October 17, 201312 yr jaki marian platformowy jest aktualnie piorytetowy do ogrania? nsmb2 czy paper?
October 17, 201312 yr Również gram w Pokemon X, a w przerwach skaczę Marianem w 3D Land. Super gierki! jaki marian platformowy jest aktualnie piorytetowy do ogrania? nsmb2 czy paper? Ragus dobrze radzi, 3D Land najlepszy i priorytetowy. Potem NSMB2.
October 17, 201312 yr Mi się udało zakupić niby używkę Professor Layton and the Miracle Mask za 91zł i teraz będę w to grał ciągle. Okazało się też, że zamiast używki facet na Allegro sprzedawał nówkę w folii Edited October 17, 201312 yr by Kymel
November 18, 201312 yr Author Ja ostatnio zacząłem The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D . W sumie gra od kilku miesięcy czekała u mnie w konsoli, ale jakoś nie mogłem do tej pory się za nią zabrać. Edited January 4, 20197 yr by Sarge
November 18, 201312 yr a ja właśnie zaczynam przygotę z the world ends with you wiem że gra z ds'a ale gram na 3dsie więc tutaj Po Fire Emblem czas na rpg w czasie rzeczywistym mam nadzieję że historia zachwyci
November 18, 201312 yr Dziennie gram godzinkę w Animal Crossing i coś tam pykam trochę znowu w Monster Huntera, ale już za kilka dni Zelda.
November 18, 201312 yr Pokemony hoduje w white 2 i soulsilver. Do tego pierwsza czesc Professor Layton
November 27, 201312 yr Zelda, ale mam teraz mało czasu na granie, więc baaardzo powoli. No i Animal Crossing oczywiście, bo obowiązki wzywają xd.
November 27, 201312 yr Ja tak samo pykam w nową Zelde. Cholernie mi się podoba a grania jeszcze zostało sporo.
November 28, 201312 yr Kid Icarus Uprising - co za gra - intensywna rozgrywka, oprawa graficzna, dialogi, postacie, muzyka - majstersztyk . Gdy już skończę Ikarusika, zabieram się za Zelde
November 29, 201312 yr Mario 3d z promocji Nintendo(dzięki Ragus za kod) ,jak na razie najbardziej wciągająca gra na Handheldy w jaką miałem okazję grać.Każdą chwilę grania poświęcam na Mariana
November 30, 201312 yr Super Mario 3D Land i Pokemon X, obie dopiero zacząłem, więc nie mam zdania jeszcze na ich temat, choć już od początku dają nadzieję na najwyższy poziom funu.
December 1, 201312 yr Pokemony Y znudziły mi się po 60 godzinach grania. Teraz Devil Survivor Overclocked .
December 11, 201312 yr No ludziki, co tak cicho o Bravely Default? Nikt nie gra? Ja gram... tzn. grałem przez cały jeden dzień bo później w domu pojawiła się PS4 i 3DS znowu poszedł w odstawkę ;-) Ale gierka zapowiada się pysznie i jak tylko mi przejdzie premierowa szajba na pewno do niej wrócę. Jedyne co mnie zmroziło to mikrotransakcje... tego się po grach na 3DSa nie spodziewałem No i duża kupa za dość gęste wykorzystanie Street Passa - bo wiadomo jak u nas z tym jest.
December 11, 201312 yr Tyle, ze przeciez te mikrotransakcje nie sa do niczego potrzebne - no chyba, ze ktos ma ochote na gre z ultra-easy mode, ktora sama sie przechodzi. Jak maja wprowadzac takie mikrotransakcje, to jestem za. Sam z tego nigdy bym nie skorzystal, ale do tworcow zawsze wplynie troche wiecej kasy, a jak wiadomo: im wiekszy zysk, tym wieksza szansa na kolejna odslone (i na wydanie tego u nas). Edited December 11, 201312 yr by Yabollek007
December 11, 201312 yr Zaczynam dzisiaj Ace Attorney 5. Moja ulubiona seria z DS, mam nadzieję, że na 5 również się nie zawiodę.
December 11, 201312 yr Gram BRAVELY DEFAULT. Powtarzam, BRAVELY DEFAULT. Polecam polecam i jeszcze raz polecam
January 6, 201412 yr Phoenix Wright Ace Attorney obecnie, mam zamiar przerobic cala serie przed premiera crossovera z Laytonem
January 6, 201412 yr Nadal AA5, ale po ograniu dema MHTri na WiiU zachciało mi się znowu bicia smoków, także wracam do monster huntera.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.