Skocz do zawartości

Walking Dead


Kenny tJJger

Rekomendowane odpowiedzi

będzie retail wersja

 

walkingdead1111.jpg

The retail edition of Telltale Games' The Walking Dead: The Game was originally scheduled to arrive tomorrow at Gamestop. The game was pushed back an additional week and is coming December 11.

 

Telltale is planning two sets: A standard $29.99 collection, and a $69.99 collector's edition that comes packaged with The Walking Dead: Compendium One, a hefty book that collects the first 48-issues of the comic series.

 

The collector's edition is only available to people who pre-order. Both versions are available for PlayStation 3 and Xbox 360.

http://www.gameinfor...ecember-11.aspx

 

 

 

Jest tylko jeden temat o grze, wiec chyba się nie pogniewacie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja zrzucilem Bena w EP4 wiec u mnie Kenny poswiecil sie za Christe. Prawdziwy bro ;_;7

 

 

Jeśli Christa może zginąć, to w takim razie ta dwójka w oddali to na 100% nie jest nasza parka. Nigdy fabuła nie wiązała tych postaci, które mogły wcześniej zginąć. Nie mówię tutaj o wybieraniu między postaciami, ale jak np. Ben miał umrzeć. Oszczędziłem go i ani razu później nie odegrał znaczącej roli, zawsze biegał z tyłu, był z boku. Raz do niego Lee zagadał i tyle.

 

Odnośnik do komentarza

 

Ja to widzę tak, że dwójka zacznie się od tego, że spotykamy Clementine (będziemy grać kimś z tej dwójki, którą widzi na końcu) i jakoś fabuła będzie dalej powiązana z dziewczynką. Ewentualnie ta sama scena, ale nie na początku gry, tylko powiedzmy gdzieś dalej, koniec 1, może 2 odcinek. Może być też tak, że jednak postacie bliżej nie spotkają się, a będzie to jakimś przerywnikiem i tylko nawiązaniem do pierwszego sezonu, a mała widząc na horyzoncie idącą parę po prostu ucieknie, któryś z nowo poznanych bohaterów będzie chciał ją gonić i może się uda, może zrezygnuje. W sumie jest dużo opcji, a nie sądzę, żeby nie było chociaż małego nawiązania/spotkania z Clementine lub Christy i Omadem.

 

Ktoś tam wspominał też o pomyśle sterowaniu w 2 sezonie dziewczynką. Bardziej takie rozwiązanie bym widział w opcji, unikaj nie dość, że zombie to jeszcze ludzi, przynajmniej do pewnego momentu. Np. wspomniana już ostatnia scena z 5 odcinka, Clementine zaczyna uciekać, 2 nieznajomych goni ją w niewiadomym celu i dalej to się już jakoś tam rozwiązuje. Generalnie myślę, że twórcy dadzą radę co by tam nie wymyślili. Ja w ogóle nie skojarzyłem, że ten facet na końcu jest jakoś powiązany z kombi, które okradliśmy i rozkminiałem kto to jest, ale to może tylko moja nieuwaga. Zresztą w sumie nawet zapomniałem o tym samochodzie dopóki o nim koleś nie wspomniał.

 

Odnośnik do komentarza

Sterowanie Clementine jak dla mnie odpada. Raz, ze nie mielibysmy praktycznie zadnego wplywu na to co sie dzieje, dwa, sila fabuly polegala na tym, ze Clem byla postacia pasywna ktora trzeba bylo chronic. Jezeli nagle gracz sie w nia wcieli nie sadze, aby to wyszlo na dobre relacji gracz-Clem.

 

A ja nie chcem Clem w drugim sezonie, dajcie jej spokoj ;_;

Odnośnik do komentarza

Sterowanie Clem to ciężki orzech do zgryzienia w kwestii podejmowania decyzji, bo kto się będzie dzieciaka słuchać? Chyba, że autorzy postawią na decyzje typu kiedy z kim iść, komu ufać, kogo podkablować etc. ogólnie brak budowania relacji(co ma sens, po tym przez co przechodziła ostatnio po zbudowaniu takiej), tylko przetrwanie

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...