Skocz do zawartości

BOOSTERZY, czyli kolejne chore zjawisko w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

Nic nikomu nie przeszkadza do momentu aż robi to SAM lub z KOLEGAMI którym to nie przeszkadza. W momencie jeśli ktoś statspadduje na normalnym serwie, gdzie obok niego gra kilkanaście/kilkadziesiąt osób, to zaczyna to w(pipi)iać, bo przez takich mudokonów balans drużyn leci na ryj.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to żeby miec jak najwiekszy lewel!!!grać jak merson !!!kto nie gra 8 h na dobe jest nikim !!!low lewele moga iść na ryby !!! najważniejszy są gwiazdki !!!jak masz złote skrzydła rządzisz !!wbijasz na serwer zabijasz noobow i caly klan sika w majty i każdy chce być taki jak ty !!!SPM 1K TO PODSTAWA!!!MASZ 100 LV JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!!TO JEST WLASNIE SENS GRANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA GRAM CZESTO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE NA STATYSTYKI I WIDZE ZE NOOBY NIE MAJA SZANS,BIORE WIERTARKE USTAWIAM SIE Z ZIOMKAMI I EXPIMI JEST CORAZ WIECEJ PKT I WIECEJ!!!A JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIĄ " WIDZIALES JAKI PRO!!!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zaq123456 człowieku nie wiem jak mam dotrzeć do twojej głowy, wszystko nabijałem SAM, i jeśli tego nie umiesz przyjąć to twój problem, spm rośnie też poprzez dostawanie medali w grze np. 10000 i już jest większy troche, ale jak nie to nie, mów sobie co chcesz bo zlewam od teraz na to :)

Odnośnik do komentarza

do czego to doszło zebym siem ze swojej zaj,eb,istości tłumaczył XD

 

Stona narazie umawiamy sie tutaj http://battlelog.bat...55241135348999/ dopóki nie ma możliwości grania na prywatnych serwach.

 

nie rozumiem was, nie można grać dobrze bo podejrzane, w jakimś klanie dobrym też nie bo tez podejrzane, geezzzz

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jeździcie po kolesiu a ilu z was ma pewność , ze to booster? boostowanie to frajerstwo dla ci.p i zanim się coś takiego powie to warto mieć pewność

 

 

mataman- jesli robisz to w prywatnych meczach to nie ma problemu, jesli grasz z innymi i psujesz im zabawę to już nie fajnie

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Trochę odbiegliśmy od tematu :) i zrobił się sąd nad jednym userem. Zresztą wychodzi też ciekawy wątek: przewagi technologicznej. Podam swój przykład sprzed lat. Dawno temu grałem sporo w Rainbow Six: Raven Shield na PC. Byłem chyba całkiem niezły - zawsze w tej wyższej części tabeli ;). Pewnego razu kupiłem słuchawki 5+1 i nagle potrafiłem jedynie na słuch, precyzyjnie ustalić pozycję przeciwnika (odgłosy biegu, strzałów, otwieranych drzwi itp.) Skuteczność wzrosła mi o kilkaset procent i nagle zacząłem być wywalany z niektórych serwerów jako cheater Oo. Łatwo oskarżać o boostowanie, ale naprawdę wystarczy trochę lepszy sprzęt (kino domowe czy dobrej jakości pad) by umiejętności gracza "nienaturalnie" wzrosły w drabinkach :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dla mnie jako fpsowego totalnego przeciatniaka (ratio na poziomie 0,7 ...cudowna liczba :P ) nie wyobrażalni są ludzie, którzy potrafią grac na słuch :)

 

oczywiście wiem, ze to możliwe ale to nie na moje uszy :)

Odnośnik do komentarza

W sumie takie SPM to można nabijać grając wiecznie w TDM albo na Metro tylko co to za Battlefield...

 

Za to ci co mają już nabite 700 czy 800h gry to nie wiem czego zazdrościć, chyba próżni między uszami.

 

 

Dlaczego? Jeśli ktoś jara się grą nieprzeciętnie i nabił w niej te kilkaset h to znaczy że jest głupi?

Uzasadnij swój osąd ;)

Odnośnik do komentarza
Zapominasz o jednym. Nikt nie wspominał przez jak długi okres czasu zostało to nabite

 

BF3 wyszedł w październiku, przyjmijmy więc, że od premiery minęły 4 miesiące po 30 dni. To daje nam 120 dni. 800/120 to prawie 7 godzin (dziennie). Sorry Stonka, ale takie granie to jest gruuuba przesada. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.