Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Ja np. Ostatnio nie strzelam bramek przed 5min, bo nie chce mi się odnowa ładować meczu. Miałem taką sytuacje że w ciągu tych 5min miałem 5x100% akcje do pustej ale wycofywałem. Potem w 6 min trafiłem w poprzeczkę, a w 7min koleś wyszedł ze swoim pierwszym atakiem i z rogu mi strzelił... ale chyba wygrałem:) nie pamiętam. Taka dygresja co do 5min rage quit;)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Dobra, odblokowałem w końcu poziom legendarny w grze treningowej, a co za tym idzie złoty pucharek wpadł. Dałem radę to zrobić w... podaniach górą, czyli zadaniu, w którym jeszcze pare dni temu nie mogłem zrobić 5% wymaganych punktów.

 

tip: zawsze starałem się podać nad tym murem kwadratem, straszna głupota to była. L1 + trójkąt i sprawa staję się na serio banalna ;) Może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza

Tym razem kupiłem fifke na xkloca. Chyba się starzeję, bo ta gierka przytłacza mnie z każdą kolejną edycją. Systemu nie ogarniam już w ogóle:(. Jak są jacyś chętni do darmowego w(pipi)u noobowi, to zapraszam...

Z takich rzeczy, które zauważyłem, a które nie do końca mi się podobają, to strzały ze "szpica" m.in.Ronaldo. Toż to jest cyborgizacja a'la PES. Przesadzili mocno w tym elemencie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem na manuala, to tak trochę jak katolik przechodzący na Islam. Przez 4 h siedziałem w opcji treningu i ostrzeliwałem trybuny. O ile podawanie jeszcze idzie jako tako, to już ze strzelaniem jest problem i albo uderzam w bramkarza, albo piłka leci w kosmos. Ale dzięki temu zaliczyłem wczoraj na trzy mecze dwa zwycięstwa i jeden łomot, więc jest progres, mimo że gra przypomina teraz zawody paralityków, a nie futbol (10 liga rulez!)

Odnośnik do komentarza

Mam problem, w trybie kariery konsola mi się zawiesza w tym samym momencie, kiedy mam podpisać kontrakt z zawodnikiem wcześniej wypożyczonym. Dałem mu ofertę, zgodził się i jak wchodzę w wiadomość że już nie może się doczekać itp. żeby go podpisać to wtedy mi się zawiesza. Już 3 razy ładowałem save i nic. Ktoś miał coś podobnego? W dodatku pojawił mi się komunikat o odtworzeniu danych czy jakoś tak jak włączyłem z powrotem konsolę. Ma to jakiś związek? Już pojawiał mi się wcześniej ale nie przypominam sobie żeby jakaś gierka wieszała mi się w tym samym momencie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam problem, w trybie kariery konsola mi się zawiesza w tym samym momencie, kiedy mam podpisać kontrakt z zawodnikiem wcześniej wypożyczonym. Dałem mu ofertę, zgodził się i jak wchodzę w wiadomość że już nie może się doczekać itp. żeby go podpisać to wtedy mi się zawiesza. Już 3 razy ładowałem save i nic. Ktoś miał coś podobnego? W dodatku pojawił mi się komunikat o odtworzeniu danych czy jakoś tak jak włączyłem z powrotem konsolę. Ma to jakiś związek? Już pojawiał mi się wcześniej ale nie przypominam sobie żeby jakaś gierka wieszała mi się w tym samym momencie.

Ja miałem podobnie. Tryb kariery połowa sezonu i dzisiaj chciałem grać dalej, daje kontynuacja i w momencie załadowania ekranu gdzie już jest tabela ligi itp. zwiecha przy próbie zapisania danych na dysku. Myslałem, że coś z konsolą ale 3X próbowałem i za każdym razem w tym samym miejscu. Myślałem że to wina sejwa więc go delete i gram od nowa karierę... Komuś jeszcze ta gra się wiesza??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...