Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio pogrywam w NSMB2 i Code of Princess. Marian dobry, chociaż spodziewałem się czegoś ciekawszego. Gdzie te wszystkie power-upy z kultowej "trójki"...? Code of Princess miałem na celowniku już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio skusiłem się na promocji. Nie liczyłem na cuda, ale gierka nawet przypadła mi do gustu. Trochę przypomina Dragon's Crown, tylko jakaś taka mniej zobowiązująca (co w temacie handhelda jest akurat in plus). Wpadł mi też ostatnio w łapy Link between Worlds ale tutaj akurat mocno się zawiodłem. Nie mam większego doświadczenia z tą serią, ale po wszystkich ochach i achach liczyłem na jakiś konkret, a tu zonk. Tytuł na poziomie niewiele wyższym niż jemu podobne produkcje ze smartfonów. Pewnie jeszcze dam mu szansę, ale póki co jakoś nie mam ochoty do tego wracać.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio pogrywam w NSMB2 i Code of Princess. Marian dobry, chociaż spodziewałem się czegoś ciekawszego. Gdzie te wszystkie power-upy z kultowej "trójki"...? Code of Princess miałem na celowniku już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio skusiłem się na promocji. Nie liczyłem na cuda, ale gierka nawet przypadła mi do gustu. Trochę przypomina Dragon's Crown, tylko jakaś taka mniej zobowiązująca (co w temacie handhelda jest akurat in plus). Wpadł mi też ostatnio w łapy Link between Worlds ale tutaj akurat mocno się zawiodłem. Nie mam większego doświadczenia z tą serią, ale po wszystkich ochach i achach liczyłem na jakiś konkret, a tu zonk. Tytuł na poziomie niewiele wyższym niż jemu podobne produkcje ze smartfonów. Pewnie jeszcze dam mu szansę, ale póki co jakoś nie mam ochoty do tego wracać.

Podaj mi prosze tytuly gier na smartphony na poziomie LBTW.
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

W końcu mogę udzielić się w tym temacie. Po 20 latach pierwsze spotkanie z Mario - Super Mario 3D Land. Kurde, strasznie przyjemnie się w to gra, syndrom "jeszcze jednej planszy".

 

Mam podobnie.

 

Na początku to był spacer i trochę się wkurzyłem, że połowę podstawowych światów przeszedłem w parę godzin, ale teraz wąsacz potrafi dać mi nieźle w kość, zwłaszcza w planszach wymagających skakania. No i okazało się, że te gwiazdki jednak trzeba zbierać ; )

Odnośnik do komentarza

Na start do New 3DS mam w sumie az 7 gier:

  • Professor Layton and the Miracle Mask, 
  • Super Mario 3D Land, 
  • Luigi's Mansion 2, 
  • Zelda Link Between Worlds, 
  • Mario & Luigi: Dream Team, 
  • Mario Party: Island Tour.
  • Zelda: Majora'sMask

Jednak we wszystko naraz grac sie nie da, wiec poki co gram w Luigi's Mansion 2, poza tym pogralem jeszcze troche w Mario Party: Island Tour, ale odstawiam bo aktualnie bede gral w Mario Party 10 na Wii U, a szkoda tak ogrywac naraz dwie czesci tej samej serii.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@saptis - coś żeś tytuł Laytona troszkę przekręcił, ale wybaczam bo o ile dobrze kojarzę to masz jakąś szkopen versionen ;-)

 

Ja aktualnie męczę ciągle i niezmiennie od kilku tygodni Monster Huntera 4U.

 

Racja, juz poprawilem - dzieki !

Mam niemiecka wersje i troche przekombinowalem nazwe. :P

 

Wczoraj odpalilem demo Monster Hunter 4U i przynam, ze gra wyglada.... jak kupa. No sorry, ale tragicznie sie to prezentuje.   :reggie:

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do MH4U to miałem dokładnie takie same wrażenia. Nie wiem, chyba z czasem człowiek się przyzwyczaja i przestaje na to zwracać uwagę, ale jak uwielbiam tą grę, tak przyznaje że wygląda koszmarnie. Do tego jeszcze te pierwsze lokacje są tak pstrokate że wyglądają jak usłane wymiocinami. Wielokrotnie to pisałem i nadal będę to powtarzał - już 3U (też na 3DSa przecież) wyglądało lepiej. Ale gameplay robi swoje i mam już dobre "dziesiąt" godzin na liczniku i nie zapowiada się żebym szybko ten tytuł odłożył na półkę. Gdybym miał podsumować ten szpil na tle serii to jest to najbrzydszy, ale zarazem najlepszy MH w jakiego grałem.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawosci.

 

Gracie na 'starym' 3DS czy na nowym? 

 

Wersja na nowym ma podciagniete tekstury i ogolnie wyglada troche lepiej. Ja osobiscie nie narzekam na wyglad, pomimo tego ze grafika ma dla mnie znaczenie (az sie sam tym zaskoczylem :o ).

 

Porownanie - filmik jest po hiszpansku i trzeba troche przewinac, ale widac roznice w LoD, kolorach etc. :

 

http://imgur.com/a/rzLJb

 

Link do jednego z wielu tematow (akurat ten na gamefaqs):

 

http://www.gamefaqs.com/boards/762804-monster-hunter-4-ultimate/71172117

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Ja gram na starej (jak to brzmi w odniesieniu do rocznej konsoli...) XLce. Miałem nawet taki moment że chciałem kupić "new" ale wziąłem sobie na wstrzymanie. Szkoda mi trochę tej lepszej grafiki w MH czy nadchodzącego Xeno, ale to był by już mój trzeci 3DS więc trochę przesada. Nie podoba mi się taka polytyka firmy więc niech spadają na drzewo z tym swoim "niu".

 

Poza tym nie mają w ofercie białego nXL, a mój 3DS musi być biały, bo inny nie komponuje mi się z białym Wii U ;-)

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Niedługo zostanę posiadaczem 3ds xl. Zaznaczam, że mam backlog również z dsa. Obok poków, mh i zeld, chciałbym też pozbierać różne przedmioty, poeksplorować świat i totalnie się odprężyć, w skrócie chodzi mi o gry podobne do fantasy life i animal crossing. Coś podobnego jeszcze jest ?

Edytowane przez Cosmos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niedawno zaczalem grac w Zelde: Ocarina Of Time 3D.
Mialem ja i ukonczylem jakis czas po premierze na Nintendo 64, mam obecnie wersje na GameCube, ale wersja na 3DS to byl dla mnie must-have.

Nowa wersja bardzo mi sie podoba, to prawdziwy remaster - wyglada o wiele lepiej, a na przenosnej konsoli gra sie dobrze. Tylko jednoczesne "celowanie" przyciskiem L, podczas poruszania sie i nacisniecie na touch screenie przycisku z Navi jest troche niewygodne, zmienilem jednak na L-targeting switch i jest lepiej bo nie trzeba ciagle trzymac przycisku L.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...