Skocz do zawartości

Epic Mickey 2: The Power of Two


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie się potwierdziło, że doczekamy się kontynuacji Epic Mickey (tym razem gra ukaże się na wszystkich trzech platformach - PS3/Wii/360) . Jak sam tytuł wskazuje całą grę można będzie przejść w co-opie. Dodatkowo obiecano, że poprawiono wszystkie błędy jedynki, w tym przede wszystkich pracę kamery, która skutecznie utrudniała rozgrywkę. Jakby tak jeszcze stylistyką powrócili do pierwszych artworków Epic Mickey (spoiler) to już byłoby cudownie. Premiera gry jeszcze w tym roku.

 

mickey5.jpg

mickey1.jpg

mickey4.jpg

 

Więcej informacji (wraz z trailerem i gameplayem) w piątkowym odcinku GTTV.

http://www.gametrailers.com/video/episode-513-gt-tv/728252

http://www.joystiq.c...to-wii-ps3-and/

 

Jako że dobrych platformówek (i do tego jeszcze z co-op'em) na konsolach obecnej generacji jak na lekarstwo to wypada się cieszyć :).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czekam,gra powinna być świetna ,jedynka była bardzo dobra ,a skoro kamera zostanie poprawiona nie ma co do tego żadnych wątpliwości.Ciekawe miejscówki i bohaterów mamy jak w banku.

Moja platforma docelowa to oczywiście Wii,raz ,że nie ma w co tam teraz grać,a dwa,sterowanie będę miał już mniej więcej opcykane.

A temat ,moim zdaniem najrozsądniej by było przenieść do kącika platformówek,ostatnio poza Raymanem lekka tam pustka.

Na koniec jeszcze ,co mnie dzisiaj roz(pipi)ało ^_^ :

 

 

epic-mickey.jpg:sorcerer:

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Powtórze się ale ta gra zapowiada się fenomenalnie. Demko mnie absolutnie oczarowało, a polonizacja na poziomie filmów Disneya powoduje, że wydaje mi się mamy do czynienia z najlepszym dubbingiem w tej generacji. Gre niby jest zwykłym platformerem w bajkowych klimatach ale zdecydowanie brakuje mi takich klimatów na tej generacji. Zdecydowanie must have!

Odnośnik do komentarza

Edge: "Gra ma mniej przypadłości technicznych niż poprzednik, ale jest mniej odważna i generalnie mniej ciekawa. Z trudem próbuje zaangażować gracza, wskutek czego jeden duży jej pomysł - reakcja świata na wybory gracza - sprawia wrażenie zwiotczałego. Może jest jeszcze coś do wyciągnięcia z idei Warrena Spectora, ale jego zespół wydaje się dalej niż kiedykolwiek od jego odkrycia." (5/10).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

mnie demo nie przekonało - wręcz odpychało od siebie; nie wiem dlaczego, jakieś to wszystko takie biedne się wydawało wizualnie, klimat jakiś dla mnie przygnębiający; nie wiem skąd te odczucia; chyba moja antypatia do oldschoolwego Mikiego tutaj wychodzi :/

wykonanie i pomysły mogą być ciekawe, ale obawiam się, że będzie to okrutnie monotonne;

Odnośnik do komentarza

Slabe to demo, a spodziewlem sie czegos wiecej po drugiej czesci.

W jedynce straszyly troche zbyt mroczne jak na gre z Myszka Miki i dziwnie wygladajace lokacje, do tego problemy z ustawienim kamery i troche niewygodne sterowanie - w demku drugiej czesci jest to samo. Niestety, ale poprawie ulegla tylko grafika, mialem nadzieje, ze bedzie jednak troche lepiej.

 

Do tego raz sie zacialem bo trzeba bylo cos pomalowac, a zupelnie nie bylo wiadomo co - okazalo sie, ze chodzilo o jakis dziwny obiekt, ktory wcale nie rzucal sie w oczy - nawet na duzym TV go nie widzialem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...