Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie osobiście największą zaletą fify są mecze manual, gdzie na każdą akcję trzeba sporo zapracować, a strzelenie bramki to wyzwanie. Granie na asystach rzeczywiście jest nudne i schematyczne i dziwię się, że tyle ludzi ma z tego fun.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę już offtopować, ale od ostatniej odsłony ten % jakby wzrósł. No nic, zobaczymy co pokażą next genowe odsłony obu serii. Jakiekolwiek wojenki są idiotyczne, bo chyba każdy chciałby, aby obie gry były dobre - w końcu gra się w nie cały rok i po pewnym czasie mogą zaczynać nużyć. 

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Bo w sezonach update jest co tydzień, Emtebe chodziło chyba o ogólny update składów w grze. W sumie dziwne, bo już powinien być.

 

 

Zrobiłem to trochę na około. Mianowicie, z menu opcji wyskakiwało mi, że nie ma żadnych aktualizacji składów. Więc kliknąłem w zakładkę "Match Day" i tam mi pobrało niby jakieś składy. Potem wróciłem do opcji i ponownie dałem aktualizacje... I tu wyskoczył komunikat, że faktycznie jest ona do pobrania. Pobrałem i jest już dobrze.

 

 

Natomiast wkurzające jest to, że przy wyborze zawodników do areny treningowej mamy tylko podstawowe 11 :/ Musiałem wejść w edycję drużyn, dać Beckhama do podstawowej 11 i dopiero potem go wybrać na arenie treningowej. Co za głupota.

Odnośnik do komentarza

Przyszedł czas na sprawdzenie Fify 13 przez net . Zakupiłem 3XGold na 24 h :) Gram sobie Evertonem w SEZONY , całkiem przyjemnie się pyka , drużyna z dobrą defensywą i super kontratakami . Awansowałem do 7 ligi i nadal idzie mi dobrze . Ciekawe kiedy spadnę z ligi ;)

 

A teraz pytanie . 12 online olałem . Offline grałem do tej pory tylko na ustawieniach tam gdzie się da na częściowych a reszta na manual . Tutaj dwa pierwsze mecze też tak ustawiłem i kupa . Czy jak ja mam ustawione tak jak mam to dolosuje mi podobnego przeciwnika czy wszyscy grają na asystach ? Wiem , dziwne pytanie ;)

Odnośnik do komentarza

Dziwna jest ta Fifa 13 online albo ... dziwna jest ta Fifa 13 offline hehe . W poprzednie części nawet w 12 grałem na starym systemie obrony . W nowym wydaje mi się że o wiele trudniej pokonać konsolę niż zwykłego gracza online . Na razie oczywiście :) bo dopiero mam 4 ligę i same awanse co sezon :) Otóż konsola nie popełnia żadnych głupich błędów podczas rozgrywania piłki do mojej szesnastki a  w obronie gra przynajmniej dobrze . Z kolei gracze online gubią się przez ten nowy system obrony TRAGICZNIE . Czasami nie wiadomo co chcą zrobić i żal na to patrzeć . No i broniąc wysoko też dużo łatwiej odebrać piłkę człowiekowi niż konsoli . Wiem że zostanę zjechany ale uważam że stary system obrony był o wiele lepszy . Obrońca to musi być pewniak a nie jakaś popierdółka :)

 

Na koniec dodam że rozegrałem 60 meczyków i tylko raz jakiś kloc sp....lił . Myślałem że będzie katastrofa w tym temacie a jednak plus .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale lamie ostatnim czasy :/ jakieś porady? bo skilla zostawiłem w Fife 09 i teraz jak wygram coś po sieci to głównie z przypadku. Na palcach jednej ręki policzę pewne zwycięstwa w dobrym stylu. Jakaś dobra formacja istnieje?

 

Po sieci widzę masa fanatyków, Bayernu, ManC. Głównie z tymi gram. Na 50 meczy bodaj, żadnego z Barcą, co jest?

Odnośnik do komentarza

Barcelona jest po prostu słabsza niż Real, Bayern, City, dlatego nikt nią nie gra. Jeżeli szukasz fify, w której liczy się skill to zapraszam do sezonów manual only. Na początku ciężko się przestawić, ale później jest sam miód z gry.

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie mam zbytnio czasu aby zgłębiać się w manuale. Choć spróbuję na pewno. Barca słaba? nawet nie sprawdzałem, dziwne zjawisko ogólnie. Pierwszy raz spotykam się z tym.

 

Ukończyłem każdy mecz - ani jednej ucieczki i tak do końca, no chyba, że net nawali. Ale jak już ja pierwszy pyknę bramkę to w 60% typy wychodzą :( eh te gimnazjum.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...