Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Gra tu ktoś regularnie w tryb kariery? Macie tak że co jakiś czas zawodnik jest niezadowolony i chce odejść? Ja tak miałem kilka razy, pojawiały się szablony tych komunikatów, ze 3 razy chyba po jakimś czasie dawałem nowy kontrakt (bo niektóre faktycznie były niskie) i potem zawodnik był zadowolony i mówił że zostaje, czasem też sam zmienił zdanie. Dziś z kolei, klub sam mi wytransferował Neymara do Realu za 98,5 mln Euro (22 lata, overall 92). Dziwne jest to że sam wytransferował a ja dostałem tylko info że jest sprzedany, nie miałem żadnej oferty do zaakceptowania/odrzucenia jak zazwyczaj mam. Przed transferem pojawiały się szablony o tym że piłkarz się nie zaaklimatyzował mimo że grał u mnie 2,5 roku ;o no i w styczniowym okienku, dostałem info od zarządu że go sprzedali.

 

 

 

 

 

Gra chyba losowo wybiera te szablony rozmów, przynajmniej w części sytuacji, niektóre pasują ale niektóre nie, ale te dotyczące odejścia są zbyt częste i irytujące.

 

 

ja miałem coś takiego: przy przedłużeniu kontraktu w Legii z Koseckim, za pierwszym razem odrzucił, za drugim przyjął, nowy sezon patrze a on gra w Bayernie :confused:

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

Witam! Chciałbym Was oficjalnie zaprosić do nowo powstałego serwisu – www.ConsolesCups.pl. Na tej witrynie wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w profesjonalnie przygotowanych rozgrywkach na platformach Playstation 3 oraz Xbox 360. Aktualnie planujemy rozgrywki w 4 tytuły: FIFA 13, Black Ops 2, Halo 4 oraz TTT2. Serdecznie zapraszam!

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

No do ku'rwy nędzy odpalam 4 mecz z rzędu w sezonach a tam niewidzialna piłka zna ktoś sposób na to ? (wer. xbox360 z najnowszymi patchami) Przysięgam, że sprzedaje to gó'wno jak nie znajde na to rozwiązania.

 

 

edit.

dobra nie wpadłem na zmiane piłki xD

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Podpowiedzcie mi jak to niektórzy robią, że jak gram w sezonach przeciwko nim to drużyny sterowane przez nich stosują taki pressing że ciężko nawet piłkę przejąć, jak po sznureczku po trzech nagle mnie dopada. Słyszałem że jakieś custom tactics można stosować ale tam jak się bawie tymi suwakami i dam pressing i agresje na 100 to takich efektów nie osiągam. Mam wrażenie, że ludki czekają aż za nich konsola w obronie robotę wykona, przejmie pikę i dopiero sobie akcje konstruują.

Odnośnik do komentarza

Czy można normalnie grać offline i online bez patcha na x-ie? zainstalowałem tego ostatniego i to co się dzieje to rzeźnia... znikająca piłka, czarny ekran przy wczytywaniu, wcina w arenie i najgorsze: coś się stało z poziomami trudności offline w normalnym trybie. Wcześniej od czasu do czasu grałem sobie rozluźniający meczyk offline (np. kiedy brakowało mi 200-300 pkt do następnego poziomu) na klasie światowej, wygrana 4-5 do zera i łatwe punkty... Z tym nowym patchem dostaję w dup.sko po 3:0 od grenady grając realem czy manu, nie wiem jak bardzo można sp(.)przyć taką grę. I niech nikt nie pisze głupot, że jestem bez formy itp., bo odpalam FUT na poziomie Ulltimate i jadę srebrnym zespołem barcelony i inne takie...

Odnośnik do komentarza

Tez na PC macie problem z trainerowcami ?

Srednio 4 na 10 gier trafiam na takiego ciecia..

A co to za typ gracza? Mnie denerwuja ciecie którzy jak strzelą bramkę to zaczynają klepać piłkę na swojej połowie. Nie wiem za bardzo jak zrobić żeby całym zespołem mocny pressing zrobić po odbiór, z niektórymi jak grałem to robią taki futboll totalny, że nie ma miejsca piłkę przyjąć.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zagrałem trzy takie mecze pod rząd. kolesie strzelili bramke w ok. 10min i cały mecz siedzieli na swojej połowie z czego dwóch pierwszych strzeliło mi z różnego. i można włączyć mega pressing ale, jak gra ktoś ogarnięty to i tak nic taki szalony pressing nic nie daje. Więc tacy gracze sa najgorsi.

 

Trzeba chyba na takiech cieciów specjalna taktyke sobie zrobić. Może superofensywa + wysoki pressing + agresja 100 % + formacja z 3 napastnikami da rade. Zawsze to ryzyko kontry ale jak frajer ewidentnie gra na doczekanie to co pozostaje do stracenia.

Odnośnik do komentarza

Nobskie pytanie, macie poustawiane jakies specjalnie fast taxy czy lecicie na tych domyslnych ?

Tzn wysoki, pressing, dlugie pilki, posiadanie pilki ?

Macie jakies swoje taxyna rzute rozne ?;p

 

Ja lecę na swojej - na tych domyślnych nie mogłem z 5 ligi się przebić, a teraz na razie w 2 się utrzymuje. 4-4-2 ultraofensywa i trochę zabawy z wskaźnikami typu tempo akcji itp. Trzeba dopasować do konkretnego zespołu, zawodników.

Odnośnik do komentarza

Przy obronie jeśli przeciwnik jest blisko naszej bramki dobrze działa wciskanie kilka razy pressingu bo on trwa dosłownie chwilę a obrońcy lepiej zaczynają kryć (bliżej gracza)

Po rogu i przejęciu kontre włączyć i daleką piłkę posłać, tylko te dwie opcje widzę że coś tam czasem dawają z resztą gorzej, albo nie zauważam. Ultraofensywa faktycznie idzie kogoś zamknąć na jego połowie ale obrona nasza wtedy znika biegając jak głupia gdzie popadnie :D a całkiem defensywny jakoś mi nigdy nie pomagał i nie miałem różnicy między nim a ustawionym atakiem :D

Zresztą i tak sędzia wszystko spie**oli :D jak ja nienawidzę tych decyzji sędziego w tej grze, odbiera chęć do grania.

Odnośnik do komentarza

Doszedłem dziś do półfinału w jednym z pucharów w "Sezonach" i jest informacja, że rozgrywki potrwają jeszcze 1 dzień. Pytanie czy jutro do 24 będę mógł rozegrać ten mecz? (luba dwa mam nadzieję- w ciągu dnia nie będę miał czasu) Kiedy zamykają puchar?

 

EDIT: dobra już nieważne.

 

Czemu u licha gram prawie zawsze żółtą piłką w sezonach, skoro w opcjach mam ustawioną zwykłą białą?

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...