Skocz do zawartości

Walking Dead


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

Finał kozak i plus dla Telltale, za 

Więcej niż jedno zakończenie. Ja zdecydowałem się pójść z Kennym. Swoją drogą, ciekawe, jak rozwiążą to w 3 sezonie? Zapewne będzie jakiś krótki filmik, opowiadający o tym, że Kenny czy Jane nie żyją i Clementine została sama.

 

 

dla mnie mega zdziwieniem był sam fakt że jest kilka możliwości zakończenia gry... wybrałem opcje że idę sam z dzieckiem, Kenny [*]

 

Odnośnik do komentarza

A moja wersja:

 

 

Kenny chciał zabić Jane za to, że zginęło dziecko, które pilnowała, tłukli się, Clem nie mogła nic zrobić, a pod koniec akcji zastrzeliłem Kenny'ego, bo chciał wbić nóż w klatę Jane (Modern Warfare 2 style), potem słychać płacz dziecka ukrytego w aucie, zdecydowałem się wybaczyć Jane i razem powróciliśmy do lokacji z poprzednich epizodów po żarcie itd. Przyszła jakaś rodzinka, zdecydowałem się ją pogonić z gnatem, Clem musi dbać o siebie! No i ogółem Kenny mi wybaczył pod koniec oddechu, jestem zadowolony ze swojego zakończenia. ~Tears.

 

 

Co do następnej części:

 

 

Wydaje mi się, że przez różne zakończenia nie mogą (mogą, ale nie powinni) pociągnąć kolejnej części z Clem. Podejrzewam, że będzie nowy bohater, a Clem po prostu napotkamy gdzieś po drodze. I tu według sejwów pewnie będzie wiadomo co się z nią działo czy coś. Tak czy siak... mogliby już zapowiedzieć next O_O.

 

Odnośnik do komentarza

zainstalowalem sobie sezon pierszy na mojej iksperii podniecony, ze za frii i w ogole a tu... odcinek drugi i wzwyz juz za hajsy ;[ hurrrwa

na dodatek sterowanie jest irytujace i lekkie pociagniecie palcem po ekranie skutkuje przesunieciem skrajnie w jakas strone. dejm

 

dopiero co

 

wyszedlem z samochodu, uwolnilem sie i zabilem zombjola. meeeh, czuje ze dlugo w to nie 'pogram'

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...