September 26, 201411 yr Ja ostatnio pogrywam w NSMB2 i Code of Princess. Marian dobry, chociaż spodziewałem się czegoś ciekawszego. Gdzie te wszystkie power-upy z kultowej "trójki"...? Code of Princess miałem na celowniku już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio skusiłem się na promocji. Nie liczyłem na cuda, ale gierka nawet przypadła mi do gustu. Trochę przypomina Dragon's Crown, tylko jakaś taka mniej zobowiązująca (co w temacie handhelda jest akurat in plus). Wpadł mi też ostatnio w łapy Link between Worlds ale tutaj akurat mocno się zawiodłem. Nie mam większego doświadczenia z tą serią, ale po wszystkich ochach i achach liczyłem na jakiś konkret, a tu zonk. Tytuł na poziomie niewiele wyższym niż jemu podobne produkcje ze smartfonów. Pewnie jeszcze dam mu szansę, ale póki co jakoś nie mam ochoty do tego wracać.
September 27, 201411 yr Ja ostatnio pogrywam w NSMB2 i Code of Princess. Marian dobry, chociaż spodziewałem się czegoś ciekawszego. Gdzie te wszystkie power-upy z kultowej "trójki"...? Code of Princess miałem na celowniku już od jakiegoś czasu, ale dopiero ostatnio skusiłem się na promocji. Nie liczyłem na cuda, ale gierka nawet przypadła mi do gustu. Trochę przypomina Dragon's Crown, tylko jakaś taka mniej zobowiązująca (co w temacie handhelda jest akurat in plus). Wpadł mi też ostatnio w łapy Link between Worlds ale tutaj akurat mocno się zawiodłem. Nie mam większego doświadczenia z tą serią, ale po wszystkich ochach i achach liczyłem na jakiś konkret, a tu zonk. Tytuł na poziomie niewiele wyższym niż jemu podobne produkcje ze smartfonów. Pewnie jeszcze dam mu szansę, ale póki co jakoś nie mam ochoty do tego wracać.Podaj mi prosze tytuly gier na smartphony na poziomie LBTW.
February 22, 201511 yr W końcu mogę udzielić się w tym temacie. Po 20 latach pierwsze spotkanie z Mario - Super Mario 3D Land. Kurde, strasznie przyjemnie się w to gra, syndrom "jeszcze jednej planszy". Na wieczór czeka Zelda MM B-)
February 22, 201511 yr Zelda MM póki co lezy na półce i się kurzyc, powód metal gear 3d sterowanie niby toporne no ale ta gra dla mnie to poezja…
March 9, 201511 yr Prawie 88 godzina na liczniku w Bravely Default. Wszystkie postacie mają już maksymalny poziom a do tego wymasterowałem wszystkie joby. Teraz kończę NG+ chociaż bardziej przypomina to speedrun.
March 14, 201511 yr W końcu mogę udzielić się w tym temacie. Po 20 latach pierwsze spotkanie z Mario - Super Mario 3D Land. Kurde, strasznie przyjemnie się w to gra, syndrom "jeszcze jednej planszy". Mam podobnie. Na początku to był spacer i trochę się wkurzyłem, że połowę podstawowych światów przeszedłem w parę godzin, ale teraz wąsacz potrafi dać mi nieźle w kość, zwłaszcza w planszach wymagających skakania. No i okazało się, że te gwiazdki jednak trzeba zbierać ; )
March 23, 201511 yr Na start do New 3DS mam w sumie az 7 gier: Professor Layton and the Miracle Mask, Super Mario 3D Land, Luigi's Mansion 2, Zelda Link Between Worlds, Mario & Luigi: Dream Team, Mario Party: Island Tour. Zelda: Majora'sMask Jednak we wszystko naraz grac sie nie da, wiec poki co gram w Luigi's Mansion 2, poza tym pogralem jeszcze troche w Mario Party: Island Tour, ale odstawiam bo aktualnie bede gral w Mario Party 10 na Wii U, a szkoda tak ogrywac naraz dwie czesci tej samej serii. Edited March 23, 201511 yr by saptis
March 23, 201511 yr @saptis - coś żeś tytuł Laytona troszkę przekręcił, ale wybaczam bo o ile dobrze kojarzę to masz jakąś szkopen versionen ;-) Ja aktualnie męczę ciągle i niezmiennie od kilku tygodni Monster Huntera 4U.
March 23, 201511 yr @saptis - coś żeś tytuł Laytona troszkę przekręcił, ale wybaczam bo o ile dobrze kojarzę to masz jakąś szkopen versionen ;-) Ja aktualnie męczę ciągle i niezmiennie od kilku tygodni Monster Huntera 4U. Racja, juz poprawilem - dzieki ! Mam niemiecka wersje i troche przekombinowalem nazwe. Wczoraj odpalilem demo Monster Hunter 4U i przynam, ze gra wyglada.... jak kupa. No sorry, ale tragicznie sie to prezentuje. Edited March 23, 201511 yr by saptis
March 23, 201511 yr Co do MH4U to miałem dokładnie takie same wrażenia. Nie wiem, chyba z czasem człowiek się przyzwyczaja i przestaje na to zwracać uwagę, ale jak uwielbiam tą grę, tak przyznaje że wygląda koszmarnie. Do tego jeszcze te pierwsze lokacje są tak pstrokate że wyglądają jak usłane wymiocinami. Wielokrotnie to pisałem i nadal będę to powtarzał - już 3U (też na 3DSa przecież) wyglądało lepiej. Ale gameplay robi swoje i mam już dobre "dziesiąt" godzin na liczniku i nie zapowiada się żebym szybko ten tytuł odłożył na półkę. Gdybym miał podsumować ten szpil na tle serii to jest to najbrzydszy, ale zarazem najlepszy MH w jakiego grałem.
March 23, 201511 yr Tez miałem to samo odczucie po włączeniu dema... Co to za kupa? Dlatego na razie odłożyłem zakup pełnej wersji i zainwestowałem w Mariany, Zeldę i Poksy
March 23, 201511 yr Z ciekawosci. Gracie na 'starym' 3DS czy na nowym? Wersja na nowym ma podciagniete tekstury i ogolnie wyglada troche lepiej. Ja osobiscie nie narzekam na wyglad, pomimo tego ze grafika ma dla mnie znaczenie (az sie sam tym zaskoczylem :o ). Porownanie - filmik jest po hiszpansku i trzeba troche przewinac, ale widac roznice w LoD, kolorach etc. : http://imgur.com/a/rzLJb Link do jednego z wielu tematow (akurat ten na gamefaqs): http://www.gamefaqs.com/boards/762804-monster-hunter-4-ultimate/71172117 Edited March 23, 201511 yr by Trzcina
March 23, 201511 yr Ja gralem w demo na New 3DS XL i gra wyglada beznadziejnie - nie dziwie sie, ze na trailerach byly same animacje zamiast gameplayu. Edited March 23, 201511 yr by saptis
March 23, 201511 yr Gram w MH4U, 10h nabite i wiem, że spędzę z ty, tytułem nieprzyzwoitą jak na mnie ilosć czasu. Edited March 23, 201511 yr by ragus
March 26, 201511 yr Ja gram na starej (jak to brzmi w odniesieniu do rocznej konsoli...) XLce. Miałem nawet taki moment że chciałem kupić "new" ale wziąłem sobie na wstrzymanie. Szkoda mi trochę tej lepszej grafiki w MH czy nadchodzącego Xeno, ale to był by już mój trzeci 3DS więc trochę przesada. Nie podoba mi się taka polytyka firmy więc niech spadają na drzewo z tym swoim "niu". Poza tym nie mają w ofercie białego nXL, a mój 3DS musi być biały, bo inny nie komponuje mi się z białym Wii U ;-) Edited March 26, 201511 yr by lechu
April 13, 201511 yr Mam nabite ponad 100h w MH4U, nie ma lepszej gry na handheldy, co do różnic w odpalaniu tej gry na 3DS i new 3DS to najważniejszą są dropy animacji obecne na starej konsoli, np. jak 4 graczy po sieci zacznie jednocześnie rąbać chargowane ataki.
April 16, 201511 yr Witam, Niedługo zostanę posiadaczem 3ds xl. Zaznaczam, że mam backlog również z dsa. Obok poków, mh i zeld, chciałbym też pozbierać różne przedmioty, poeksplorować świat i totalnie się odprężyć, w skrócie chodzi mi o gry podobne do fantasy life i animal crossing. Coś podobnego jeszcze jest ? Edited April 16, 201511 yr by Cosmos
April 23, 201511 yr Skończyłem A Link Between Worlds. Świetna gra, dawno się tak dobrze nie bawiłem. Teraz czas n Okarynę. Edited April 23, 201511 yr by hegemon
April 23, 201511 yr Ogólnie SM3DL i jaka to wspaniała pozycja a i nie tak trudna, bonusy odblokowane tylko kończyć a to czynie z uśmiechem na twarzy.
April 24, 201511 yr Niedawno zaczalem grac w Zelde: Ocarina Of Time 3D.Mialem ja i ukonczylem jakis czas po premierze na Nintendo 64, mam obecnie wersje na GameCube, ale wersja na 3DS to byl dla mnie must-have.Nowa wersja bardzo mi sie podoba, to prawdziwy remaster - wyglada o wiele lepiej, a na przenosnej konsoli gra sie dobrze. Tylko jednoczesne "celowanie" przyciskiem L, podczas poruszania sie i nacisniecie na touch screenie przycisku z Navi jest troche niewygodne, zmienilem jednak na L-targeting switch i jest lepiej bo nie trzeba ciagle trzymac przycisku L. Edited April 24, 201511 yr by saptis
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.