Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Ale ta gra ma bugi jezusie, paczowac EA szybko albo leci do żyda ta gra.

rozwin pls, jakies bugi niszczace gre calkiem ?

 

PES mnie w(pipi)ia co raz bardziej:/

w samym gameplayu nie trafiły mi się bugi, generalnie gra się przyjemnie, ale błędy w online są. Np. w UT chce wyszukać piłkarzy z Ligue 1 to mi wyskakuje, że serwery FUT sa niedostępne a grałem przed chwilą mecz, albo nie znaduje żadnych aukcji, w sezonach online na 10 polączeń udalo mi się np. jednego typa znaleźć żeby potem gra nieładowała i zostałem w arenie przed meczem (wtedy tylko wyjscie do interfejsu Xa ratuje) i kilka takich.

Sam gameplay tak jak mówiłem jest dobry (ja po prostu daje du'py) wkurza czasem, że piłkarze czekają na piłke za długo a za plecami biegnie przeciwnik i odrazu mi odbiera ( w 12 rzadko bardzo mi sie to zdarzało), odbicia piłki też czasem irytują, ale za ładne akcje można kleić i slogan, że nie przewidywalny mecz itp jest sporo prawdy zdarzają się naprawde dobre rzeczy (obrona czestochowy pod koniec meczów rządzi).

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Ja chyba najmocniej wsiąknąłem ever jeśli chodzi o ostatnie fifki. Zawsze grałem przez cały rok, ale to tak po parę meczyków dziennie potem przerwa (raz większa, raz mniejsza) i znowu. Wczoraj ciorałem jak głupi pół dnia i jeszcze bym grał gdyby nie trzeba było do roboty wstawać. Rewelka. Pierwszy raz spróbowałem UT i super sprawa, zwłaszcza że swojego czasu pogrywałem w zwykłe karcianki, to ten system bardzo do mnie przemawia. A jaka podjarka była dzisiaj z wyhaczenia przez web app Llorente za grosze (2k). Bardzo fajnie roszerzyli też opcję kariery wirtualnej gwiazdy, choć raczej nie pociągne tego tak jak poprzednie 2 sezony, jednak online to jest pure fun.

Edytowane przez Radovan
Odnośnik do komentarza

Serwery nie wyrabiają chyba, wczoraj też miałem problemy z zagraniem meczu w sezonach (albo zrywa połączenie na początku, albo gra się wysypuje na arenie). No ale wczoraj była oficjalna premiera, a EA specjalnie nie będzie dokładać serwerów na jeden dzień.

Odnośnik do komentarza

pograłem wczoraj u kumpla w fulla fify13 na x360. By zapoznać się z moją przygodą z PES2013 wystarczy wejść do odpowiedniego tematu ale Fifa...ona jest dla mnie jeszcze gorsza...za szybka,strzały dalej baloniaste w porównaniu do PES, dalej zamiast biegać piłkarze ślizgają się po murawie....szacun za licencje i tryby sieciowe ale gameplayowo mimo wszystko PES w tym roku w moje gusta trafił bardziej choć w zalewie jego wad to i tak małe pocieszenie

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ilość słupków w tej edycji przewyższa nawet FIFA 08 imo :P Najwięcej cztery mi się zdarzylo na razię w 6 minutowym meczu :D Dwa na mecz to standard. Dwie rzeczy mnie drażnią w sumie narazie - te słupki właśnie i do tego mam wrażenie że tę piłke to jednak za cieżką trochę zrobili, widać to najbardziej na dalekich podaniach z wolnego z własnej połowy, komputer to zwykle wali od bramkarza do bramkarza :P a piłka i tak robi po drodze jeden kozioł maks dwa :P Strzały też lecą często za mocno. (Piłka potrafi się odbić od bandy za bramką i wypierdzielic wyysoko w górę albo z powrotem na boisko, gdzies za pole karne aż :D) Po za tym gra za(pipi)ista, poprawione poruszanie się z piłką to to czego oczekiwałem od dawna :)

Odnośnik do komentarza

Ja mowie o tym ze zupelnie mnie nie laczy jest komunikat znaleziono przeciwnika a potem ze utracono polaczenie jak juz przejdzie na boisko ( za ktoryms tam razem) to komunikat ze utracono polaczenie i koniec caly wieczor tak wczoraj bylo moze to jest kwestia tego ze poziom firewall mialem na sredni ale w 12 tez czasami bylo na srednim i bez problemu laczylo za kazdym razem.

Odnośnik do komentarza

Ja mowie o tym ze zupelnie mnie nie laczy jest komunikat znaleziono przeciwnika a potem ze utracono polaczenie jak juz przejdzie na boisko ( za ktoryms tam razem) to komunikat ze utracono polaczenie i koniec caly wieczor tak wczoraj bylo moze to jest kwestia tego ze poziom firewall mialem na sredni ale w 12 tez czasami bylo na srednim i bez problemu laczylo za kazdym razem.

niestetyy nie TY jeden tak masz...duzo czasu sie traci na wyszykiwaniu przeciwnika..za duzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...