February 6, 201214 yr właśnie pokazałeś jaki to jest wysoki poziom na konsolach. Jakaś paraolimpiada na tych serverach PSN jest. Większość z tych rzeczy w pecetowym BFie by nie przeszło.
February 6, 201214 yr po servie tylko na 24 graczy to nie wiem czego sie spodziewałeś :ph34r: mam też linki do klanowych meczy albo tu, też metro ale może ciekawsze Edited February 6, 201214 yr by mersi
February 7, 201214 yr A co wam przeszkadza ze ktoś chce wbić calaka/platynę? Co mam grać setki godzin w ujowe multi AC: Brotherhood tylko dlatego że chce mieć calaka? Oczywistym jest ze będzie boostowanie lvl i nikomu nic do tego. Co innego boostowanie statystyk na leaderboardach, tacy powinni być z list kasowani.
February 7, 201214 yr Co innego boostowanie statystyk na leaderboardach, tacy powinni być z list kasowani. a Marson boostuje na statystykach,nie pod trophy.
February 7, 201214 yr Nic nikomu nie przeszkadza do momentu aż robi to SAM lub z KOLEGAMI którym to nie przeszkadza. W momencie jeśli ktoś statspadduje na normalnym serwie, gdzie obok niego gra kilkanaście/kilkadziesiąt osób, to zaczyna to w(pipi)iać, bo przez takich mudokonów balans drużyn leci na ryj.
February 7, 201214 yr Chodzi o to żeby miec jak najwiekszy lewel!!!grać jak merson !!!kto nie gra 8 h na dobe jest nikim !!!low lewele moga iść na ryby !!! najważniejszy są gwiazdki !!!jak masz złote skrzydła rządzisz !!wbijasz na serwer zabijasz noobow i caly klan sika w majty i każdy chce być taki jak ty !!!SPM 1K TO PODSTAWA!!!MASZ 100 LV JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!!TO JEST WLASNIE SENS GRANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA GRAM CZESTO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE NA STATYSTYKI I WIDZE ZE NOOBY NIE MAJA SZANS,BIORE WIERTARKE USTAWIAM SIE Z ZIOMKAMI I EXPIMI JEST CORAZ WIECEJ PKT I WIECEJ!!!A JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWIĄ " WIDZIALES JAKI PRO!!!
February 7, 201214 yr zaq123456 człowieku nie wiem jak mam dotrzeć do twojej głowy, wszystko nabijałem SAM, i jeśli tego nie umiesz przyjąć to twój problem, spm rośnie też poprzez dostawanie medali w grze np. 10000 i już jest większy troche, ale jak nie to nie, mów sobie co chcesz bo zlewam od teraz na to
February 7, 201214 yr Takie statsiarki z meskimi nickami jak mersi funkcjonuja w FPSach odkad siegam pamiecia.
February 7, 201214 yr Merson, skoro jesteś taki pr0 kozak i w ogóle debest klan in jurop, to daj może linka do jakiegoś ladderka w którym gracie. Nie wiem, CB? ESL? No bo chyba w jakimś gracie, co?
February 7, 201214 yr do czego to doszło zebym siem ze swojej zaj,eb,istości tłumaczył XD Stona narazie umawiamy sie tutaj http://battlelog.bat...55241135348999/ dopóki nie ma możliwości grania na prywatnych serwach. nie rozumiem was, nie można grać dobrze bo podejrzane, w jakimś klanie dobrym też nie bo tez podejrzane, geezzzz Edited February 7, 201214 yr by mersi
February 7, 201214 yr Nie, nie, nie. Musisz ja udowodnic dopiero - na razie jestes nadal zwyklym lamusem mersim.
February 7, 201214 yr Nie tłumaczysz się ze swojej za(pipi)istości tylko odpierasz zarzuty nt. bycia busterem
February 7, 201214 yr jeździcie po kolesiu a ilu z was ma pewność , ze to booster? boostowanie to frajerstwo dla ci.p i zanim się coś takiego powie to warto mieć pewność mataman- jesli robisz to w prywatnych meczach to nie ma problemu, jesli grasz z innymi i psujesz im zabawę to już nie fajnie Edited February 7, 201214 yr by Orson
February 7, 201214 yr http://battlelog.bat.../201757736/ps3/ http://battlelog.bat.../349599504/ps3/ http://battlelog.bat.../228297440/ps3/ http://battlelog.bat.../228026834/ps3/ http://battlelog.bat.../275600523/ps3/ Zobaczcie ich statsy, oni też boostują? Jest jeszcze więcej takich osób ale nie chce mi sie szukać. Może skończmy już tą jałową dyskusje
February 7, 201214 yr Trochę odbiegliśmy od tematu i zrobił się sąd nad jednym userem. Zresztą wychodzi też ciekawy wątek: przewagi technologicznej. Podam swój przykład sprzed lat. Dawno temu grałem sporo w Rainbow Six: Raven Shield na PC. Byłem chyba całkiem niezły - zawsze w tej wyższej części tabeli . Pewnego razu kupiłem słuchawki 5+1 i nagle potrafiłem jedynie na słuch, precyzyjnie ustalić pozycję przeciwnika (odgłosy biegu, strzałów, otwieranych drzwi itp.) Skuteczność wzrosła mi o kilkaset procent i nagle zacząłem być wywalany z niektórych serwerów jako cheater Oo. Łatwo oskarżać o boostowanie, ale naprawdę wystarczy trochę lepszy sprzęt (kino domowe czy dobrej jakości pad) by umiejętności gracza "nienaturalnie" wzrosły w drabinkach
February 7, 201214 yr dla mnie jako fpsowego totalnego przeciatniaka (ratio na poziomie 0,7 ...cudowna liczba ) nie wyobrażalni są ludzie, którzy potrafią grac na słuch oczywiście wiem, ze to możliwe ale to nie na moje uszy
February 7, 201214 yr W sumie takie SPM to można nabijać grając wiecznie w TDM albo na Metro tylko co to za Battlefield... Za to ci co mają już nabite 700 czy 800h gry to nie wiem czego zazdrościć, chyba próżni między uszami.
February 7, 201214 yr W sumie takie SPM to można nabijać grając wiecznie w TDM albo na Metro tylko co to za Battlefield... Za to ci co mają już nabite 700 czy 800h gry to nie wiem czego zazdrościć, chyba próżni między uszami. Dlaczego? Jeśli ktoś jara się grą nieprzeciętnie i nabił w niej te kilkaset h to znaczy że jest głupi? Uzasadnij swój osąd
February 7, 201214 yr Bo to jest troche chore siedziec caly czas przed konsola/pc. Niech sie bawia poki ferie trwaja. Swoja droga mersonku swietny wynik ,cos jeszcze chcesz dodac ? Best nemesis streak 134 Edited February 7, 201214 yr by Poscok
February 7, 201214 yr Bo to jest troche chore siedziec caly czas przed konsola/pc. Zapominasz o jednym. Nikt nie wspominał przez jak długi okres czasu zostało to nabite
February 7, 201214 yr Wiesz Stona mozemy łapac sie za słowka ,ale wiesz o co sie rozchodzi niektorzy tutaj na forum sa NIMI* * No life
February 7, 201214 yr Zapominasz o jednym. Nikt nie wspominał przez jak długi okres czasu zostało to nabite BF3 wyszedł w październiku, przyjmijmy więc, że od premiery minęły 4 miesiące po 30 dni. To daje nam 120 dni. 800/120 to prawie 7 godzin (dziennie). Sorry Stonka, ale takie granie to jest gruuuba przesada.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.