Skocz do zawartości

Archer


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy sezon troche sredni jak dla mnie. O ile "trylogia" powrotu byla swietna a i pierwsze pare odcinkow in plus tak teraz jakos nie porywa... A i sam Archer jakby stracil na fajnych tekstach. Najnowszego odcinka jeszcze nie widzialem (dopiero jutro jak to przystalo na porządnego nerda), ale trzymam kciuki za powrot w chwale.

 

Tak czy inaczej - pierwsze dwa sezony swietne.

Odnośnik do komentarza

Widziałem pierwszy sezon, świetny. Takie nieco animowane "Arrested Development" - pastisz absolutnie wszystkiego a jednocześnie serial o wieloznacznej seksualnie rodzince. Zresztą autorzy sami dobrze wiedzą, z kogo czerpią, o czym świadczy choćby dobór aktorów do czytania. Frisky Dingo, Chryste. Nie jest to może arcydzieło, ale odcinki łyka się jak najlepszą czekoladkę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ok, skończyłem 3 sezon. Kocham ten serial, Archer, jego matka (ponoć wzorowana na postaci z Arrested Development, wiadomo jakiej;f) no i cyborg Barry. To jest taki styl komedii, który trzeba po prostu lubić.

 

PS. Oglądaliście Venture Bros.? Fajne to?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Damn, skończyłem dziś w nocy 3 sezon. Miały być tylko 3 odcinki, a skończyło się tym, że wciągnąłem chyba 9 czy 10. Jedyny serial animowany, w którym wybucham autentycznym śmiechem podczas oglądania. Genialne wszystkie postacie, nikt mnie nie irytuje. Genialna piracka trylogia na początku sezonu. Ogólnie cały sezon na duży plus- nie rozumiem narzekań django. Motyw z romansem Archera z sami wiecie kim- kosmiczny. Apropos, to kosmiczna eskapada na koniec też zaje.bista. No nic tylko czekać na kolejny sezon. No i te sceny, w których dialog kończący jedną, a zaczynający drugą jest jakby połączony (ma to jakąś nazwę?, ogór, ekspercie filmowy poratuj). No i chyba moja ulubiona postać (obok Archera oczywiście) czyli Cheryl/Carol- jedyna animowana laska, którą mógłbym nabić na bolca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

już :( 10 i finito. ogarnij końcówkę bo daje rade.

 

Koncowka rzeczywiscie dobra i az przykro ze ten sezon byl taki slaby. Ostatni odcinek to, w koncu, dobry punkt wyjsciowy ale boje sie ze typy jada juz na schematach bo w calym sezonie zasmialem sie ledwo pare razy. I jeszcze te 3 sezony, panie po cholere to ciagnac tak dlugo?

 

Bo hajs i (pipi).

Odnośnik do komentarza

to co napisałeś mógłbym podciągnąć pod the walking dead np. mi tam archer odpowiada i każdy kolejny sezon przytulę z uśmiechem. nic nie poradzę że ich lubię i wybaczam niedociągnięcia skoro w ogólnym rozrachunku są goty. ciekaw jestem jak to dalej pociągną i co w końcu z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...