE CZASU, czyli nie ważne czy to battlefield 3 gdzie Panowie robią balet na podboju i co chwila sobie odbierają punkty na mapie nawalając punkty przez co mają lepszy stuff, czy diablo gdzie ustawiasz sie z gościem by ten przeprowadził cie przez 90% gry na najwyzszy poziom trudności gry i tam w ciągu 3-4h tłucze ci +80lvl serio nie widzicie podobieństwa? :ph34r: to jest okej? serio? prosze was.

ad3) do farmingu nie mam argumentu, i sie zgodzę.

ad4) JAK DO JASNEJ CIASNEJ STANIE BIERNE W MIEJSCU JAK KOŁEK NA BALLRUNIE w diablo 2 i nabijanie kosmicznego xp za "stanie": w pobliżu moze być okej? to jak będe zabijał w b3 na ustawce 32 ziomów w rządku i kazdemu po koleji walił headshota to będzie okej bo nie są botami?

 

z mojej strony EoT wyraziłem swoje zdanie. Imo każda ustawka w celu zdobycia czegoś w grze wykorzystując bugi lub celowe działanie w celu zdobycia jakiś chorych profitów w krótkim czasie to imo buractwo.

Odnośnik do komentarza

Najlepsi Polscy gracze na PS3 w Battlefielda 3 to

LewisPL

http://battlelog.bat.../201014217/ps3/

i TK

http://battlelog.bat.../173519098/ps3/

 

Merson wybacz- grałem z toba wielokrotnie - nie ogarniasz tak jak oni (co nie znaczy ze jestes słaby) wiec niestety ja tez podtrzymuje ze boostowałes

 

LewisPL, ponad 7 tysięcy killi Famasem. Bez obrazy, ale z tą bronią każdy może poczuć się jak pro.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...