Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Chcemy przywrócenia polskiej ligi oraz drużyny narodowej do FIFA 13

 

 

Wszystkich popierających tą akcję zapraszam do polubienia tego profilu. O akcji będziemy też pisać na innych forach, wykopach, redditach itd. Nawet jak nam się nie uda, a pokażemy, że trochę nas jest, to przynajmniej 2 razy pomyślą przy podpisywaniu licencji w następnej części.

 

http://www.facebook.com/nalnPrzywrocicOrygiePolskieDruzynyiWFifa13

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja zauważyłem że od jakiegoś czasu jest większa różnorodność. Niedawno moje Napoli grało tylko z Liverpoolem(który wku.rwi.a mnie już na maxxa) BVB i Milanem. Teraz trafia się dużo więcej klubów "niszowych" i reprezentacji co akurat nie jest zbyt rozsądne (vide Holandia). Co do przerywanych meczy to nie rozumiem ludzi wychodzących z gry po 80min. Jak by ich ta minuta zbawiła żeby dograć to. Natomiast zerwanie połączenia w przypadku np. wyniku 3-0 do przodu i rozliczenie meczu jako przegrany to dla dla mnie wrzód na duppie i już nie raz miałem ochotę za(pipi)ć padem w tv...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co to za gra piłkarska, w której już w pierwszym meczu, na najwyższym poziomie trudności, bez większych problemów wygrywam 2:0 z Barceloną? Na przestawienie się z PES potrzebowałem pół dnia szpilania. 

 

Rozgrywka jest arcade'owa, bramki nie wywołują większych emocji (ładnie się teraz przykładają do strzałów z dystansu), SI przeciwnika powiela schematy. Do tego ta cukierkowość podczas meczów w dzień i ogólne niedorobienie (np przycinki animacji, zawodnicy wychodzący z tunelu z kołkami w (pipi)e i najebany kamerzysta). Mam ją 2 dni i już żałuję wydanych pieniędzy. Do PES 2013 w tym roku nie ma startu. Na plus aktualizacje składów/formy, licencje, menusy oraz pomniejsze smaczki. No i możliwość rozgrywania pojedynczego sezonu/ligi, bez konieczności gry w tryb kariery (długi jak chuj murzyna minus PESa).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Człowieku, online w fifie to nie tylko pojedynki 1vs1. Masz Sezony, Ultimate Team, mecze 11vs11, mecze manual, a ty oceniasz grę na podstawie chu.jowego offline. No ale to twoje pieniądze, rób z nimi co chcesz.

OK, rozumiem, że są ludzie, dla których te tryby to świetna sprawa - ja oczekuję od gry traktującej o futbolu czego innego. Dlatego są zwolennicy PES i FIFY - gry w inny sposób przedstawiają mecze piłki nożnej.

 

W tryb 11 vs 11 grałem w "dziesiątce" i fun średni ("dzięki za podanie..."). Chyba, że można poskładać drużynę ze znajomych, ale znaleźć 11 (albo przynajmniej połowę składu) ogarniętych... niełatwa misja. Ultimate Team mi nie odpowiada - wolę prawdziwe składy i kluby.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...