Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Sarge

Rekomendowane odpowiedzi

W przerwach między niekończącymi się sesjami w MH4U w końcu odpaliłem Xenoblade'a. Tytuł zapowiada się fajnie, ale grafika... Ja wiem, duże otwarte lokacje, ogrom świata etc. Ale jeżeli MH4U wygląda względnie słabo, to nawet nie wiem jakim epitetem miałbym określić oprawę w Xeno. No i ta animacja skoku - lol. No nic, na pewno wrócę do tego tytułu bo mimo wszystko wydaje się interesujący (no i tego typu gier na 3DSa jest jak na lekarstwo), ale ta oprawa trochę mnie odstraszyła, nie powiem.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Coraz więcej/częściej pogrywam w SMT4.

 

Już pięć razy zginąłem na pierwszym Fiendzie.

 

Jest dobrze...

 

 

Szkoda, że tego samego nie mogę powiedzieć o Persona Q, który poszedł w odstawkę. Ale o tym już dość marudziłem w dziale RPG i pewnie co niektórzy mają już dość.

 

Przy okazji, czy któreś z DLC do SMT4 są szczególnie warte uwagi? W sensie, coś istotnego dla fabuły, albo coś znacząco wydłużającego zabawę? Bo z opisów wnioskuję, że większość to fetch-questy i pojedyncze walki z bossami. Mylę się?

Odnośnik do komentarza

A byłeś już w Bionis Leg? Bo ta i wiele późniejszych dużych miejscòwek moim zdaniem wygląda świetnie. Satorl Marsh nocą i Eryth Sea <3

Właśnie jestem. Miejscówka fajna - duże połacie otwartego terenu robi wrażenie. Ale chodzi mi o ogólną jakość grafiki. Bardzo wysoka ziarnistość obrazu, to co jest daleko zlewa się, z kolei pierwszy plan atakuje koszmarnymi teksturami. Do tego blada, miejscami stonowana do przesady kolorystyka, uboga geometria etc. No ogólnie w temacie wykonania to straszna bieda. Jedyne co daje radę to modele postaci. Niestety to widać tylko na zbliżeniach. Do tego zauważyłem że w trakcie walki z kilkoma przeciwnikami robi się straszny chaos, a sama gra lubi wtedy gubić klatki.

 

Po kilku godzinach zabawy uczciwie stwierdzam że gra chociaż dobra, tak od strony technicznej wyraźnie nie domaga.

Odnośnik do komentarza

 

A byłeś już w Bionis Leg? Bo ta i wiele późniejszych dużych miejscòwek moim zdaniem wygląda świetnie. Satorl Marsh nocą i Eryth Sea <3

Właśnie jestem. Miejscówka fajna - duże połacie otwartego terenu robi wrażenie. Ale chodzi mi o ogólną jakość grafiki. Bardzo wysoka ziarnistość obrazu, to co jest daleko zlewa się, z kolei pierwszy plan atakuje koszmarnymi teksturami. Do tego blada, miejscami stonowana do przesady kolorystyka, uboga geometria etc. No ogólnie w temacie wykonania to straszna bieda. Jedyne co daje radę to modele postaci. Niestety to widać tylko na zbliżeniach. Do tego zauważyłem że w trakcie walki z kilkoma przeciwnikami robi się straszny chaos, a sama gra lubi wtedy gubić klatki.

 

Po kilku godzinach zabawy uczciwie stwierdzam że gra chociaż dobra, tak od strony technicznej wyraźnie nie domaga.

 

 

No wersja na New 3DS'a odstaje graficznie od wersji na Wii i niech nikt nie mówi że to kwestia paru tekstur, widać różnice gołym okiem. Ale tak czy siak narzekać nie można, bo port samej gry daje radę (tytuł nigdy nie był tworzony z myślą o innych platformach zwłaszcza na handheldy a przerzucaniem gry zajęła się ekipa odp. za port DKCR3D).

 

@Totamten

Możesz mi powiedzieć czy wersja na N3DS'a ma dual audio? (japoński i angielski) czy tylko angielski).

 

Ja ostatnio wymęczyłem Watch Dogsa (gra na 7) i zrobiłem pełne 100%  Wind Wakerze HD i mogę jedynie stwierdzić że WW to ponad czasowa gra. Przeszedłem ją kilkanaście razy na GaCka ale wersja na Wii U sprawiła mi tyle radochy (głównie dzięki paru naprawdę istotnym zmianom) że nie sposób było się oderwać. Cudo 10/10

 

Aktualnie w ruch poszedł Super Metroid, Trine 2 oraz Zelda A Link to the Past :-]

Odnośnik do komentarza

Chyba ci się trochę tematy pomyliły :P 

 

A ja aktualnie ciągle grywam w Monster Hunter 4 Ultimate, powoli leci Zelda Majora (kupiona na premierę razem z monhunem... niestety monhun wygrał), parę innych pierdół do recenzowania w tym Harvest Moon the Lost Valley który ma premierę za miesiąc ;) 

Odnośnik do komentarza

Muszę w końcu sprezentować sobie tego MH4, ale to może w przyszłym miesiącu.

 

Rayos i jak? Dobry ten Harvest? Od czasów GBA nie grałem w żadnego, ale słyszałem że tamtej części nic do tej pory nie pobiło. :frog: W sumie zagrałbym w jakiegoś przyzwoitego.

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytałem w wielu miejscach że "ma nie być" Japońskiego VA a wiadomo także że zdarzały się przypadki iż w US lub EU brakowało dodatkowego VA dostępny u kolegów na nowym kontynencie (i na odwrót). Szkoda bo myślałem o kupnie wersji na New 3DS'a do kolekcji ale jednak sobie odpuszczę i ponownie będę polował na wersje na Wii (dla mnie brak Japońskiego VA to ogromny minus).

 

Swoją drogą pogrywając w Metroid Fusion odkryłem iż gry z GBA na Wii U mają funkcję wygładzania tekstur i przełączenia obrazu do natywnej rozdziałki gry. Mały bajer a cieszy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gram w Residenta, w kolejce batman. Przed chwilą skończyłem pierwsze podejście i chyba rozpocznę NG+ bo dawno się tak dobrze nie bawiłem. Gra naprawdę dobra. Grafika była dla mnie dużym zaskoczeniem, a jeśli czegoś mi brakowało to ciekawszych bossów. Jak ktoś nie grał to polecam zdecydowanie! :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mejasza jedna z najbardziej klimatycznych gier Nintendo w ogole jak dla mnie Majoras Mask :)  

 

 

 

PS: Dziś zacząłem przygodę z Super Mario Bros (Lost Levels SMB DX jakby co) i momentami jest trudno nawet bardzo ale najlepsze w tym wszystkim są momenty jak Blooper latający po mapie. Niektóre fragmenty na mapach potrafią dać w kość.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

tradycyjnie Monster Hunter 4 Ultimate, powolutku Majora (kupiona na premierę, nadal nie ukończona, eh...)

 

no i

 

Little Battlers eXperience czyli w skrócie LBX ;) premiera za jakiś miesiąc

Jak tam te LBX? Recenzje juz sa - ty jak oceniasz?

 

Troche mnie ta gierka zaciekawila - cutscenki, dynamiczna walka, wydaje sie byc funowa.

 

Warto kupowac?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...