Skocz do zawartości

BOOSTERZY, czyli kolejne chore zjawisko w sieci


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=UTScwq5KbcQ

 

Jakby ktoś nie wie o co chodzi to wyjaśniam:

Boosterzy są to osoby, które podstawiają się w grach sieciowych aby zdobywać wyżyłowane wyniki, które nie są osiągalne dla normalnych graczy.

 

Najczęstszym (i najśmiesnzijeszym zarazem) argumentem padającym ze strony Boosterów jest brak czasu na granie. Uzasadniają to tym, że nie są wstanie poświęcić tyle czasu co inni aby pozdobywać nowe zdolności, perki itp. Dlatego boostują. Problem w tym, że jeśli mają czas na ustawki tzn, że mają czas na normalne granie.

 

Przez takie osoby, w paktycznie każdej grze, leaderboardsy są przekłamane. Nie ma gry, w której pierwsze 100 miejsc na listach nie zajmowaliby oszuści. Uncharted, Battlefield, Assassin's Creed to tylko przykłady. Właściwie pod to zjawisko możnaby również podciągnąć osoby, które wykorzystują różnego rodzaju glitche i bugi jak w MotorStorm.

 

Ogólnie mam to całe zjawisko w (pipi)e chociaż trochę szkoda, że cała rywzalizcja i zabawa z nią zawiązana jest zduszona w zarodku przez takich oszołomów. Najbardziej przeraża mnie mentalność takich osób. Niepotrafię wyobrazić siebie siedzącego 5 godzin i wciskającego jeden przycisk bo do tego sprowadza się boostowanie w AC Revelations. Przecież to jest najwyższe stadium uzależnienia. Zbieranie punktów dla samej idei. Pozbawione sensu i zabawy. Przecież o to chodzi w grach, zeby się bawić.

 

Co o tym sądzicie?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grajac w SC5 trafilem na kolesia, ktory mial 98 wygranych walk i tylko ejdna przegrana. Mysle - mam przeyebane.

Po dwoch perfectach squitowal :sorcerer:

Klasyczny quitter. Oni też są "mocni" ale ich chociaż łatwo zrozumieć.

 

Podobno w BF3 było czyszczenie leaderboardsów i wyzerowano boosterom wszystkie statystyki.

 

Podczas grania w BC2 natknąłem sie na pewną grupę (nie pamiętam już nazwy), która zrobiła z boostingu pewnego rodzaju filozofię. Nie rozgrywali oni ANI JEDNEGO normalnego meczu. Prześcigali się jedynie w tym kto zdobędzie jak najwięcej punktów. Naprawdę chorzy ludzie. Potrafili w ciągu tygodnia zdobyć milion punktów.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

dlatego trofea w multi nie powinny istnieć. Szlag trafia człowieka gdy widzie dwóch typów podkładających sie sobie nawzajem by jeden drugiego zabił

 

 

przyznam jednak, że sam tak raz zrobiłem- potrzebowałem do platyny trofika w multi RDR i z zalefe'm (hi i dzięki) robilismy tak, że on mi się wystawiał bym go rozwalił

 

psuliśmy tym samym gre innym ...wielu tak robi wiec sorry- trofea nie w multi

 

____________________

 

a boosterzy? zwykłe żałosne głupki - cóż dodać. Nawet bawić sie nie umieją- to już szczyt beznadziejności

Odnośnik do komentarza

Niech sobie boostują, wisi mi to... jak ktoś jest na tyle przyiebany, żeby czas który powinien poświęcić na ROZRYWKĘ, wykorzystuje do jakiejś repetytywnej czynności co by sobie podbić staty i odblokować sprzęt, to jego sprawa - ktoś kto gra normalnie i tak capnie takiego delikwenta we właściwej grze i skatuje niemiłosiernie.

 

Ciekaw jestem tylko w jaki sposób, poza inicjatywą gracza który na takie sceny trafi (raportowanie), można by to rozwiązać. Chyba się nie da, unlocki i staty są dla ludzi normalnych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dlatego trofea w multi nie powinny istnieć. Szlag trafia człowieka gdy widzie dwóch typów podkładających sie sobie nawzajem by jeden drugiego zabił

 

 

przyznam jednak, że sam tak raz zrobiłem- potrzebowałem do platyny trofika w multi RDR i z zalefe'm (hi i dzięki) robilismy tak, że on mi się wystawiał bym go rozwalił

 

psuliśmy tym samym gre innym ...wielu tak robi wiec sorry- trofea nie w multi

Ototo.

 

Sam robilem ustawke w Killzone 2 ale z typem zalozylismy osobna gre dla dwoch i nikomu nie przeszkadzalismy. Z drugiej strony wymagania gry w multi miejscami byly nie do spelnienia bez zgranego teamu grajac jedynie z jakimis randomami, ktorzy i tak sobie skrobali rzepke. Wyrwalem chwasta.

Odnośnik do komentarza

Boostowałem gdzieś z 1-2h na King of The Hill w Gears of War 2 by dobić w końcu do 100 rangi i mieć złotego gnashera, jestem zyebem? :(

 

Szczerze to mnie (pipi) obchodzą boosterzy, póki robią to we własnym gronie i nie przeszkadzają grać innym.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Wszystko wina osiągnięć/trofeów on-line. Strasznie denerwuje widok wyszarzonych ikonek osiągnięć :) albo statystyka 975/1000 :) Niestety są gry, w których części osiągnięć już się nie da zrobić normalną grą. Np. brakuje mi praktycznie wszystkich osiągnięć za zabicia on-line konkretną bronią w Gears of War i jak tu żyć Panie Premierze? Mało osób już w to gra, a jak już wejdę na serwer to dostaję headshoty z shotgunów - tacy kozacy już tylko w to grają ;), albo on-line w RS: Vegas 2, ktoś w to gra jeszcze? AvP? Niby w miarę nowe a też przeciągi na serwerach. Przez kilka miesięcy normalnego wydaje mi się (kilka godzin w tygodniu) grania w BC2 zrobiłem 1 (słownie: jeden) destruction 2.0 kill! I jak tu nie boostować? W takich przypadkach jestem za. Jednak boostowanie w popularnych grach z pozapychanymi serwerami faktycznie mija się z celem.

Odnośnik do komentarza

Przypomniały mi się stare czasy i wiecie co?Boostować można było,ale co najwyżej w wyścigach,a kolegę cheatera odpowiednio potraktować :) i fun z rozgrywki był o wiele większy.Owszem zdobywanie trofków i tego wszystkiego jest fajne,ale tylko w tym wypadku ,gdy ma się z tego zabawę i robi się to dla własnej satysfakcji.Takie osoby pewnie mają z tego uciechę i lubią jak są "lepsi" od innych ,ale jak nie robią tego fair,to powiem tak :chvj mnie to wtedy obchodzi.Ogólnie takie osoby(oczywiście te, co robią to nagminnie)traktuje jak dodatkowe mięsko armatnie(ofkoz na ekranie) i rozgrzewkę prze większym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

twój stary boostuje, po prostu dobrze gram a takie noobki jak ty odrazu wyskakują ze oszukuje, normalka

goscie ktorzy zajeli 3 miejsce w zwodach na pc maja po 600-700 spm.szwedzki team ktory ma sponsorow ma rowniez troche ponad 750spm,gosc ktory ma stream na jsutin.tv czolowka swiata top 100 spm 677spm. I chcesz mi powiedziec,ze gosc ktory gorzej gra niz oni ma wiekszy spm? stary to zacznij grac zawodowo. bo z graczy z forum ktorzy dobrze graja nikt niema wiecej niz 600spm. XmafiaXMichal czy jak tam mu tez boostuje,tak na wszelki wypadek podaje jak bys chcial powiedziec,ze on ma i jest dobry.

 

Bana merson za darmo rozumiem dostales?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

lol nie dostałem żadnego bana, co ja zrobie że goście na PC mają mniej spm widocznie na konsolach jest większy poziom, i nie gram na pewno gorzej od nich bo nie byłbym w jednym z najlepszych klanów w europie, na pewno jak będzie jakiś turniej to w nim wystartujemy tylko ze na ps3 da sie jedynie 12vs12 i 4vs4 więc z tym może być problem, jak byś sie interesował to byś wiedział że są też ludzie którzy mają powyżej 1000spm i nie boostują tylko po prostu dobrze grają, i nie mam zamiaru sie tłumaczyć z tego ze mam takie statsy to od razu boostuje, może wy nauczcie sie grac to też taie będziecie mieć (do wszystkich co na mnie naskakują :))

 

yano to daj mi nagrywarke jakąś to nagram, zresztą ci co mają wiedzieć to wiedzą że gram dobrze i to mi starczy :)

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

może wy nauczcie sie grac to też taie będziecie mieć (do wszystkich co na mnie naskakują :))

 

W Bc2 bylem w Top 200 swiata. Twoje raporty zadko pokazuja,ze grasz lepiej. Teraz je schowales,zeby ludzie nie widzieli jak grasz. Bo XmafiaXMichal z forum dostal bana.Wiec sie tak nie wywyzszaj. a co do kalnu 'najlepszego w eu' to,ze w nim jestes to nic nie znaczy. Po za tym, najlepsze klany graja na pc ;) klany na ps3 sa dosc slabe.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...