Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Obecnie gram na jakims gownie speedlink xeox, jakas mierna imitacja xboxowego pada.

Niby spoko, ale np face to face drybling nie dziala bo RT i LT sa na tej samej osi i dupa.

Jakos wydaje mi sie, ze prawy anagol tez troche wariuje, bo np trzaskam triki mechanicznie

a on potrafi mi np wypuscic pilke czy cos w tym stylu.

No albo nowosci z ostatniej chwili, chce podan to pilkarze, ktory stoi 2m ode mnie a podaje

do przeciwnika, ktory stoi ponizej mnie, tak jakby problemy z dokladnoscia wystepowaly.

Macie tez tak ? No i na jakich padach gracie ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko bo dziś włączam Fifę 13 a tam już Sturridge w Liverpoolu . Będą to robić na bieżąco a nie w jednym packu ?

 

Czy mogę zagrać jakoś szybki mecz tak jak w Fifa 12 abym mógł najpierw ustawić drużynie z którą będę grał najlepszy według mnie skład ? W 12 np mogłem zrobić Arsenal z kontuzjowanym wówczas Wilshierem i a tu chyba przez te aktualizacje online raczej się takiego cudu zrobić nie da ? Czy coś przeoczyłem ? Teraz to mi to nie przeszkadza ale jak się skończy sezon to latem nie będę mógł robić transferów w Premierleague samemu i grać przeciwko aktualnym składom ??? Mam czekać do września ?

 

 

 

 

Już mam : wystarczy przed meczem cyknąć trójkąt rezygnując z pobierania składów online . Będą takie jak w grze prosto ze sklepu . A ja sobie wyedytuję składy jakimi chcę grać samemu . Offline rzecz jasna :)

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Kontuzjowani pilkarze sa wsadzani w reserves, moga spadac im punkty jako out of form, co tydzien w seasons jest update

 

w FUT robia zmiany tylko raz, i zmienioni pilkarze bede tylko w nowych paczkach, stare karte sie nie zmieniaja tylko moga tracic wartosc

Odnośnik do komentarza

Albo cos jest z moim nowym netem albo serwery EA sie pier.dola. Czasem mnie wywala, a na PSN wciaz jestem wiec z netem powinno byc ok.

Ale jak juz gram online to albo lagi, albo jakies opoznienia w reakcji po wcisnieciu przycisku, poruszaniu sie zawodnikow itp. Nie chodzi tu o momentum bo wtedy czasem sie zdarza ze czujesz ze nie masz kontroli nad pilkarzem itp, ale po prostu moi graja jakos dziwnie wolno, z opoznieniem. Tez tak macie?

Odnośnik do komentarza

ja po ograniu w sieci Fify 09,11 i Fify12 śmiem twierdzić, że w wersji na ps3 bardzo często spotyka się mecze z lagami. Może nie tyle z lagami co z takim specyficznym spowolnieniem reakcji graczy na wydawanie im komend. PES2013 w sieci pod tym względem miażdży Fifę, jeśli ktoś specjalnie nie laguje to praktycznie co mecz gram jakbym szpilał w offline. Niestety poza tym cała infrastruktura,tryby gry , a przede wszystkim wyszukiwarka przeciwników w piłce od Konami siedzi jeszcze w XXw. i Fifa po prostu przeżuwa pod tym względem konkurenta.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze mnie wkur.via to że wybieramy strój na ślepo przed meczem. Stadion i pogoda tak samo. A potem zaczyna się gra i np. oba zespoły na biało..

Tak ciężko udostępnić te opcje? W PES jest to lepiej rozwiązane, gracze najpierw się ze sobą łączą, potem wybierają wyszystko i dopiero zaczyna się mecz.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Można, ale też nie masz nigdy pewności czy podał prawdziwe dane. A jak dobrze pamietam to można np. wejść w statystyki w MENU moja FIFA online i tam jest opcja sprawdzenia przeciwnika.

 

No tak, ale chodzi mi o poznanie skąd jest przeciwnik przed meczem a nie po. W ten sposób gdy wiem, że gram Legią przeciw Bayernowi i wiem, że kieruje nim Niemiec to mam zupełnie inne nastawienie bojowe :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...